Polecane posty

greg91    59

Stosował ktoś w jęczmieńu regulator Cuadro 250 ec jakie macie opinie na temat tego środka , w zeszłym roku stosowałem modusa i do tego Duet+ Mandatek i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usieq96    10

W jakiej fazie najlepiej rozlać RSM 32 na jęczmień jary? Siany 07,04 przedsiewnie polifoska 6 200kg/ha, przedplon pszenica ozima słoma zebrana, poplon łubin wąskolistny przyorany na zimę w fazie kwitnienia + pod korkę ok 12t/ha wapna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To pięknie, ja posiałem swój w tym tygodniu, ale zaczyna się robić popiół na polu...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129
4 godziny temu, greg91 napisał:

Stosował ktoś w jęczmieńu regulator Cuadro 250 ec jakie macie opinie na temat tego środka , w zeszłym roku stosowałem modusa i do tego Duet+ Mandatek i było ok.

Cuadro to   generyk modusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
siałem tydzień temu i zaczyna wyłazić kto posiał we wtorek po świętach to już rządki widać i sam się zastanawiam nad rsm bo jednak już coś wyłazi i nwm czy czekać czy jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przem00    13

cuadro to generyk, ja zostaję przy moddusie ktory w tym roku i tak staniał

Edytowano przez Przem00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
1 godzinę temu, ovi napisał:

Ja dałem axial pack

Ovi tez sie zastanawiam nad  nim  tylko chyba nie ma on rej na  zimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidodido    1

Pryskacie już swoje jęczmienie ozime u mnie dziś poszedł Axial 50  i nie wiem czy dobrze Sekator 125 od choć nie ma rejestracji na jęczmień ozimy wcześniej 150 kg saletry i ok 300 kg Salmix 1  i Salmix 2 czyli nawóz odpadowy z produkcji  jescze dostanie moncznik z siarczanem magnezu i jakieś mikro .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
https://www.syngenta.pl/file/29101/download?token=KABq8keW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kbagro    2

pytanie do znawców. czy to dobry pomysł huzar aktiv zastosować w jęczmieniu ozimym?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2018 o 08:31, ovi napisał:

Ja dałem axial pack

Jeszcze jest Axial komplet pak w opakowaniach na 2 ha. Nie ma rejestracji na Jęczmien ozimy ale jeden z pracowników Syngenty twierdzi że "Krzywdy mu nie zrobi". Dawki i stadium rozwojowe jak na pszenice ozimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

Dla tych co nie wiedzą we axial komplet ma rej w jęczmieniu ozimym

20180416_064413.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ovi napisał:

Dla tych co nie wiedzą we axial komplet ma rej w jęczmieniu ozimym

20180416_064413.jpg

Dobra jak zwał tak zwał w każdym razie można je stosować i zrobią robotę :) A  tak przy okazji jaką cena tego paku na 2 ha?

Edytowano przez Mariusz245555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, shiftman napisał:

Stosował ktoś z was dursban w jęczmieniu ozimym

A co Ty byś chciał nim wybijać ? Mszyce na jesieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiftman    78
Akurat kupiłem go ostatnio na rzepak jak jechałem to zostało niecały litr
A czemu miałby nie zrobić ? To że nie ma rejestracji na zboża to nic nie znaczy. Ile ludzi jedzie dursbanem na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
Sam pewnie też dodam coś jak będe jechał z T1+skracanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj