Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 3512 zginęły biegi polowe

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel1801

Pawel1801

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 09:55

Ursus 3512 zginęły biegi polowe Witam wszystkich. Mam Problem z U 3512 a mianowicie Zginęły biegi polowe. Wrzucając biegi od 1 do 4 po przełączeniu małej dźwigni na biegi polowe ciągnik nie jedzie, natomiast wrzucając na biegi szosowe na każdym z nich da się jechać. W skrzyni nic nie słychać zero wycia zgrzytania itp. I nawet nie wiem kiedy i jak się to stało odpaliłem ciągnik, jadę na szosowych i przerzucam na polowe i nic się nie dzieje a ciągnik nie jedzie. Jeżeli ktoś się spotkał z czymś takim to proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 3512 zginęły biegi polowe Dzisiaj, 15:52
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2012 - 12:19

Ursus 3512 zginęły biegi polowe Najpierw sprawdź czy ruch dźwignią H-L jest jak dawniej. Sprawdź też po odkręceniu tego dużego korka czy chodzi wodzik. Jak nie pomoże to musisz ściągnąć tą dużą pokrywę za skrzynią i i tam sprawdzić czy wszystko dobrze.

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 12:26

Ursus 3512 zginęły biegi polowe heh zanim nie sprawdzisz nie radził bym jeździć u mnie było to samo, były szosowe to pracowałem dalej dopiero po kilku godz zaczeło coś trzeć w skrzyni efekt to same części ponad 1 tyś zł poleciał koszt satelit wałek główny i coś tam jeszcze

#4 Share pisklaczun

pisklaczun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 12:52

Ursus 3512 zginęły biegi polowe http://www.farmexper...rodukt7547.aspx to jest ten element i tam id str pod spodem jest taki wprasowana na freza tuleja z zębami i to na tych frezach się pewnie ukręciło. u mnie w mf było to samo. musisz rozpołowić cięgnik zaraz za skrzynią i to wykręcić i zespawać i będzie działać. Mi się wydaje, że to na pewno to jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pawel1801

Pawel1801

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 23 marzec 2012 - 06:03

Ursus 3512 zginęły biegi polowe Obróciło koło zębate które obsadzone jest w obudowie reduktora odpowiedzialne za biegi polowe Tak jak @pisklaczun napisał. Pospawane zobaczymy jak długo wytrzyma ale chyba dłużej niż orginał :D . Dzięki za pomoc B) Temat do zamknięcia.

#6 Share Pawel1801

Pawel1801

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 13:13

Ursus 3512 zginęły biegi polowe Jednak odradzam spawania. Wystarczyło że wjechałem w pole na 4polowej z beczką, a ona przytrzymała go jak wjechałem w bruzdę, ciągnik ledwo zamielił i polowe zginęły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kotwczapce

kotwczapce

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 27 kwiecień 2012 - 07:40

Ursus 3512 zginęły biegi polowe teraz zamkniemy...

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...