Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pobieranie mp3

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 19 marzec 2012 - 18:27

Pobieranie mp3 Witam!
Jakiś czas temu otrzymałem e-maila z groźbą od pobieraczek.pl. Niby z nimi jakąś umowę czy coś tam podpisałem i do zapłacenia jest 98 zł na konto jakieś tam. Dzisiaj otrzymałem następnego e-mail'a że niby dają jeszcze ileś tam czasu i odbędzie się sprawa w sądzie. Oczywiście wypisali też konsekwencje ( od 6 miesięcy do 8 lat w pierdlu) oraz coś tam jeśli dane przy rejestracji na pobieraczek.pl były fałszywe. Co Wy na ten temat sądzicie? Bo pełnoletni nie jestem, płacić nie mam zamiaru bo nic z tej stronki nie pobrałem a z resztą tam pobieranie jest za free, a z tego co pamiętam to kuzyn się tam zarejestrował, z tym że na mojego e-maila, bo chcieliśmy pewien utwór pobrać bo nigdzie indziej go nie było, a potem na pobieraczek.pl też nie chciał się pobrać......... Jak na razie mam to w du*e a wy co uważacie?
welcome :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pobieranie mp3 Dzisiaj, 15:42
  •  

#2 Share emillo1212

emillo1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 19 marzec 2012 - 18:30

Pobieranie mp3 Olej ich!! Ja też to przerabiałem... Przysłali kilka e-maili i na tym się skończyło, a tak poza tym te wiadomości które otrzymujesz pisze bot ;)
Deutz is Power!

#3 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Kompy i rolnictwo :-)

Napisany 19 marzec 2012 - 19:05

Pobieranie mp3 każdy to przerabiał, ale tak to jest jak się nie czyta regulaminu :-) Mam kilku znajomych którzy podali prawdziwe dane przy rejestracji no to otrzymali listy do domu :-)

#4 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 19:05

Pobieranie mp3 Ja też ich olałem a mojemu kumplowi z klasy przysłali list do domu a nawet się nie rejestrował tam :D

#5 Share rolnik971204

rolnik971204

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 19:08

Pobieranie mp3 Ja też to przerobiłem.Też przysyłali ful e-maili.Usunąłem adres e-mail i się skończyło.Poczytaj sobie jeszcze w internecie o tym,jest tam bardzo dużo o tej zrytej stronce. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 19:10

Pobieranie mp3 robią to bezprawnie. Należy ich olać ciepłym moczem.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

#7 Share damianursus1222

damianursus1222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, Historia, Football, skoki narciarskie, mechanika

Napisany 19 marzec 2012 - 19:17

Pobieranie mp3 Ten cały pobieraczek to wolna amerykanka, pic na wode, i złodziejstwo w jednym !!! olej to i nie płac im nic u mnie szfagier też to przerabiał i ja i siostra i nic nie płaciliśmy

#8 Share noris2000

noris2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:komputery
    nowe technologie
    elektronika
    filmy
    i oczywiście rolnictwo

Napisany 19 marzec 2012 - 19:22

Pobieranie mp3 Pobieraczek - cena naiwności jest wysoka. Przeczytaj ten artykuł i na przyszłość zastanów się co klikasz i co akceptujesz http://www.komputers...obieraczek.aspx

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 19 marzec 2012 - 19:34

Pobieranie mp3 NIe warto się nimi przejmować,nic Ci nie zrobią,oni każdemu to ślą i chcą tylko ludzi na kase naciągnąć ;)