Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

metal fach 267/1 czy można obniżyć zaczep ?

Polecane posty

aster453    26

Czy ktoś może obniżał zaczep / dyszel u rozrzutnika tego typu ? chodzi mi o to jak zapnę do mojej proxy to przód jest jakieś dwadzieścia cm może więcej wyżej niż tył czy tak ma być czy można obniżyć dyszeł / zaczep u rozrzutnika.

Tak przy okazji sprzedam obornik , małopolska ok 60 ton cena do uzgodnienia pisać na priv lub aster45@interia.pl.

 

mała nieścisłość chodzi mi o podniesienie zaczepu bo jest za nisko a zaczep ciągnika jest wyskowo więc rozrzutnik jest trsozkę przechylony w dół / tył

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo mam w cynkomecie... w ciągniku nie mam dolnego zaczepu tylko przesuwny i jest troche za wysoko. Ale w cynku nie ma możliwości przerobienia tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Można na śróby wyżej przełożyc i przekręcić o 180 stopni aby był wyżej. Nie wiem jak u ciebie ale u mnie był w najniższym położeniu z tym że u mnie jest ok. Wałek mogłby być dłuższy ponieważ na zaczepie rolniczym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Można na śróby wyżej przełożyc i przekręcić o 180 stopni aby był wyżej. Nie wiem jak u ciebie ale u mnie był w najniższym położeniu z tym że u mnie jest ok. Wałek mogłby być dłuższy ponieważ na zaczepie rolniczym pracuje.

 

Wiem że powyżej są puste dwa otwory jednak nie czuje jak obrócić zaczep o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Odkręcić i obrócić podpórką pod wałek do dołu. Może wystarczy na wyższe otwory przełożyć ale żeby 20 cm podwyższyć to będziesz musiał te dwie rzeczy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj