Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share franko

franko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 22:38

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza opryskiwacz upatrzyłem sobie tad-lena
http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Dzisiaj, 19:03
  •  

#22 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 22:39

Popieram Ginterpola :)
No chyba że unia daje kase to bierz nowego, zawsze masz gwarancje i te sprawy.
Wynalazi typu Farmtrac i Farmer sobie odpuść odrazu. Jeśli miałbyś trochę więcej kasy, a większy JD nie zawodzi to bierz jakieś 80km tej marki. U dealera pewnie dostaniesz większy upust jak brałeś już tam większego. Jeśli nie no to w tych 120 netto to Forterra 95 była by pewnie dobrym wyborem. Nie jest to to co JD albo DF, ale cena też jest od nich niższa, a robote zrobią tą samą.

Co ty nie powiesz ? Masz chociaż ten "wynalazek" na podwórku ? Pracowałeś tym ciągnikiem ? A czy w ogóle go widziałeś ? Jeśli nie to zamilcz, naprawdę denerwują takie posty, jak ktoś pisze negatywnie o ciągniku z którym w ogóle nie miał do czynienia. Wytłumacz czemu ma sobie odpuścić ?

#23 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 20 marzec 2012 - 08:42

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Specjaliste od Farmera mamy tutaj jednego na forum, który może powiedzieć jak u niego się on spisywał.
Farmtraka i Farmera oglądałem na Agrotechu, siedziałem, macałem i stwierdziłem że nie kupiłbym go na 100%. Jak dla mnie odpadają w przedbiegach. Za zetorem przemawia przedewszystkim renoma i trwałość którą sobie wyrobił swoimi produktami przed tyle lat. Także wykonanie w środku jest o wiele lepsze w zetorach. A myślę że cena nie różni się tak bardzo na korzyść F i F.

#24 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 07:28

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza ja od czasu do czasu pracuję zetorem... najbardziej wku==ia mnie przedni napęd i blokada mechanizmu różnicowego.. ostatnio wyciągana przyczepa załadowana pod góreczkę i ciągniczek zaczyna grzebać.. to buch szybko przedni napęd i co się stało?? gó=no się nie załączyło więc aby drogi nie ryć stop. Ponowna próba (napęd zaskoczył) i już nie ruszył :(. trzeba było wołać pomoc!!! a z blokadą orząc i wyjeżdżając na uwrociu, skręcać nie idzie i zaś kombinujesz aby się rozłączyła blokada.
moim zdaniem są normalniejsze traktory!

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 marzec 2012 - 07:36

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Mnie jeszcze denerwuje skrzynia na wstęcznym 18 biegów kiedy 4 polową używa się do orki to ta mniema że przełączysz ją na wsteczny.
Ginter Jakiego zetora masz ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 21:19

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Zetor jest sąsiada.. ja nie mam zetora.. tak głupi to nie jestem(zresztą sąsiad już też.. tylko teraz, "musi" być zadowolony). To jest tylko sąsiedzka pomoc, czasem pożycza się trykla..

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 marzec 2012 - 21:23

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Ja mam Forterre i nie mam problemów z rozłączaniem napędów czy blokad może ma układ gdzieś zapowietrzony. Jak nie nabije powietrza to nie włączy napędu czy blokady i wtedy przedni most hamuje gdy niema powietrza.

#28 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 21:42

Zetor jest sąsiada.. ja nie mam zetora.. tak głupi to nie jestem(zresztą sąsiad już też.. tylko teraz, "musi" być zadowolony). To jest tylko sąsiedzka pomoc, czasem pożycza się trykla..

Tez nie jestem glupi a jedank mam forterre i kupil bym ja drugi raz..

#29 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 00:55

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Ginterpol@ mechanizm różnicowy rozłącza się hamulcem nożnym, a załączanie przedniego napędu to miałeś jakiś odosobniony przypadek;) Choć zmieniam główną markę w gospodarstwie, to polecam zetora pełną gębą, może ergonomii w nim nie ma za wiele ale jest trwały, dość oszczędny...
Jeśli masz już JD to fajnie mieć drugiego za tę cenę byś ładowacz jeszcze łykną..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share franko

franko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 21:01

Jaki ciągnik pomocniczy do opryskiwacza 2000L i rozsiewacza Tak czytam i widzę że są podzielne zdania co do Zetora, ale skoro mam JD hmm, 5R tak z 80kM coś około 150 netto.
http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Dodaj odpowiedź