Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Agrofarm420

Agrofarm420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 23:13

Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? Mam Deutza Fahra Agrofarma 420 . co możecie mi o nim powiedzieć ? Dobry wybór ? jaki to waszym zdaniem ciągnik . czekam na odpowiedzi

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Lamborghini R3 EVO 100

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Lamborghini
  • 85000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? Dzisiaj, 01:16
  •  

#2 Share lamborghiniR3

lamborghiniR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 23:21

Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? ja mam lamborghini R3 a to odpowiednik tego modelu : ) po ponad roku użytkowania jestem przekonany ze to był dobry wybór , jak narazie zero awari , mało pali zwrotny i w ogole fajny ciagniczek wart zakupu : )
a tez jest ciekawy jak innym sprawuja ciagniki z stajni SDF o tym przedziale mocy :)

#3 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 18 marzec 2012 - 07:55

Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? Bezsensu temat kupiłeś ciągnik i pytasz sie czy dobrze kupiłeś a jak powiemy że nie że będzie sie psuł to co oddasz go spowrotem?? Tak wogóle tematów o tym ciągniku jest duzo wystarczy poszukac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? Dzisiaj, 01:16
  •  

#4 Share potrekk

potrekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 16 maj 2012 - 17:33

Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? A nie wiecie co df agrofarm 420 ma w standardzie :) ??
Chodzi o wyposażenie.

Edytowany przez potrekk, 16 maj 2012 - 17:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marcink2807

marcink2807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:43

Deutz Fahr Agrofarm 420 . Co o nim możecie powedzieć ? Co o nim sądzicie ? Wszystko zależy jaki masz zamówiony ciągnik u delera. W ciągnikach nowej generacji sa pewne standardy jak wspomaganie kierownicy, ale klimatyzacja czy szmocniony tylny TUZ to juz trzeba dopłacic. Mozna jeszcze wspomniec o skrzyni 4x5 z półbiegami i rewersem hydraulicznym,. Za wszyatko trzebasłono dopłacic. Dlatego warto sie zastanowic co jest nam tak na prawdę potrzebne. Pozdrawiam. MK.

Dodaj odpowiedź