siemens75

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki???

Polecane posty

bratgarka    2

Ja zareklamuję firmę w której pracuje a mianowicie firmę Agroland z Łomży woj. Podlaskie która mieści się na ulicy poznańskiej. Pochwalę się jeszcze tym że przy więkrzej ilości kupowanego sprzętu potrafię zejść z ceną poniżej konkurencji.

 

fajnie jak bym kupował u Ciebie więkRZą ilość sprzętu to skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro12    0

Witam

Raczkuję dopiero na forum :D Chciałbym zapytać gdzie szukać dealera New Holland który ma w miarę niskie ceny region obojętny (jestem z mazowieckiego)

 

 

 

POLECAM AGROS WROŃSCY Strzelce Wielkie Dbre ceny i super serwis polecam dużo kupowałem od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Driver33    0

Ja odwiedziłem ostatnio Agrohandel Woźniaków koło Kutna za td5010 zaproponowali 112000 brutto plus jakieś upusty ale nie miałem czasu na pogawędki w tym miał być rewers i przednie obciążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

za 112 to jeszcze powinieneś dostać pneumatykę przynajmniej, o klinę też bym się kłócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Agros wrońscy we Wróblewie dokładnie Łodźkie 5 km od sieradza :D Sporo sprzetu tam stoi można jechać coś sobie wybrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

A ja tam do wrońskich mam dystans,powiem wam takie coś mój wójek kupił u nich trzy lata temu td 80 KM+tur+osprzęt i pług, w tamtym roku był na dożynkach w częstochowie i spotkał przedstawiciela wrońskich i zaczeli rozmowe na temat Aresa txl i wójek powiedział że jego znajomy chyba miesiąc wcześniej kupił właśnie takiego aresa za bardzo dobrą cenę i on też jest zainteresowany kupnem a ten od wrońskich "a co pan u nas kupił" a wyjek "no td z ładowaczem i pług" a ten odp że takiego upstu nie dostanie bo za mało u nich kupił. Wójek powiedział że więcej nic u nich nie kupi bo tak sie klijentów nie traktuje. Jak kupował tego td to skakali koło niego jak głupi a teraz "tylko" aresa to go w d... mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukgro    0

koledzy planuje kupić NH TD4020f (przez telefon mi powiedzieli około 96 tys)w przytyku . pochodzę ze Świętokrzyskiego . prosił bym was o opinie na temat tego serwisu bądź propozycje innych dilerów gdzie można kupić taki ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

A co powiecie o Perkoz w Brodnicy ????? interesuje mnie u nich zakup ciągnika i ciekawi mnie jak u nich z cenami i serwisem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Perkoz w Brodnicy ????? interesuje mnie u nich zakup ciągnika i ciekawi mnie jak u nich z cenami i serwisem ??

 

 

W Perkozie mają dobre ceny i świetny serwis ;) możesz śmiało walić ...

 

PS Opinie od klientów ;)

Edytowano przez SiemensFinancialService

Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja brałem w Siemensie. Ok 5%, zabezpieczeniem jest maszyna, procedury w 2 tygodnie, bez żadnego jeżdżenia,, kasa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek69    0

Tanio każdy głupi może sprzedać nawet byle przedstawiciel z Adler Agro ale z serwisem to już jest u nich tragednia i więcej tam nie kupię. Na rozpatrzenie gwarancji czeka się miesiącami. Nie mam czasu na takich popaprańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Tanio każdy głupi może sprzedać nawet byle przedstawiciel z Adler Agro ale z serwisem to już jest u nich tragednia i więcej tam nie kupię. Na rozpatrzenie gwarancji czeka się miesiącami. Nie mam czasu na takich popaprańców.

Mówisz o Adlerze z Zaścianek koło Białegostoku bo właśnie z znimi jestem w rozmowach o ciągniku a więc lepiej wziąść z primatoru z Czyżewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek69    0

Ja 1 i ostatni raz kupiłem ciągnik w Adlerze, oni tylko aby wypchnąc kolejną sztukę za bramę. Najpierw zgłaszałem ustrkę i jak grochem o ścianę, w końcu napisałęm oficjalne pismo.

Więc jak już przyjechali pierwszy raz to nie umieli naprawić ani nawet gdzie zajrzeć. Finalnie jakiś bardziej zorientowany jak przyjechał to dopiero po 3 miesiącach usunął usterkę. Mam za duze gospodartwo aby się z nimi więcej zadawać i przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolW    0

Ja tez polecam Rolserwis - mi pasuje. I spoko finansowanie. Wzialem tez inne maszyny -tzn. pług, mile zaskoczenie jesli chodzi o obsluge. 

mam tylko nandzieje ze nie zawiode sie na serwisie, na razie na szczescie bez awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolW    0

Adam1984 chyba nic takiego oficjalnie nie ma, ale tak jak pisali koledzy - warto patrzec na to praktycznie zeby serwis byl blisko, bo potem może byc problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj