Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki???

69 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Pedro

Pedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 11:22

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? A ja tam do wrońskich mam dystans,powiem wam takie coś mój wójek kupił u nich trzy lata temu td 80 KM+tur+osprzęt i pług, w tamtym roku był na dożynkach w częstochowie i spotkał przedstawiciela wrońskich i zaczeli rozmowe na temat Aresa txl i wójek powiedział że jego znajomy chyba miesiąc wcześniej kupił właśnie takiego aresa za bardzo dobrą cenę i on też jest zainteresowany kupnem a ten od wrońskich "a co pan u nas kupił" a wyjek "no td z ładowaczem i pług" a ten odp że takiego upstu nie dostanie bo za mało u nich kupił. Wójek powiedział że więcej nic u nich nie kupi bo tak sie klijentów nie traktuje. Jak kupował tego td to skakali koło niego jak głupi a teraz "tylko" aresa to go w d... mają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? Dzisiaj, 00:06
  •  

#62 Share kris31

kris31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 28 luty 2011 - 07:58

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? Co powiacie o sprzedawcy ciągników i serwisie w Suwałkach

#63 Share lukgro

lukgro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 19:51

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? koledzy planuje kupić NH TD4020f (przez telefon mi powiedzieli około 96 tys)w przytyku . pochodzę ze Świętokrzyskiego . prosił bym was o opinie na temat tego serwisu bądź propozycje innych dilerów gdzie można kupić taki ciągnik.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 29 wrzesień 2011 - 22:40

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? A co powiecie o Perkoz w Brodnicy ????? interesuje mnie u nich zakup ciągnika i ciekawi mnie jak u nich z cenami i serwisem ??

#65 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Finansowanie maszyn rolniczych.

Napisany 01 październik 2011 - 21:24

A co powiecie o Perkoz w Brodnicy ????? interesuje mnie u nich zakup ciągnika i ciekawi mnie jak u nich z cenami i serwisem ??

W Perkozie mają dobre ceny i świetny serwis ;) możesz śmiało walić ...

PS Opinie od klientów ;)

Edytowany przez SiemensFinancialService, 01 październik 2011 - 21:26.

Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 03 październik 2011 - 20:11

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? A jak jest z finansowaniem ???? jaki procent i na ile lat ???

#67 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8309 postów

Napisany 04 październik 2011 - 09:23

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? Ja brałem w Siemensie. Ok 5%, zabezpieczeniem jest maszyna, procedury w 2 tygodnie, bez żadnego jeżdżenia,, kasa była.

#68 Share miodek69

miodek69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 11:59

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? Tanio każdy głupi może sprzedać nawet byle przedstawiciel z Adler Agro ale z serwisem to już jest u nich tragednia i więcej tam nie kupię. Na rozpatrzenie gwarancji czeka się miesiącami. Nie mam czasu na takich popaprańców.

#69 Share hassi37

hassi37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 13:17

Tanio każdy głupi może sprzedać nawet byle przedstawiciel z Adler Agro ale z serwisem to już jest u nich tragednia i więcej tam nie kupię. Na rozpatrzenie gwarancji czeka się miesiącami. Nie mam czasu na takich popaprańców.

Mówisz o Adlerze z Zaścianek koło Białegostoku bo właśnie z znimi jestem w rozmowach o ciągniku a więc lepiej wziąść z primatoru z Czyżewa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#70 Share miodek69

miodek69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 14:24

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki??? Ja 1 i ostatni raz kupiłem ciągnik w Adlerze, oni tylko aby wypchnąc kolejną sztukę za bramę. Najpierw zgłaszałem ustrkę i jak grochem o ścianę, w końcu napisałęm oficjalne pismo.
Więc jak już przyjechali pierwszy raz to nie umieli naprawić ani nawet gdzie zajrzeć. Finalnie jakiś bardziej zorientowany jak przyjechał to dopiero po 3 miesiącach usunął usterkę. Mam za duze gospodartwo aby się z nimi więcej zadawać i przestrzegam.

Dodaj odpowiedź