siemens75

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki???

Polecane posty

Bialystok AdlerAgro www.adleragro.pl jak ja tam bralem nh to bylo najtaniej w porownaniu z czyzewem to byla roznica 5tys wiec sie oplacalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Polecam równniez Białystok AdlerAgro. Jak ja brałem u nich ciagnik udalo sie wytargowac 500 zł taniej, niby to nie duza kwota ale zawsze cos


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja tez polecam ADLER AGRO, niskie ceny, zaufana firma i co nawazniejsze blyskawiczny serwis.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

A Osadkowski z Dolnego Śląska? Ktoś może się podzielić doświadczeniami na temat tego dealera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A mial ktos moze do czynienia z firma Agro-Bard z Przytyk?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155
A Osadkowski z Dolnego Śląska? Ktoś może się podzielić doświadczeniami na temat tego dealera??

ja generalnie nie mam z nimi większych problemów. Ale współpracujemy już dziesięć lat a zaczeło się od środków i nawozów. A z racji tego że mam do nich 7 km więc kożystam z ich usług. Nie miałem większych problemów nigdy. Daleko idąca pomoc przy realizacji SPO. Terminowe dostawy sprzętu. Szybka reakcja w żniwa. A że czasem są jakieś drobne zgrzyty to normalne. W sumie to można ich polecić. ( pisze o oddziale w świdnicy nie wiem jak oława )


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Promocja na NH TD 80D była tylko w październiku i na początku listopada i w tedy taki ciągnik można było kupić za 96 000 brutto ze sprężarką a już po promocji następca TD 5030 110 000 brutto ze sprężarką, promocja była zrobiona tylko po to żeby wyprzedać serie TD 80D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Rolmax Świdnik jak sama nazwa wskazuje maszyny znajdują się w Świdniku woj.lubelskie.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolas13    0

Legnica firma agro-handel woj dolnośląskie mają tam strasznie niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Witam wszystkich na af, założyłem sobie niedawno tutej konto i narazie zapoznaje się z wszystkimi opcjami tu dostępnymi :) i coraz bardziej mi się tu podoba...

Co do dilerów NH to polecam WARPOL - AGRO w Broszkowie niedaleko Siedlec (swoją drogą zaczynam od pażdziernika u nich staż :) . Wiem, ze jest teraz promocja na kombajny, prasy, i sieczkarnie NH do 15 listopada. Niestety nie znam jeszcze cennika ale telefon do nich to: 256414651; 668811618. Albo www.warpol-agro.com.pl. Jak zacznę tam pracować napewno postaram się służyć pomocą na af w zakresie maszyn NH, Kuhn i innych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Warto zorientować się w rynku i podzwonić po dilerach. Trudno określić kto jest dobry i tani, bo różne ciągniki się trafiają, jak również w różnych terminach kupuje się ciągniki, a wiadomo cenniki się zmieniają. :) Podejście do klienta jest indywidualne i nie jest w cale powiedziane, że dwoje różnych rolników dostanie takie same ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jaki jest najlepszy diler new hollanda w pomorskim?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldas    0

Witam

Mogę polecić Osadkowskiego w Rawiczu. Jak się konkretnie rozmawia można dogadać się na b.dobrą cenę w porównaniu do innych dealerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes6130    0

Ja zareklamuję firmę w której pracuje a mianowicie firmę Agroland z Łomży woj. Podlaskie która mieści się na ulicy poznańskiej. Pochwalę się jeszcze tym że przy więkrzej ilości kupowanego sprzętu potrafię zejść z ceną poniżej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj