Skocz do zawartości

Zdjęcie

cięzkie odpalnie MTZ

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 marzec 2012 - 20:13

cięzkie odpalnie MTZ MAM PROBLEM Z ODPALENIEM TEGO CIĄGNIKA :unsure: RAZ ZAŁAPIE A ZAŚ ZNOWU KRĘCI OBRÓCI KILKA RAZY I NIE ODPALI CZY TO WINA AKUMULATORA??? :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cięzkie odpalnie MTZ Dzisiaj, 19:39
  •  

#2 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 16 marzec 2012 - 20:18

cięzkie odpalnie MTZ Miałem podobne objawy to była wina pompy paliwowej wymontuj daj do sprawdzenia zobaczysz odnieni sie a przy okazji sprawdz wtryski

#3 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 12:15

cięzkie odpalnie MTZ

Miałem podobne objawy to była wina pompy paliwowej wymontuj daj do sprawdzenia zobaczysz odnieni sie a przy okazji sprawdz wtryski

przepraszam pomyliłem się z ta odp wtryski już wymieniłem jet trochę lepiej :mellow:

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2012 - 21:56

cięzkie odpalnie MTZ Witam, mam problem z mtz-82. Bardzo ciężko odpala w plusowych temperaturach. Rozrusznik szybkoobrotowy, nowy akumulator. Przy odpalaniu z tłumika wydobywa się biały dym. Co może być przyczyna?

#5 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 19 maj 2012 - 06:38

cięzkie odpalnie MTZ Zacznij od tego co wymaga najmniejszych kosztów i nakładu finansowego. Zaory, wtryski, kąt wtrysku pompy, drożność filtra powietrza, itd. jak to załatwisz a nic się nie zmieni to trzeba szukać przyczyny dalej. W sumie zostanie pompa.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zbyszek2

zbyszek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 maj 2012 - 21:13

cięzkie odpalnie MTZ Ciężko pali z rozrusznika,a jak pali na popych?U mnie z rozrusznika nie chciał palić a z górki to palił dobrze i winą była pompa paliwa

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2012 - 20:38

cięzkie odpalnie MTZ Na popych nie sprawdzałem, ale wczoraj wyciągnąłem wtryski i trochę słabo pylą, a ciśnienie otwarcia wynosi 150atm. Mam pytanie czy sprawny wtryskiwacz powinien wydawać jakiś dźwięk przy rozpylaniu tzn. taki hurgot?

#8 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 24 maj 2012 - 13:01

cięzkie odpalnie MTZ mój pali na pociągnecie bardzo dobrze aby na rozrusznik cięzko :wacko:

#9 Share mateo21

mateo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:34

cięzkie odpalnie MTZ witam koledzy jamialem podobnie rozrusznik szybkoobrotowy i krecil jak szalony a nie odpalal nie zawsze ale przewaznie i z komina tez bialy dymek sie pokazywal na zaciag wystarczylo 1 metr pociagnoc i odpalal .. problem zniknoł po regeneracji pompy wtryskowej i wtrysków terazx ciagniek jest nie ten sam az milo psosłuchac jak pracuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share daniel125d

daniel125d

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 25 maj 2012 - 14:45

cięzkie odpalnie MTZ

Witam, mam problem z mtz-82. Bardzo ciężko odpala w plusowych temperaturach. Rozrusznik szybkoobrotowy, nowy akumulator. Przy odpalaniu z tłumika wydobywa się biały dym. Co może być przyczyna?

zapłon jest regulacja taki dekielek z przodu na 3 śruby i jedna na środku jak to nie pomorze to pompa po za tym przyczyn morze być wiele

Dodaj odpowiedź