Skocz do zawartości

Zdjęcie

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kowal3005

kowal3005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 18:14

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 W Case MX 135 w czasie pracy padł podnośnik. Świeci się "-" oraz "H" tzn na początku jedno później H cały czas, podnośnik nie działa poprawnie. Proszę o pomoc i rady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Dzisiaj, 09:49
  •  

#2 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 16 marzec 2012 - 19:18

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Chyba pozostaje ci serwis.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#3 Share pitru

pitru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Mechanika Komputery

Napisany 17 marzec 2012 - 08:48

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Kod błędu H to błąd sworznia sensorowego (dolne sworznie podnośnika) sprawdz kable lub wymień sworzeń i skalibruj podnośnik.
Można skonfigurować podnośnik tak, żeby korzystał tylko z jednego sworznia.
Jeszcze pytanie czy ta pozioma kreska "-" przed "H" jest na dole czy na górze wyświetlacza? bo to są dwa różne błędy albo potencjometra albo zmienionej konfiguracji.
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

#4 Share kowal3005

kowal3005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 11:45

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Już teraz wszystko jasne, w czasie pracy zerwała się obejma z frezami która jest na głównym tłoku, przy tym wyskoczyła dźwignia od potencjometra. Musiałem zdjąć cały tył ten plecak od podnośnika, rozebrać części kupiłem w Zalesiu od ręki i już złożyłem i jest ok

#5 Share Didko

Didko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 luty 2013 - 21:43

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Panowie mam problem z EHR w moim Case mx 135, wyskoczył błąd "=" coś takiego tylko że jedna na dole a druga na środku i po pewnym czasie wyskakuje "H" czy ktoś już to analizował?

Edytowany przez Didko, 03 marzec 2013 - 10:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Dzisiaj, 09:49
  •  

#6 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:34

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Witam. Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tutaj.
Dziś zauważyłem że jak ruszę do przodu niezależnie z jakiego biegu to tylni tuz mi sie podnosi do góry i nie chce opaść dopiero jak ciągnik stanie w miejscu to opada. Dodam że na wyświetlaczu mam kod 4 bez żadnych znaczków i żadne lampki nie świecą. Kod 4 śweci mi juz od dawna ale wczesniej wszystko działało poprawnie. Liczę na szybką odpowiedź.

Jeśli sie nie myle to jest potrzebna kalibracja podnośnika. Czy ktoś zna procedure kalibracji?
Z góry dzięki,
Pozdrawiam.

Kod 4 pewnie jest od przepalonej żarówki.

Edytowany przez Ziel, 03 marzec 2013 - 16:27.

#7 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 21:57

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 W moim case świeci się błąd 5 cóż to takiego?

#8 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 18:46

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 A WOM ci działa? Jeśli sie nie mylę to od WOM'u

#9 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 marzec 2013 - 15:20

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 Mi mrugała 5 i był to bład lewego czujnika siły od tylnich wieszaków czujnik wymieniłem problem znikł. Ale sprawdz dla pewnosci styki rozepnij wtyczke przedmóchaj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share mati00733

mati00733

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:Maszyny,Komputery,Motory

Napisany 25 marzec 2013 - 12:28

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135 witam,mi pokazuke 1,5 na przemian,co to za kod-mx150

Dodaj odpowiedź