Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur 6 czy 6A do lamborghini r3?

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 19:30

Tur 6 czy 6A do lamborghini r3? no własie mam nawet takie nieśmiałe plany jakby się uprzec to bym kupił bez rozdzielacza, dużo się nasłuchałem na temat awaryjności jojsticków, a zastanawia mnie też dlaczego jojstic z rozdzileaczem na allegro kosztuje 1 tyś zł a u producenta 3,5 tyś zł, tylko czy zanim rozdzielacz kupie to by mi grało jakbym podpioł bezposrednio w gniazda, czy w takim rozdzielaczu od tura są może jakieś zawory przeciążeniowe czy coś?
2 sekcje narazie mi spokojnie wystarczy gnój podpychać i bele siana zwozić

Ten ciągnik ma zarabiać na Ciebie czy Ty na niego? Bo jak boisz się używać hydrauliki bo rozdzielacz się zużyje, to coś tu chyba nie gra. Można tak podłączyć bez żadnych przeciwwskazań, tylko wtedy masz zajęte wszystkie wyjścia i nie masz gdzie podłączyć przyczepy itd.

pytam dlatego bo to mało popularne podłączenie a w belarce troche macham tymi dzwigienkami, a jaki to problem do prasy odpinam węże 2 giej sekcji podpinam prase i tyle, tylko zastanawiam się czy długowieczne takie rozdzielacze sa w lambo

Edytowany przez Ferdek07, 06 kwiecień 2012 - 19:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur 6 czy 6A do lamborghini r3? Dzisiaj, 08:52
  •  

#22 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 20:12

Tur 6 czy 6A do lamborghini r3? Kolego ja mam tak podpiętą hydraulikę od tura do mojego Fendt'a tylko że ja mam rozdzielacz krzyżakowy i tura 3-sekcyjnego. U ciebie tak się da podłączyć bez problemu tylko będziesz musiał wstawić zawory na przewodach najlepiej w miejscu gdzie miał by być rozdzielacz od joysticka po to aby jak będziesz odczepiał przewody od tura a tur zostanie na ciągniku to aby ci nie opadł tylko moim zdaniem w tym ciągniku umiejscowienie wajch od sterowania hydrauliki są w niewygodnym miejscu aby sterować turem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 20:19

Tur 6 czy 6A do lamborghini r3? jak dla mnie to wygodnie tylko jest jeden mały problem czy ta dźwignia ktra blokuje się w położeniu minus czy da się coś przestawić żeby się nie blokowała to do znawców sdf, bo nie tylko do tura ale w innych sprawach mi to troszkę przeszkadza w instrukcji obsługi nic na ten temat nie ma jest jakaś opcja żeby wyłączyć to blokowanie się pozycji minus?