Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja

91 odpowiedzi na ten temat

#21 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 16 marzec 2012 - 23:20

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Tak, i w Proximie Power jest tak samo. Po 3 biegi na każdym biegu czyli 4*3*2=24

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Dzisiaj, 13:07
  •  

#22 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 16 marzec 2012 - 23:57

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja jak zamwiałem 20 stycznia forterrę 105 do kwietnia diler mówi że nieda rady Fortery sprowadzić a słyszałem zmiany jakieś w kabinie nowy fotel pasarzera Hicztronic i jeszcze jakieś drobiazgi to jaki zamawiałem ciągnik taki dostanę czy te udoskonalenia są za dopłtą podpowiedzcie co mam zrobićczy udać się do dilera po aneks do zamuwienia ?

#23 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 07:01

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Nie za dopłatą tylko są już te ciągniki seryjnie wypuszczane w ''drobiazgi''. Też mam nowy licznik MH i siedzenie pasażera

#24 Share 6441Marcin6441

6441Marcin6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 16:27

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja To teraz niech każdy z posiadaczy powerki się wypowie ile ma jego powerka mth i ile było problemu z rewersem :ph34r:

#25 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 17 marzec 2012 - 23:25

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja może ktoś już zakupił ulepszoną forterra to niech pare słów o niej napisze w styczniu zamuwiłem 105 jakie ma spalanie na MTG i troche się nie cierpliwie czy dobry wybór ?

#26 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 06:32

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja ulepszony zostal tylko podnosnik, ma teraz 2 silowniki zewnetrzne i wiekszy udziwg, jest rowniez hichtronic takze nie ma za badzo co sie zle sprawowac, hochtronica raczej jeszcze nikt nie zdazyl przetestowac, 105 to dobry wybor ;)

#27 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 08:05

raczej 2 nie 3 :)
2 półbiegi i 1 główny :)

czyli 3 stopnie

#28 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 14:07

To teraz niech każdy z posiadaczy powerki się wypowie ile ma jego powerka mth i ile było problemu z rewersem :ph34r:

Ale juz ich nie ma ;)

#29 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 14:14

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Moja Powerka ma prawie 800 h i z rewersem nic sie nie działo.

#30 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 14:15

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja maja ma 250 i jest do kalibracji po za tym wszystkie inne funkcje działają poprawnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 14:37

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja zamówiłem zetora forterre 105 gdyż uważam że będzie tańszy w utrzymania i w sevivoswaniu i przedewszystkim częsci bedą tańsze od innych marek i dostępne w każdej Agromie a nie jak do Jd czy NH częssci na zamówienie do JD rozrusznik kosztuje 9.000 złotych
jakie spalanie jest w zetor forterra 105 może ktoś użytkuje taki ciągnik i już na początku Maja bedę już miał ten ciągnik ? teraz na codzień pracuje zetor 5340 clasic z 2004 roku nie zawodny

#32 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 14:46

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Chyba klawisz "0" ci się przycina w klawiaturze. Chyba że chciałeś napisać "rozrzutnik" do JD.
http://allegro.pl/li...znik john deere

Edytowany przez danielhaker, 20 marzec 2012 - 14:48.

#33 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 22:18

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja czesci do forterry w kazdej agromie? :) no zebys sie nie zdziwił jak bedziesz czekal na czesci czasami po 2 tygodnie:) rowniez wcale nie sa takie tanie jakby sie moglo wydawac, sam sie pewnie o tym przekonasz:) obys jak najpozniej.

#34 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 22:27

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja danielhaker jak nie używasz prawie wgl 4 polowej to na jakim Ty biegu np gruberujesz albo talerzujesz czy też orarz???

#35 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 23:00

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Orzę na pełnej jedynce. Brakuje mi biegu do orki między pełną jedynką a dwójką z dwoma półbiegami ;)

#36 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 23:17

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Poważnie @danielhaker orginalny Rozrusznik w Agromie ciechanów do JD kosztuje 9.000 zł i czekać trzeba około 2 miesięcy tak mi powiedział sprzedawca ? Może zbyt do słownie napisałem że bendą tanie ale tańszy jest naprzykład olej do silnika do zetor forterra pytałem się w Agromie to zetor forterra litr oleju kosztuje w granicach 80 zł za litr a DF kosztuje 130 zł za litr tak więc na jednym litrze jest spora różnica .
@Danielhaker jakie spalanie ma twoja forterra w poszczególnych pracach polowych za czynając od orki do naprzykład transportu ile spala na jedną MTG i jaką moc ma twoja forterra .

#37 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 23:28

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Ma 110km (model 11441) a spalanie dopiero w tym roku będę mierzył bo do tej pory nie miałem żadnej miarki.
Coś mi te twoje ceny nie pasują bo litr oleju kosztuje max 30zł (ten zalecany przez Zetora) a można kupić tańszy za 15zł/litr

#38 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 08:15

Poważnie @danielhaker orginalny Rozrusznik w Agromie ciechanów do JD kosztuje 9.000 zł i czekać trzeba około 2 miesięcy tak mi powiedział sprzedawca ?.

To co oni tez rozrusznik sprowadzają droga morską z Australii? :lol: Sprzedawca to chyba sie z choinki urwał, u dilera taki rozrusznik w ciągu trzech dni byś dostał i taniej niz w agromie.

#39 Share Krystian86

Krystian86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 17:30

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja Cena litra oleju Aral Megaturboral kosztuje ok 36 zł. Cena prosto z Zetor Polska Kalisz.
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 17:53

Zetor forterra czy powerka ? ciężka decyzja no popatrzcie :P Tani w eksploatacji Zetor, a olej do silnika ma ponad dwa razy droższy niż ja kupowany u Korbankapo (16 zł) półsyntetyk Total 10W 40