Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mtz czy warto

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Budzu321

Budzu321

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 17:34

Mtz czy warto Witam jestem nowy. Proszę o nie zamykanie lub usuwanie tematu gdyz chodzi o dokladne spalanie mtz 50/550 lub 80 w poszczegulnych maszynach . Nie ma takiego tematu gdzie jest podane jak mtz spala np w zgrabiarce czy bronach itp. Więc tak chodzi mi czy warto bedzie kupic mtz czy lepiej c-360 mam 10 ha 5 krówek 2 swinki 2 byczki i 2 jalowki no maszyny mam takie rozrzutnik 3,5 tonowy, kultywator 2.0m opryskiwacz 400l, plug 2 skibowy, przetrząsacz taki maly 2 karuzelowy no zgrabiarke gwiazdowa, kosiarke rotacyjną 1.65m. Jezeli bym kupil mtz to plugi 4 bym zalatwil i kultywatro wiekszy.Kokretnie chodzi mi o spalanie co lepiej kupic mtz czy c360. Traktor bede kupywal za t-25 kturego sprzedam mysle z 5000zł. a kredytu wezme 20 000zł. No a jezcze bym chcial kupic prase kostke z tego ale to juz odbieganie od tematu. Na traktopr mysle moge przeznaczyc 16 000zl. Dobra chodzi mi o spalanie obydwu ciagników traktor bedzie pracowal jako glowny np t-25 spalil mi przy przetrząsaniu siana 2-3 litry a przetrząsałem 1.5ha. Nie chciał bym żeby traktor duzo palił bo nie spię na pieniadzach a wiadomo ropa teraz droga. Dodam ze moze jak by sie udalo to moze jeszcze wezmiemy z 1 laka w dierżawe i jak da rade z 1 pole w dierżawe to bedzie ze 12 ha bo stado krowek moze sie powiekszy ;d ;p . To jak co bardziej polecacie mtz czy c360??? A i proszę o usunięcie tematu tego samego co ten w dziale mtz belarus jumz bo pomylilem dzialy

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mtz czy warto Dzisiaj, 08:31
  •  

#2 Share marcin902

marcin902

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:KPK kumurun team ;))

Napisany 15 marzec 2012 - 19:15

Mtz czy warto Ja posiadam mtz 80 i on ma porównywalne spalanie do 360 , a jest większy i silniejszy także mtz możesz śmiało brać , nie pożałujesz :)
moje filmy na youtube http://pl.youtube.co...r/marcinorolnik zapraszam :)

#3 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 19:25

Mtz czy warto Dokładnie Kolego. Z Mtz będziesz bardziej zadowolony niż z ursusa c-330. Bo tu masz przedni napęd mocniejszy silnik itp. A spalanie przy takich maszynach to będzie równać się z c-360.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 15 marzec 2012 - 19:38

Mtz czy warto Oba te ciągniki są w podobnej cenie no może mtz jest jednak droższy. Tylko jest jeszcze opcja, że możesz c-360 kupić z turem do 16 tys a to jest jednak przydatne urządzenie :D
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#5 Share Budzu321

Budzu321

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 19:42

Mtz czy warto A np w takim przetrzasaczu http://allegro.pl/pr...2181476731.html
to ile by spalił???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 20:08

Mtz czy warto Powiem Ci szczerze że do tego to go szkoda zapinać. Do takich rzeczy to c-330. A spalania to nigdy dokładnie nie obliczysz. Poszukaj gdzieś na internecie tabeli ile poszczególny ciągnik przy jakim obciążeniu maszynie ile spali na mth.

Dodaj odpowiedź