Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 17:25

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C z perwszego i drugiego tak na równym to tsk spokojnie sie rozpedzi bez dodawania gazu. czy ja wiem ze 3 bie to taki duzy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C Dzisiaj, 18:20
  •  

#22 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 19:21

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C Duży nie duży ale raczej bez dodania gazu nie będzie skory ruszyć z 3 biegu, a do jakich obrotów musisz dojść żeby ruszył z 3 biegu?

#23 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 09:00

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C do okolo 1200obrotów musze gad gazu i dopiero czuc ze rusza. szkoda ze niematu zadneo kolegi z kturytez ma taki sam ciagnik to bym porownal jak jest u niego. mi sie zdaje ze z tego turbo sprzegla kapie olej i moze trzeba to robic.

#24 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 18:42

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C No to najwyraźniej masz jednak problem z turbosprzęgłem. I powiem Ci, że najlepiej jak się jak najszybciej za to weźmiesz bo niski stan oleju może spowodować pęknięcie obudowy a wtedy koszty takiej naprawy będą bardzo duże. teoretycznie możesz na razie dolać oleju i zobaczyć czy będzie różnica. Ale polecam jak najszybciej się za to wziąć.
A ten olej o którym mówisz że cieknie, to wykluczyłeś taką ewentualność że może być to olej z przekładni lub z hydrauliki?

Edytowany przez Lee001, 30 marzec 2012 - 18:43.

#25 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 08:49

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C ten olej kapie wlasnie tam z pod tego sprzegla tam jest taki dekielek na jednej srubce i najwyrazniej skapuje z turbosprzegla i tym dekielkie sie wydostaje. z kad by tam byl olej z hydrauliki? ze skrzyni on nie jest bo ma inny zapach i kolor taki pod czerwien lub braz podchodzi a w skrzyni jes taki zultawy. a z kturej strony dolac tego oleju? tam nad akumulatorem gdzies? bo ja mam tam wyjscia pod tura i tam nawet reki sie niewsadzi chyba to trzeba zdemontowac. i tam gdzies jest jakis dekielek do wlewania? miem ze to turbo sprzeglo trzeba nastawic tk by nakretka sie ustawila w tym dekielku ale gdzie tego szukac? a ja myslalem ze 515 sie nie psuja :) :) :) :) :)

kolego bylem teraz zobaczyc gdzie jest ten wlew i z prawej strony od akumulatora jest taka siatka na podajrze dwie sruby 6tki i to by moglo byc tam?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 14:11

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C Najprawdopodobniej tam, powiem Ci, że ja nie znam modeli serii 500, w moim 308 wlew oleju do sprzęgła znajduje się patrząc od przodu po prawej stronie tam gdzie łączy się silnik z przekładnią mniej więcej na 2/3 wysokości, jest to blaszka przykręcona dwiema śrubami. Pamiętaj żeby nalać olej o takiej specyfikacji jaką podaje producent i dokładnie taką ilość jaka jest przewidziana w instrukcji.

#27 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 14:54

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C a ty robiles juz to sprzeglo w swoim? lub dolewales oleju? a ile matwoj mtg?

#28 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 16:18

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C Ja jeszcze nic w swoim nie robiłem ale to kwestia czasu bo coś mam ze sprzęgłem najprawdopodobniej łożysko oporowe bo jak wciskam sprzęgło to dziwnie się odzywa, na zegarze ma 6200h ale obstawiam że ma ponad 10tyś. Jeśli chodzi o turbosprzęgło to u mnie sprawuje się bez zarzutu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 19:31

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C Matux jak bedziesz na profilu to daj znac mam kilka pytan z wiazanych z fendtem 515