matux

PROBLEM - Półbiegi FENDT FAVORIT 515 C

Polecane posty

Lee001    1

Najprawdopodobniej tam, powiem Ci, że ja nie znam modeli serii 500, w moim 308 wlew oleju do sprzęgła znajduje się patrząc od przodu po prawej stronie tam gdzie łączy się silnik z przekładnią mniej więcej na 2/3 wysokości, jest to blaszka przykręcona dwiema śrubami. Pamiętaj żeby nalać olej o takiej specyfikacji jaką podaje producent i dokładnie taką ilość jaka jest przewidziana w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

Ja jeszcze nic w swoim nie robiłem ale to kwestia czasu bo coś mam ze sprzęgłem najprawdopodobniej łożysko oporowe bo jak wciskam sprzęgło to dziwnie się odzywa, na zegarze ma 6200h ale obstawiam że ma ponad 10tyś. Jeśli chodzi o turbosprzęgło to u mnie sprawuje się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez resters
      Szukam dobrego mechanika od tego sprzętu. Ciągnik 1995 rocznik. Do naprawy turbo-sprzęgło

      Lubelskie- Macie kogoś polecanego? 
    • Przez Grzesiek90
      Witam
      Mam problem z hamulcem ręcznym w Fendt 515C. Po zaciągnięciu nie trzyma wcale. Gdzie szukać przyczyny? Ręczny hamuje tym hamulcem na wale czy przy kołach są jakieś szczęki? 
    • Przez Profesor
      Fendt 515c - na załączonym resorowaniu przedniej osi gdy przekrocze 2 km/h slychac wycie hydrauliki przez 3-4 sekundy, traktor wyraznie traci moc. Po 3-4 sekundach wszystko wraca do normy. Co to moze byc?
    • Przez SZWAGIER1999
      Witam.zastanawiam się nad kupnem Fendt favorit 515c, chciałbym poznać opinie użytkowników fendt-a.Jego wady,zalety,najczęstsze usterki,spalanie itp.
    • Przez Maxer
      Witam
      Mam problem nie działają w moim Fendt'cie 510 C światła robocze oraz podświetlenie wyświetlaczy na desce rozdzielczej.
      Na początku nie działały jakiś czas później znowu działały co najdziwniejsze przestawało to działać razem, nie podświetlają się przełączniki świateł roboczych, reszta podświetleń kabiny i światła działają bezpieczniki wszystkie dobre od tych świateł.
       
      Spotkał się ktoś z czymś takim?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj