dudas83

Zawór hydrauliczny dławiąco-zwrotny zetor 6341

Polecane posty

dudas83    6

Witam jak w temacie zastanawiam sie nad zamontowaniem takiego zaworuhttp://allegro.pl/zawor-dlawiacy-dn12-3-8-i2166506843.html do zetora 6341 na powrecie od tłoków wspomagajacych przy podnosniku .Kto ma takiego zetora albo 5341 wie oco chodzi jak sie opuszcz np.siewnik z agregatem jak rypnie... w ziemie wiec moze ktos cos takiego juz montował wszelkie informacje pęda pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

a nie można zamontować tam takich dławików jak są w cyklopie na siłowniku unoszącym w jedną blokuje a w drugą nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampard1    0

Też miałem taki problem przy zetorze 5340, z agregatem uprawowo-siewnym za szybko opuszczał. Pomogło ustawienie dźwigni w pozycji P, teraz opuszcza normalnie, nie rzuca zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudas83    6

Zamontowałem taki zawór mam go juz jakiś czas i zdaje super egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Zawory dlawiaco zwrotne mozna montowac wszedzie, najlepsze sa z regulacja z pokretlem. Mozemy sami sobie ustawic szybkosc opadania.

 

Ja mam zalozone w C-330, Cyklopie(jest z wieksza pompa i oryginalne dlawiki nie dawaly rady), Bizonie i planuje jeszcze do Belarusa 952.4.

 

Taki zawor na 1/2" kosztuje 115zl ale warto. Przeplyw niedlawiony ma do 90l/min a dlawiony 0-60l/min, czyli mozemy calkowicie zablokowac przeplyw.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj