Skocz do zawartości

Zdjęcie

5211 wyciek oleju

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stacho26

stacho26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 18:44

5211 wyciek oleju Witam.Mam pytanie -jak poleci z odmy(rurki) pare kropli oleju to juz cos złego sie dzieje w silniku? .bo zuważyłem dzisiaj w moim 5211 że pare kropli mi spadło,miał tylko tone ładunku ok 35km zrobił.I jeszcze jedno pytanie -na jesieni zalałem olej do silnika platinum ultor cgl 4 czy może byc taki olej do tego zetora?.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
5211 wyciek oleju Dzisiaj, 03:38
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 marzec 2012 - 19:13

5211 wyciek oleju jak już pojawia się olej z odmy, to wież że juz silnik nie jest pierwszej młodości, ale zawsze tam bedzie troche oleju, jak pare kropel poleciał , a nie dmucha dymem z niej to jeszcze nie powód do robienia kapitalki... jak nie dolewasz duzo oleju od wymiany do wymiany to jeszcze śmigaj...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 00:18

5211 wyciek oleju U mnie w 7745 zawsze po ostrym obciążeniu pojawaiło sie tam troche oleju, tak ze zawsze tam było osmolone z kurzem, co prawda w niedługi czasie pojawił sie tam dym no ale to go sprzedałem ;)

#4 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 16:23

5211 wyciek oleju Niczym się nie przejmuj, jeszcze długi żywot przed nim. A jak Cię pieniądze swędzą to rozbieraj...
Póki ma moc to nie ruszaj, nawet jak będziesz dolewał olej.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#5 Share stacho26

stacho26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 16:41

5211 wyciek oleju Dzięki koledzy za odpowiedz.no rozbierać to go nie będe.I tak dużo kasy w niego wpakowałem :( musze troche popracować nim.aż taki zły nie jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share agusia023

agusia023

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 październik 2012 - 21:28

5211 wyciek oleju Witam. Kupiłem zetora 7745. Silnik bardzo ładnie chodzi, nie dymi, nawet pod obciążeniem. Tylko z rurki odpowietrzającej raz mocniej raz słabiej wydostaje się para i kapie olej. Slnik zalany jest olejem Superrol CC, czy zmienić mu olej na jakiś inny, lepszy, czy to nic nie zmieni???

#7 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 20 październik 2012 - 21:33

5211 wyciek oleju Witaj,
nie jest wskazane zmieniać gorszy olej na lepszy. Lepszy może wypłukać nagary i silnik zacznie cieknąć.
Podtrzymuję wypowiedź z wyżej - jeśli jeździ, siłę ma to tylko dolewaj oleju wg potrzeb...
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#8 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 20 październik 2012 - 21:44

5211 wyciek oleju tak jak koledzy jeżeli bardzo oleju ci nie bierze i siłę ma to się nie przejmuj. Ja swoje c360 już od wiosny rozbieram i nie ma kiedy :D

tak jak koledzy jeżeli bardzo oleju ci nie bierze i siłę ma to się nie przejmuj. Ja swoje c360 już od wiosny rozbieram i nie ma kiedy :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 21 październik 2012 - 11:46

5211 wyciek oleju według mnie już lepszy od CC byłby falco jeżeli dużo robisz to przy wymianie zalej nim jest znacznie lepszy od twojego, ja po remoncie silnika w ciapku zmieniłem na falco i powiem że silnik nie bierze mi wcale nie wiem czy od wymiany do wymiany doleje z 1l a robię około 400mtg na rok