Zetorek7711

Jak podłaczyc ładowacz w Lamborghini Grand Prix

Polecane posty

Zetorek7711    0

Witam

Mam problem a mianowicie posiadam Lamborghini Grand Prix 774-80 z 91 r. Parę dni temu pewna firma założyła mi ładowacz ale oni nie podłączają go pod hydraulikę w inny sposób niż za pomocą euro złączy. Problem mój polega na tym ze mam zajęte euro złącza i wajcha od hydrauliki (rozdzielacza) musi być ciągle włączona co uniemożliwia prace z tuzem tylnym. Pompa w nim jest w tylnym moście schowana i nie mam pojęcia jak podłączyć go by obejść te euro złącza wiec może cos wiecie na ten temat.

 

PS jutro załączę zdjęcia z tylnego mostu wiec może cos to pomoże, z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumpers    0

Napisz lepiej jaki masz rozdzielacz przy turze,a konkretnie czy ma on zaślepione korkiem wyjście żeby trzeci przewód przykręcić.Bo jeśli ma tylko dwa wejście i wyjście to zapomnij o tym żeby inaczej podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumpers    0

Masz u tura w rozdzielaczu wejście (prawdopodobnie lewy) tak wnioskuje bo jest tam regulator ciśnienia i wyjście (prawy) .Prosiłem o zdjęcie bo u nie których jest i trzecie tzw. wolny powrót ale w tym nie widać.

Wiec musisz odkręcić od rozdzielacza przy ciągniku przewód który idzie od pompy prawdopodobnie tą rurkę metalową po prawo od góry i podpiąć do niej przewód od tura ten lewy, a w to miejsce z którego wykręciłeś ta rurkę przykręcić przewód powrotu z rozdzielacza od tura ten prawy i powinno śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj