Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wałek WOM do 224/1

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 12:51

Wałek WOM do 224/1 niezla sumka za ten walek...trzeba bedzie sie rozejrzec za jakas tansza alternatywa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wałek WOM do 224/1 Dzisiaj, 02:11
  •  

#22 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 13:16

Wałek WOM do 224/1 A ja jadę przy zwijce , tym od kopaczki i to jakieś 200 bel siano kiszonki i słomy w ciągu roku i to już 6 a może 7 lat - stara marka ...

#23 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 13:07

Wałek WOM do 224/1

Odświeżę temat. A mianowicie ostatnio skrzywiłem wałek od prasy 224/1 (przez głupotę ale co zrobić) Trochę go naprostowałem ale ma lekkie bicie i teraz mam takie pytanie czy taki wałek który lekko się buja nie symetrycznie może uszkodzić np. wałek w ciągniku czy prasie?? Pasuje mi prasować siano w tym tygodniu, a inne wałki które posiadam nie mają drobnego frezu na wyjście do prasy a jak już jest to za krótki. Niby tokarz mówi że go zrobi ale dopiero w następnym tygodnia a trzeba prasowac wcześniej i nie wiem co robić czy prasowac takim wałkiem który się buja czy jednak szukać od kogoś i pożyczyć na ten czas. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 14:04

Wałek WOM do 224/1

Ciągnikowi nic się nie stanie ale wałek od bicia może pęknąć pod obciążeniem.

Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#25 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 16:03

Wałek WOM do 224/1

To wałek przekaźnika mocy niech pęka i tak już swoje wychodzi, bardziej martwiło mnie żeby nie narobiło szkody przy wałku w ciągniku czy prasie. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 21:28

Wałek WOM do 224/1 W swojej mam połowę wom (rurę) spawana już w dwóch miejscach za pierwszym jak się urwał(w miejscu gdzie zaczyna się frez ponieważ była odcięta i przyspawana nowa końcówka bo stara już się zużyla) to zablokowalo o dyszel i skrzywilo mi końcówkę womu w ciągniku i ta rura też się troszkę wygiela ale pospawalem to dobrze i teraz wszystko działa ale ma duże bicie lecz przez dwa sezony nic się więcej nie urwało chociaż teraz na innym walku w innej maszynie też mam bicie bo w ciągniku jest krzywy...