Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile dostane za prase kostkującą

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share genius005

genius005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 14:47

Ile dostane za prase kostkującą Wiatam mam do sprzedania prase kostkującą DEUTZ FAHR hd 300 . Tylko nie wiem ile moge za nią dostac i czy lepiej sprzedac za granice
czy w kraju co mi sie lepiej opłaci PROSZĘ O WASZE OPINIE !!! :P :P :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile dostane za prase kostkującą Dzisiaj, 23:45
  •  

#2 Share TheBizonBS

TheBizonBS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja, Piłka nożna

Napisany 11 marzec 2012 - 15:30

Ile dostane za prase kostkującą poszukaj na alegro i porównaj ceny to wtedy coś będziesz mógł wnioskować :)

#3 Share Adam8550

Adam8550

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 19:53

Ile dostane za prase kostkującą Witam, przymierzam się do sprzedaży prasy sipma z224/1 rok prod. 1996. Po wymianie rolek na tłoku, prowadnic. Na ile byście ją wycenili?http://imageshack.us...4/p7220806.jpg/

#4 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:43

Ile dostane za prase kostkującą wizualnie prezentuję się dobrze :) jak dla mnie tak 9600 może i więcej jest warta :) z sprzedażą polskich pras nie ma takiego problemu jak z zagranicznymi bo polskie jeszcze jakoś się sprzedają a zagraniczne wcale

#5 Share dezmond_

dezmond_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 16:25

Ile dostane za prase kostkującą Nie wiem jak w waszych rejonach ale u mnie sprzedać prasą kostkującą to makabra... Jeszcze 8 lat temu pełno było w sierpniu wozów z kostkami a ci co mieli prasy nie nadążali na usługach ( sam prasowałem simpa więc wiem co to znaczyło mieć prasę). Teraz jak bele stały się codziennością to nawet ci co mają po 3 hekteay najmują belarkę podczepiają tura do 60 czy 30 i bez roboty słoma zwieziona (chociaż tacy 3, 5 hektarów to zwykle słomy nie zostawiają)
Większość gospodarzy co maja ponad te 15 25 hektarów maja belarki albo najmują i sobie zwożą gotowe bele. Sam widzę jak koszę zboże albo jeżdżę do zwierząt że prasy kostkujące stoją bez urzytku na podwórzach...
Czy u was też jest taki problem ze sprzedaniem prasy kostkującej ? Czy wogóle jeszcze prasujecie kostkującymi prasami ?

Połączone

Edytowany przez danielhaker, 28 grudzień 2012 - 23:45.
dublowanie tematu

,,Zima, lato but gumowy"

#6 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2726 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 16:29

Ile dostane za prase kostkującą Podzwoń do handlarzy co wywożą sprzęt na wschód- tam kostka to rarytas :)

#7 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 16:31

Ile dostane za prase kostkującą skąd jestes i jaką masz prasę, mozesz napisac na pw

#8 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 16:36

Ile dostane za prase kostkującą W naszych stronach (lubelskie) prasa kostka jest często spotykana. Sam miałem dużo roboty ale zaczynają wychodzić z mody.A jaką masz kostkę ,skąd jesteś i ile za nią byś chciał i jeszcze mi powiedz w jakim ona jest stanie?

Edytowany przez zetorki12, 27 grudzień 2012 - 16:44.

ZETOR TEAM

#9 Share dezmond_

dezmond_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 17:16

Ile dostane za prase kostkującą Moja prasa to simpa z 224 rocznik 1996 ma drabinkę minus to ogumienie bo jest bardzo zużyte w zestawie niema też sznurków. Od nowości była u mnie jak ostatnio jej używałem tj. trzy lata temu zaczęła mi puszczać sznurek jedna stroną ale to jest do naprawy bywały też różne cyrki z aparatami. Używałem jej od 1996 do 2009 roku później robiłem już tylko bele. Od 2006 roku była używana bardzo mało. Najwięcej chodziła po kupieniu później coraz więcej belowałem i prasowałem tylko do siebie i trochę na usługach.
Druga prasa to Fortschritt K454 ale tej nie używamy od 2004 roku i tak na szybko nie wiele o niej mogę powiedzieć ale jak ktoś by chciał to się popytam dziadka albo ojca, rok produkcji to chyba 1989. Jak teraz sprawdziłem to u obydwu zmiana opon to na 100% nie są dziurawe ale zniszczone...

Edytowany przez dezmond_, 27 grudzień 2012 - 17:20.

,,Zima, lato but gumowy"

#10 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 grudzień 2012 - 17:32

Ile dostane za prase kostkującą u nas podobnie - bela wypiera małą kostkę a duża kostka wypiera miejscami belę.
Natomiast mała kostka przydaje się przy mniejszych piecach na słomę ;)
Serio - zamiast robić małe bele które mieszczą się w kotle to niektórzy wsadzają kilka kostek słomy na jeden zasyp.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share dezmond_

dezmond_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 17:42

Ile dostane za prase kostkującą U mnie też jeden ma już prasę do dużych kostek to chyba jest Krone 1290 ale dokładnie nie pamiętam.. Widziałem jak nią robił koło mojego pola to aż zazdrościłem tak mu pięknie szło !
,,Zima, lato but gumowy"

#12 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 18:25

Ile dostane za prase kostkującą Ja mam Sipmę 224/1 na sprzedaż w idealnym stanie,teraz stoi bez użyteczna bo rolki tylko.Na wschód nie sprzedaż polskiej prasy bo nie chcą tam takich nawet za darmo <_<
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#13 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:02

Ile dostane za prase kostkującą W naszym rejonie również prasy belowe wypierają małe kostki. Ale jeszcze ludzie małymi robią jak mają jakąś niewielką hodowle typu nie wiem... jedną krowe czy pare świnek. Ja zrezygnowałem całkowicie z hodowli i w sumie prasa stoi u mnie nie używana już od 6-7 lat również sipma stan bardzo dobry, z elegancką drabinka opony lux, prasowała bez zarzutu do ostatniego sezonu :)

#14 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:13

Ile dostane za prase kostkującą Mówiąc wschód pewnie macie na myśli Ukrainę, bo ja mieszkam na wschodzie Polski i kostka to już przeszłość. Moja prasa Fortschritt już dawno poszła na złom :P

#15 Share peres100 peres100

peres100
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:13

Ile dostane za prase kostkującą ja zbieram duzo slomy i wole mala kostkie. przy zworzeniu fakt duza przewagie maja bele, ale w stogu kostka juz mniej zamaka, i w oborze wygodniej mi jest z kostka niz bym musial bele rozwijac i rozrzucac.

#16 Share jazda

jazda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:20

Ile dostane za prase kostkującą ja teraz własnie szukam prasy kostki ale tak do 7 tyś to max (Mazowieckie)

#17 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:32

Ile dostane za prase kostkującą Bedziesz miał ciezko ja sprzedac a na złom to szkoda
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#18 Share edi25

edi25

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 20:10

Ile dostane za prase kostkującą jakie sa wygodniejsze na codzien, mala kostka, duza kostka, czy bele okragle? male kostki duzo roboty przy zbiorze, duze kostki droga prasa i duzy ciagnik a moze rolka najepsza???

#19 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 grudzień 2012 - 20:25

Ile dostane za prase kostkującą Zawsze się znajdzie na nią kupiec tylko potrzeba troszkę cierpliwości.

Wiem, że nic nie wiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share koparka

koparka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 21:01

Ile dostane za prase kostkującą Nasza simpma z224 z 1998r ostatnie kostki zrobiła w lipcu 2007 a sprzedaliśmy ją w lipcu tego roku 5 lat stała w garażu ale też nie spieszyło się nam ze sprzedażą. Była u nas od nowości i z każdym rokiem robiła coraz wiece i zaczynały się drobne awarie w 2005r mieliśmy 80ha to była masakra tle roboty przy tm było do dziś pamiętam (inni mieli klocki lego ja z rodzeństwem mieliśmy mała kostkę) sterty do nieba każdy strych zapełniony i końcu przyszedł czas na prasę belującą.