Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 3130 opinia znawcy

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaweq11

kaweq11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 14:24

john deere 3130 opinia znawcy Witam wszystkich urzytkownikow forum. Jest to moj pierwszy post wiec jezeli troszke nie trafilem z tematem lub jakies bledy to prosze o wyrozumialosc gdyż jestem tutaj nowy.

Moim pytaniem do szanownego państwa jest to iz zamierzam zakupic ciągnik John Deere 3130 z 1975 roku wersja 6 cylindrowa 95 km z napedem przednim lub opcja bez napedu. I otoż kieruje pytania :
1.Czy warto kupic taka leciwa maszyne -pytanie zwiazane o awaryjnosc?
2.Jakie bedzie spalanie przy pracy z ladowaczem czlolowym? (nie posiadam ziemi wiec nie bedzie pracowal na roli)?
3.Czy warto zainwestowac w tą drogą marke ale za to naprawde (podobno) bardzo dobra i bezawaryjny sprzet?

Jezeli cos jesy nie tak w moim poscie to przepraszam i zgory dziekuje za odpowiedz:) pozdrawiam wszystkich ;))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 3130 opinia znawcy Dzisiaj, 02:06
  •  

#2 Share kaweq11

kaweq11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 08:13

john deere 3130 opinia znawcy pomoże ktos?

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 08:37

john deere 3130 opinia znawcy Sprzęt, który się zbliża do 30 stki i bezawaryjność. Dobre sobie. Tu wszystko może się popsuć. Nie wiem ile masz na ten cel kasy ale może lepiej ursusa kup lub zetora jak się rozleci to naprawa taniej wyjdzie. Co wogóle ten ciągnik mial by robic i po co ci 6 do tura.

#4 Share kaweq11

kaweq11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 09:47

john deere 3130 opinia znawcy to ma być ciągnik pracujący przy ładowaczu z żwirem węglem i abo dał radę ogarnąc jakąs paletę dość cięzką. z tego co wiem to przeważnie ursusy i ich te pompy do tura to mielizna. Nie musi byc 6 cyl. Cena to do 20 tys szukam czegos w miarę dającego rade w tym co opisałem

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 16:26

john deere 3130 opinia znawcy Nie myslałeś o jakiejś ładowarce. Tura przy tych materiałach szybko zamęczysz. Zwłaszcza starego na starym ciagniku. No chyba, że musisz jeszcze tym cos ciagać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kaweq11

kaweq11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 18:53

john deere 3130 opinia znawcy no mam plan jeszcze cos pociagac. jakiies przyczepy i przy okazji przydał by się do traku przejezdnego. chodzi mi o to ze w co warto zainwestowac? ciagnik 18 -20 tys?

#7 Share miecho027

miecho027

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Muzyka

Napisany 10 kwiecień 2012 - 14:07

john deere 3130 opinia znawcy Mam na na oku takiego JD, za dobrą cenę od rolnika i do tego znajomego, wszystko hula jak należy tylko jest jeden mankament, mianowicie wyciek między skrzynią biegów a silnikiem. Co to może byc? Pomóżcie. Z góry dzięki za odpowiedź :)

#8 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 22:27

john deere 3130 opinia znawcy Nie polecam tej serii. Wszystko jest na hydraulice zależenj od 2 pomp ale oby dwie musza być sprawne bo jak jedna oleju nie poda druga nie zadziała po latach dzieja się cyrki tam nawet przedni napęd bo nie można tego nazwać mostem jest na silnikach hydraulicznych układ kierowniczy rodem z ZSRR w sumie ZSRR na niemcy lepsze ruski robili. Akurat te seria twierdze nie jest żaden cud fakt. jest to John deere jak działa jest fajny ale jest to stary i nie dokońca dopracowany i naprawy czasami są droższe od ciągnika...
Mój Wladimirec podbija świat

#9 Share DarekGrzebyk

DarekGrzebyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 kwiecień 2015 - 16:02

john deere 3130 opinia znawcy

A co sadzicie o John Deere 3130 głównie chodzi mi o spalanie i czy opłaca się kupować  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share John6620

John6620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 styczeń 2016 - 20:15