Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapany przez policje, co dalej?

133 odpowiedzi na ten temat

#61 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 23:13

Złapany przez policje, co dalej? dobra sory teraz będe sie starać pisać bezbłędnie daj ostatnią szanse

cos ciężko Ci to idzie

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 23:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapany przez policje, co dalej? Dzisiaj, 12:00
  •  

#62 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 marzec 2012 - 23:15

Nie rozumiem przywiozą nam to do domu ?? tak ale chyba nie dzisiaj a tak bez urazy to ciągnik jest 100%sprawyny tyle że brak dokumentów ja sprawnośc rozumiem inaczej że jest dobry jezdzi i wszystko

Towar mam na myśli, że przywiozą a nie mandaty.
No to źle rozumiesz sprawność.

#63 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 23:18

Złapany przez policje, co dalej? towar to zaraz nam znajomy przywiózł do domu przyciągną ciągnik za starem i potem odpiołem przyczepe z nawozem i pochowałem wszystko podzwoniliśmy po znajomych policjantach ale więcej info jutro będzie bo są w robicie i nie mogą rozmawiac

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 23:22.

#64 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 23:21

Złapany przez policje, co dalej? @krzysiu15-dlaczego nie dostaliście mandatu?-dlatego że sprawa została skierowana do sądu-za takie popisy mandaty nie obowiązują-mandat jest za wykroczenie,a u was ma to oznaki przestępstwa.

@milanreal1-mówisz o naważeniu piwa-a niby za co brat ma zakaz kierowania pojazdami :lol: :lol: :lol:

szczerze podziwiam takich talentów-i czuj się tu bezpiecznie na drodze.

a policja zrobiła jeszcze o wiele za mało(bo teraz takich praw nie mają)-powinna was jeszcze porządnie złoić-zwłaszcza twojego brata-jaki on ci przykład daje-ciebie profilaktycznie,a brata tak długo aż zrozumie co robi(chociaż dla niego nie widzę ratunku-już taki durny zostanie-dla ciebie jest jeszcze mała szansa)

świat pełen idiotów-aż ciarki przechodzą ;[

#65 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 23:25

Złapany przez policje, co dalej? to ciągnik zaraz nam scholował znajomy do domu potem pochowałem wszystko
A jak mi np. odroczą to czy ja będe gł jezdzic po polu ciągnikiem i robić a po drodze pojedzie np. znajomy co ma kwity a ciągnik będzie sprawny

@krzysiu15-dlaczego nie dostaliście mandatu?-dlatego że sprawa została skierowana do sądu-za takie popisy mandaty nie obowiązują-mandat jest za wykroczenie,a u was ma to oznaki przestępstwa.

@milanreal1-mówisz o naważeniu piwa-a niby za co brat ma zakaz kierowania pojazdami :lol: :lol: :lol:

szczerze podziwiam takich talentów-i czuj się tu bezpiecznie na drodze.

a policja zrobiła jeszcze o wiele za mało(bo teraz takich praw nie mają)-powinna was jeszcze porządnie złoić-zwłaszcza twojego brata-jaki on ci przykład daje-ciebie profilaktycznie,a brata tak długo aż zrozumie co robi(chociaż dla niego nie widzę ratunku-już taki durny zostanie-dla ciebie jest jeszcze mała szansa)

świat pełen idiotów-aż ciarki przechodzą ;[

Jak masz tak pisać to nie pisz wcale ok

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 23:24.

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 marzec 2012 - 23:27

@wiesmag "ważyć" piwo można, tylko nie degustować przed siadaniem za kółko. :lol: :lol: :lol:

#67 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 23:33

Złapany przez policje, co dalej? Tak brat pił troche z 3lata temu ale teraz nie pije albo jak wypije to siedzi na d*pie w domu i nie ma samochodu ani nic on nawet na roweze nie może jezdzic
Ja już nie pisze bo ściągam słowni jutro poprawie byki

#68 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 23:34

Złapany przez policje, co dalej? @krzysiu15-a czemu-prawda boli-oj boli

dla takich jak wy to powinny być jakieś rezerwaty-sami byście na siebie powpadali i nie robili zagrożenia dla innych.

przez takich jak wy mamy piękny obraz Polskiego rolnika-pijus,bez prawka-i jeszcze wielka krzywda mu się dzieje,że go policja złapała-szlag mnie trafia słuchając takiego.-wsadzić was wszystkich-wstydu oszczędzicie.

@MAT912-jak tacy ludzie naważą piwa myślisz że oprą się pokusie degustacji-oprą się dopiero jak dno zobaczą-za silna pokusa,za słaby charakter.
i zobacz jeszcze,za alimenty-zrobić dzieciaka się chciało,a na wychowanie już szkoda grosza,

szkoda tylko że również mam taki obrazek robią w oczach społeczeństwa.

Edytowany przez wiesmag, 10 marzec 2012 - 23:44.

#69 Share mlody28

mlody28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 00:00

Czyli Tobie nic nie grozi, może poza tym że zaraz wylatujesz z forum, jesteś prawie analfabetą i wszystkie moje ostrzeżenie olewasz.

Z całym szacunkiem, ale chłopak napisal w pierwszym poscie, ze przeprasza za bledy i ze chodzi do szkoly specjalnej. Czego od niego oczekujesz? ze bedzie teraz siedzial ze slownikiem przed monitorem?. Ja nie mam problemow ze zrozumieniem tego co pisze. Wiec prosze zachowaj jakies granice rozsadku.

#70 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 00:57

Złapany przez policje, co dalej? "świat pełen idiotów-aż ciarki przechodzą ;[" - ten gatunek, sam sobie przywłaszczył..... no to co sobie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 01:13

Złapany przez policje, co dalej? Wkurzacie mnie jak czytam niektóre posty zwłaszcza Wiesmag'a. Tak jak chłopak pisał na początku, że szkoła specjalna, że pisownia itd itp no ok ale w firefoxie np masz słownik i CI podkreśla wszystko a potem poprawiasz i jest ok. Co do wiesmaga przeginasz. To że nie mają opłaconego ciągnika i nie ma prawka nie oznacza od razu, że chłopak jedzie środkiem jezdni i wali na czołówkę z każdym autem. Na pewno wiele osób które jeżdżą tak jak oni jeżdżą dużo ostrożniej niż osoby które maja opłacone wszystko i maja prawko. Oni są świadomi, że jak coś się stanie maja przesrane dlatego uważają a że trafiła im się taka sytuacja to każdy reaguje inaczej brat zwiał ten został to teraz się przejmuje, dziwicie się? Chłopak ma 16lat i już był przesłuchiwany itd jest przerażony i chce się dowiedzieć co i jak. Nie jeden z was by miał gacie pełne w takiej sytuacji wiec się ogarnijcie.
Ps Milanreal1 czy wielkości liter i znaków interpunkcyjnych tez będzie pilnował?
Pozdrawiam

Edytowany przez klejnus, 11 marzec 2012 - 01:15.

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#72 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 11 marzec 2012 - 07:02

Złapany przez policje, co dalej? Po przeczytaniu postow to sie zastanawiam czy to Polska. Zaplacili by pare zlotych za transport i teraz nie płakali. :(
Zetor Team.

#73 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 08:16

Złapany przez policje, co dalej? po przeczytaniu calosci to niestety oprocz ewidentnej winy brata to wasz ojciec jest naprawde idiota,jezeli zgodzil sie aby policja przeslucihwala ciebie samego-chodzisz do szkoly specjalnej i to juz definitywnie zamyka mozliwosc przesluchania bez psychologa OJCIEC TO POWINIEN WIEDZIEC KOGO MA W DOMU druga sprawa postraszyli was 11tys i co te 11tys wiecej warte niz wolnoisc brata???skoro wiedzieliscie co moze mu grozic za ucieczke,(sytuacja opisana wskazuje ze pojdzie siedziec bo ucieczka teraz jest traktowana jako przestepstwo a nie tylko wykroczenie) sprawa nr2 jezeli oprocz ciebie ojciec potwierdzil kto kierowal a brat sie przyznal to juz pozamiatane to sad nie uwzgledni zmiany zeznan wszystich osob w sprawie,jezeli tylko ty a brat by sie nie przyznal to sprawa prosta bo twoje zeznania adwokat obali w 5min ale jezeli reszta powiedzala to samo to lipa.postraszyli was jak male dzieci,zawsze tak robia gdy kierujacy im ucieknie bo wtedy nie ma dowodu prawnego kto kierowal,dostalbys 3600 za oc i max 1000mandatu za kierowanie bez uprawnien ale jezeli ty sie wystaszyles a po sytuacji ciebie nie winie bo masz wade ale GDZIE OJCIEC WASZ MA ROZUM!!!! tez wolal sprzedac syna bo go 11tys postraszyli choc wiedzial co mu grozi?ps.podpisuje sie pod postew wyzej ze jak nadal beda tacy ludzie na wsi to sodoma i gomora

Edytowany przez szmergiel, 11 marzec 2012 - 08:20.

#74 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 11 marzec 2012 - 08:48

FG będzie ścigał za wszystkie lata w których nie było ważnej polisy OC wiec jak piszecie ze od tego roku stawka jest 3600 to proszę sobie to pomnożyć przez kilka lat do momentu ostatniej ważnej polisy

Kolego kto Ci powiedział o sciąganiu należności za poprzednie lata za brak polisy ustawa mówi wyrażnie. Wysokość kary zależy od długości okresu, w którym właściciel pojazdu mechanicznego nie posiadał ważnej polisy ubezpieczenia OC. Jeśli czas ten nie przekracza 3 dni – właściciel pojazdu otrzyma 20 % kary. Do 15 dni bez ważnego ubezpieczenia obowiązuje 50% kary podstawowej, a powyżej 15 dni – 100%. Nie ma mowy o poprzednich latach. Taryfikator wygląda tak Z dniem 1 stycznia 2012 wysokość opłaty karnej nie będzie już kalkulowana na podstawie kursu euro, ale minimalnego wynagrodzenia za pracę w Polsce. Oznacza to, że podstawowa kara dla samochodu osobowego wynosi obecnie 3 000 zł, a dla ciężarówek pełną karę stanowi trzykrotność minimalnej płacy, czyli 4 500 zł. Natomiast sytuacja komplikuje sie gdyby miał stłuczkę wypadek itp .Kierowca bez ważnej polisy OC zapłaci więcej za spowodowany wypadek, gdyż FG będzie zobowiązany do dochodzenia od sprawcy nie tylko odszkodowania dla poszkodowanego, ale także kosztów poniesionych z wypłatą tego odszkodowania przez FG (likwidacja szkody).Brak przeglądu to jednak pikuś w porównaniu z ubezpiecznieniem nie ma co oszczędzać nie wiem jak tam masz w papierch ale nawet jak nie masz przeglądu to ubezpieczyciel powinien zawrzeć z Tobą umowę ubezpieczenia co jednak nic nie pomaga podczas kolizji wypadku gdyż ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania gdyż sprzęt nie ma aktualnych badań technicznych co wiąże sie z niedopuszczeniem do ruchu.

Thug

#75 Share krecikT25

krecikT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika,

Napisany 11 marzec 2012 - 09:00

Złapany przez policje, co dalej? Pochwalam prace policji. Nienawidzę takich ludzi. Jeszcze wypadek spowodują, albo co innego. Brawo dla policji!

#76 Share zetorcrystal

zetorcrystal

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Fotografia Cyfrowa

Napisany 11 marzec 2012 - 09:14

Złapany przez policje, co dalej? @milanreal1 widze że masz duzo roboty z poprawianiem usera krzysiu15 :) współczuje

na moje to co innego było by gdyby brat sie zatrzymał wyszedł do policjantów pogadał i finito. Co by mu mogli zrobić ?? Nic. Dostali byście mandat za brak oc brak rejestracji i brak przeglądu. Fajnie pieknie i na temat. A po za tym nie tłumacz ze nie było oc bo ciagnik nie zarejestrowany... Oc zrobić na numery podwozia i tyle. Sam mam tak w c330. A jak sie jest takim debilem żeby spier.alac przed policją sześćdziesiątką z przyczepą i nawozem to trzeba być ładnie ztyranym. Pozdrawiam policjantów bo dobrze zrobili bo takie coś nalezy tępić. Tak to jest tak sie wysyła dzieciaki bez prawka.
sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

#77 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 09:41

Złapany przez policje, co dalej? @klejnus-masz podobne,lub miałeś-że cię to tak gryzie?-syndrom skrzywdzonego przez policję. ja się nie czepiam jego błędów i szkoły specjalnej-ludzie po szkole specjalnej też wychodzą na rozgarniętych ludzi,nawet prowadzą duże biznesy.
młody może jeszcze ma szansę wyjść na ludzi-gorzej z jego bratem-dorosły człowiek,a nadal durny:zakaz prowadzenia pojazdów,a nadal się pcha za kierownicę-recydywa,skazany za alimenty-własnego dziecka się wypiera,nie łożyć na jego utrzymanie-godne pożałowania-ciekaw jestem jak ty @klejnus czułbyś się na miejscu tego dziecka jak by ojciec się ciebie wypierał i nie dawał nic na twoje utrzymanie-pewnie zrobić się chciało.
nadzieja w tym że genów po ojcu za dużo nie odziedziczyło.
młody ma pierwszej klasy przykład ze strony brata,żeby pójść w jego ślady.gdzie był ich ojciec,że na takie rzeczy pozwalał-i to pewnie już od dłuższego czasu
pierwsza głupota to taka-jak chcą przywieść to po co się samemu gimnastykować-nawet mając transport na poziomie,a dokładnie wiedzieli co posiadają-to po co?

sąsiad zgłosił?-może miarka się już przebrała?

#78 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 11 marzec 2012 - 09:55

Złapany przez policje, co dalej? a z innej beczki wiesmag robisz wczesną kapuste w tym roku?

Edytowany przez thug, 11 marzec 2012 - 09:55.

Thug

#79 Share SuwalkiOK

SuwalkiOK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 09:58

Złapany przez policje, co dalej? Kilka lat temu brat jechał 60 z przyczepę samozbierającą, autobus chciał go wyprzedzić na wąskiej drodze lecz ten manewr mu się nie udał i mocno poharatał bok autobusu. Zaraz była policja a 60 niestety niezarejestrowana i był wielki problem lecz udało się sposobem wymigać od kilku tysięcznych kar i naprawy autobusu. W dniu kolizji brak było OC lecz dobry agent ubezpieczeniowy wypisał polisę na 2 dni przed kolizją i w ten sposób udało się nie płacić. Na późniejszym spotkaniu na posterunku policji brat pokazał polisę OC i tłumaczył że w dniu kolizji nie wiedział że ojciec miał wykupioną polisę OC.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 11 marzec 2012 - 10:04

Wkurzacie mnie jak czytam niektóre posty zwłaszcza Wiesmag'a. Tak jak chłopak pisał na początku, że szkoła specjalna, że pisownia itd itp no ok ale w firefoxie np masz słownik i CI podkreśla wszystko a potem poprawiasz i jest ok. Co do wiesmaga przeginasz. To że nie mają opłaconego ciągnika i nie ma prawka nie oznacza od razu, że chłopak jedzie środkiem jezdni i wali na czołówkę z każdym autem. Na pewno wiele osób które jeżdżą tak jak oni jeżdżą dużo ostrożniej niż osoby które maja opłacone wszystko i maja prawko. Oni są świadomi, że jak coś się stanie maja przesrane dlatego uważają a że trafiła im się taka sytuacja to każdy reaguje inaczej brat zwiał ten został to teraz się przejmuje, dziwicie się? Chłopak ma 16lat i już był przesłuchiwany itd jest przerażony i chce się dowiedzieć co i jak. Nie jeden z was by miał gacie pełne w takiej sytuacji wiec się ogarnijcie.
Ps Milanreal1 czy wielkości liter i znaków interpunkcyjnych tez będzie pilnował?
Pozdrawiam

To nie ma żadnego znaczenia, że szkoła specjalna, że ma 16 lat, że nie umie pisać. To forum ma swój regulamin, i każdy kto się tu rejestruje ma obowiązek go przeczytać. Jeżeli akceptuje to może się rejestrować, a jeżeli nie no to wiadomo. Co do przypadku autora, to teraz możemy sobie tylko gdybać. Już się stało i teraz należy tylko czekać na decyzję sądu. Wiedzieli co robią wsiadając do ciągnika, więc teraz trzeba liczyć się z konsekwencjami. Oby tylko finansowymi. Dobry prawnik na pewno pomoże zmniejszyć karę wymierzoną przez sąd, ale też będzie sporo kosztował. Mam nadzieje, że tą lekcję zapamiętają na długo. Chociaż sądząc po tym co robi brat autora, pewnie nic to go nie nauczy. Już samo podejście autora daje do myślenia. Chodzi mi konkretnie o sprawność ciągnika. Ciągnik jest sprawny i dopuszczony do ruchu jeżeli posiada aktualne badanie techniczne i opłacone OC. I nie ma tu znaczenia, że jeździ to musi być sprawny. Osobiście popieram kolegę @wiesmag, @milanreal1, i wszystkich podobnie piszących. Takie pisanie nie służy obrażaniu, tylko ma uwiadomić autorowi (i wszystkim innym, którzy to czytają), jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania i czy warto.