Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złapany przez policje, co dalej?

133 odpowiedzi na ten temat

#21 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 10 marzec 2012 - 21:45

Złapany przez policje, co dalej? po pierwsze mÓwisz
po drugie jesli masz te 16 lat to lepiej wez sie za jaką kol wiek naukę bo pisownia na poziomie 3 klasy podstawowej
po trzecie po h...ja sie pchasz za kierownice skoro wiesz ze goni was policja, nie masz zadnych kwalifikacji na prowadzenie pojazdu i w dodatku ciagnik jest bez ważnego OC
po czwarte jesli FUNDUSZ GWARANCYJNY dowie sie a z pewnością sie dowie ze ciagnik nie ma ważnego oc dostaniesz 3tys kary za każdy rok +odsetki
po piąte nie masz starszych w rodzinie żeby zajęli się ta sprawa TY w tej chwili mozesz zrobic kupę i iść do zeszytów a nie zakładać nowy temat na forum

świat oszalał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złapany przez policje, co dalej? Dzisiaj, 02:31
  •  

#22 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 21:53

Złapany przez policje, co dalej? Koleś wyżej ogarnij sie tylko jestem ciekaw co można zrobić w niedziele tak to będziemy wiedzieć gdzie mamy isc a po 2 to fundusz gwarancyjny da max 3.600kary bo tyle jest najwięcej po 3 nie będzie żadnych odsetek bo w papierach pisze że ciągnik jest składany ale nie pisze że był na chodzie i powiedzieliśmy że niedawno został złożony ale nie idzie go zarejestrować czaisz baze ?? a po 4te kupe to ty zrób i z tego co widze sam nie umiesz pisać a po 5 od tego jest af żeby dodawać tematy więc sejo nara i mnie nie dobijaj w końcu ja też mam przesrane

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 22:10.

#23 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 10 marzec 2012 - 21:58

Złapany przez policje, co dalej? po 6 nie jestem twoim kolegą

po prostu współczuję i życzę powodzenia na dalsze lata

a co do FG kogo obchodzi czy ciągnik jest składany i czy jest aktualnie na chodzie pojazd jest zarejestrowany to musisz mieć na niego ważna polisę OC

Edytowany przez PROXIMAMICHAL, 10 marzec 2012 - 22:00.

#24 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:03

Złapany przez policje, co dalej? Po 7 ja też nie jestem twojim kolegą po 8 bez obrazy nara

#25 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 10 marzec 2012 - 22:04

pomyślcie co nie którzy pisać to ja też umiem

Sorry ale ewidentnie nie umiesz. Ogólnie sytuacja jest chora, ale to wasza wina. Po kiego groma brat siada za kierownice jak mu grozi więzienie? To ze 2 osoba w ciągniku jesteś Ty to tez chore. Ojciec jakiś nienormalny, jeszcze pewnie powiesz ze sam was wysłał? Nie rozumiem ludzi co oszczędzają kilkadziesiąt zł w roku na OC, przegląd itd. Teraz na pewno ta oszczędność wam się zwróci. Po co temat zakładasz tez nie wiem, forum adwokackie to nie jest. Tobie najprawdopodobniej nic nie grozi poza odroczeniem prawa jazdy, i kuratorem, chociaż to że dostaniesz kuratora to akurat szczęście. Patologia...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#26 Share tomek30

tomek30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 marzec 2012 - 22:07

Złapany przez policje, co dalej? Skoro wiesz że masz takiego sąsiada to powinieneś wiedzieć że on może tylko nato czekać,oc to koszt kolo100zl na rok przeglad 100 na dwa lata nie warto żalować,też mam takich "życzliwych" sąsiadów.

#27 Share asasinator666

asasinator666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe...

Napisany 10 marzec 2012 - 22:07

Złapany przez policje, co dalej? W tym wypadku macie kumulację tego wszystkiego; brak ubezpieczenia- teraz będzie was to kosztowało sporo, przegląd może nie aż taki ważny, ale jęśli brak świateł itd. to do tego sie też doczepią. Ty nie masz wogóle prawka to pewnie odroczenie na kilka lat (pewnie dwa) i mandat- całkowity brak prawka więcej kosztuje niż brak tylko tej jednej kategori, na której Cie przyłapali. Twój brat- pewnie tylko gdybyście sie zamienili miejscami (Ty za kierownicę a on jako "pasażer") to by może wcale problemu nie miał, a tak jeszcze uciekał a wy go wsypaliście to juz całkiem ma przesrane i odsiadka. Właścieciel tej maszyny troche kosztu poniesie za ubezpieczenie, a oni sie nie będą bawić, kasę wydrą zawsze.

#28 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 10 marzec 2012 - 22:08

Złapany przez policje, co dalej? A ile masz ha?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#29 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:12

Złapany przez policje, co dalej? Nie sam brat chciał jechać ale mówiliśmy że zadzwonimy na składnice i sami przywiezą nam
A nasz ciągnik nie jest rejestrowany bo
Kupiliśmy ciągnik bez dowodu rejestracyjnego bo dowód był dany pod zastaw bo to było tak koleś wziął kredyt nie miał za co spłcac i jego brat wziął to na siebie i dał za to dowód do baku a miał nam po tym oddać papiery ale wyjechał niewiadomo gdzie i tak to było kupiliśmy ciągnik 13lat temu ale ja cały czas mówiłem pójde na prawko i zarejestrujcie ciągnik ale oni zawsze mądrzejsi

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 22:15.
analfabetyzm

#30 Share lukasz321

lukasz321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:14

Złapany przez policje, co dalej? bierwszy błąd jaki zrobiłeś to to że uciekałeś... zatrzymał byś sie i pogadał i było by teraz ok... mnie zatrzymali 3 razy, pogadali pogadali i puścili... miśki też ludzie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:17

Złapany przez policje, co dalej? tak ale jak podjechali zamną to zaraz zjechałem na pobocze i wysiadłem

#32 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 10 marzec 2012 - 22:17

Złapany przez policje, co dalej? A to ma do rzeczy że pewnie, z 5 to będziesz musiał sprzedać żeby tą sprawe wyprostować, ogólnie to ci powiem że masz przeyebane i to bardzo, w moich stronach też był podobny przypadek to gość z torbami poszedł.Uwierz mi że nie wesoło z wami a sąsiad już pewnie po rodzinie dzwoni i kase zbiera na te twoje 5 ha.

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#33 Share Michalc355

Michalc355

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:18

Złapany przez policje, co dalej? Człowieku weź słownik!

#34 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:18

Złapany przez policje, co dalej? bo to było tak oni pobiegli za bratem ja wsiadłem i jechałem i dojechał domnie i sie zatrzymałem bo i tak nie było szans i sie pytali kto uciekał dlaczego i takie tam czyli brat pujdzie do pierdla??

#35 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:21

Złapany przez policje, co dalej? A teraz jest w areszcie?

#36 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:21

Złapany przez policje, co dalej? dobrze sie czujesz 5ha to najtaniej chocby po 10tys to 50tys za to ??? chybaś nie lał oni nam powiedzieli że będzie z 11tys bo za oc 10tys i za mnie ojca i brata jakis 1tys może 2tys
A umnie nie są tacy łakomi ludzie że zaraz żeby drugiego uwalić żeby mu pole sprzedał

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 22:39.
analfabetyzm

#37 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 marzec 2012 - 22:23

zatrzymał byś sie i pogadał i było by teraz ok... mnie zatrzymali 3 razy, pogadali pogadali i puścili... miśki też ludzie...

A może pokazałeś im Immunitet? :P

#38 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:24

Złapany przez policje, co dalej? Nie nie jest w domu ale nam wszyscy mówią że jak by miał isc siedzieć to już by był zatrzymany żeby nie zwiał tylko każdego przesłuchali i podpisaliśmy kartki każdy swoją i nara a w jakim czasie mogą przyjsc mandaty i czy to pocztą przydzie czy jak czy musimy sie wstawic??

Edytowany przez milanreal1, 10 marzec 2012 - 22:39.
analfabetyzm

#39 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:24

Złapany przez policje, co dalej? A co ty myślisz? Adwokaci za darmo nie pracują.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:28

bierwszy błąd jaki zrobiłeś to to że uciekałeś... zatrzymał byś sie i pogadał i było by teraz ok... mnie zatrzymali 3 razy, pogadali pogadali i puścili... miśki też ludzie...

tak ale to nie byli normalni ludzie bo z nimi już tyle koleśi gadało kturych zatrzymali to nikogo nie puscili

A co ty myślisz? Adwokaci za darmo nie pracują.

to wiem ale z tymi 5ha to chyba przesada