Zaloguj się, aby obserwować  
ksjan68

Plug baeke belgijski szukam czesci

Polecane posty

ksjan68    1

szukam czesci zamiennych a moze ma ktos taki plug prosze o kontakt i jakes podpowiedzi bo unirol i inne firmy nie maja tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Wożę maszyny z belgii ale o takim pługu nie słyszałem, a jakie części dokładnie cię interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kaammil
      WItam. Chciałem zapytać czy klepeicie swoje lemiesze jeżeli tak to jak to robicie? tzn czy macie palenisko specjalne czy jakoś prowizorycznie i skąd wiecie do jakiego czasu podgrzać zeby nie rozhartować. Prosze o odpowiedzi; )
    • Przez nht6030
      Witam !
      W tym roku chcę zakupić pług obrotowy, przymierzam się pod Gregoire Besson, znajomy ze wsi zakupił używanego z 93 roku, i nie znalazł do niego lemieszy zamiennych i bulił po 800 zł za lemiesz z dłutem a to LEKKA przesada. Ktoś się orientuje czy są częsci zamienne do tych pługów czy tylko orginały.. ?
    • Przez kriss94
      Witam
      Jestem początkującym rolnikiem, niedawno zakupiłem sprzęt, między innymi pług grudziądz trójeczka podorywkowy.
      Lemiesze nie są już pierwszej świerzości a słyszałem ze można je wyklepać, że jeszcze posłużą. I tu moje pytanie gdzie to można uczynić?? Mieszkam w okolicach Krosna (Podkarpackie). Może jest ktoś na forum kto zna kogoś kto by to mógł zrobić w moich okolicach???? Prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez JarosawBendowski
      WITAM! Potrzebuję dorobić lemiesze do takiego pługa. Okolice Kościan, grodziska Wielkopolskiego. Może ktoś polecić jakiś dobry warsztat? 


    • Przez Makis2111111
      take jak na zdjeciu sa dobre na ciezke redziny?
      To bedzie jaka cylindryczna?
       
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj