Gość

Części & Tabela wysiewu - Stegsted

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam !

Czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić spulchniacze idące przed siewnikiem wraz z uchwytami - Stegsted - SLN 2,5m, o takie coś:

bde6fbe416f57668m.jpg

I czy koś posiada tabele wysiewu do tego siewnika ?

Pozdrawiam i proszę moderatora o nie usuwanie tematu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy dobrze szukam ale nic na forum nie znalazlem o tych tabelach, oświeć mnie jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Posiadam taką tabelę mimo że mój typ to SLA 3M25R.

Tabela (jej skan) jest po niemiecku i jak znajdę to Ci podam.

 

Znalazłem w zasadzie do typów SLA i SLG. Nie wiem czy są różnice między nimi a SLN w wysiewie

 

http://www.iv.pl/images/42044117804649822916.gif

http://www.iv.pl/images/28857702478157222542.gif

 

Spulchniacze może znajdziesz lub dopasujesz np. w grene

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRVKXXX    17
Napisano (edytowany)

Witam, mozesz cos wiecej o tym sienwiku? jak sieje? czy siejesz /siales nim rzepak? czy trzeba zmieniac aparaty wysiewajaca czy daje rade na tych samych?

Pozdrawiam

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta sztuka, którą posiadam nie sprawia żadnych problemów podczas siewu.Ma tylko jeden rodzaj rolek wysiewających - kołeczkowy czyli taki jakie miały standardowo poznaniaki lecz 64 przełożenia skrzyni przekładniowej i jeszcze pomnożyć to trzeba przez 3 kasety przekładniowej uzyskuję w sumie 192 kombinacje. To wystarcza by można było nim siać wszystkie zboża. rzepak,mieszanki, trawy czy koniczynę czerwoną.Wysiew drobnych nasion(rzepak, koniczyna) nie sprawia większych problemów poza jednym.W polu wysiewa więcej niż wykazała próba kręcona gdzieś tak od 10 do 20 %.(Zamiast 4,5 wysiewa prawie 5,5 kg/ha koniczyny).

Narzekać mogę na dostępność części zamiennych.Poszukuję do dziś oryginalne denka aparatów wysiewających (Jak ktoś takie ma na sprzedaż to proszę o info na PW). Jak kupowałem ten siewnik 5 lat temu miał wyszczerbione 4 denka aparatów które musiałem wymienić.Z konieczności kupiłem te od poznaniaka, na gorąco zmieniałem ich profil i zakładałem w miejsce tych uszkodzonych.

Jeszcze jedno, zwracaj uwagę na ramę.Jest dość delikatna i lubi pękać szczególnie jak się nieostrożnie jeździ z pełnym siewnikiem po polnych wyboistych drogach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles4514    11

Tematy połaczone

 

Witam. Czy ma ktoś z was może tabele wysiewu do tego siewnika lub ma taki siewnik i orientuje się jak trzeba go ustawiać ? Jeżeli ktoś ma taką tabelę na sprzedaż to kupie :)

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tematy połączone.

 

Witam potrzebuję tabelę wysiewu do Siewnika Stegsted 25R 3m Proszę o pomoc ponieważ znajduję tylko do 2,5

A podczas siania miałem nie miałem nie małą wpadkę

Link do takiego siewnika jak ja mam

http://tablica.pl/of...3m-ID3csTz.html

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario89    0

Witam, czy mógłby ktoś udostępnić tabele wysiewu do siewnika stegsted model SLN 2.25m szerokości. Z góry dziękuję i pozdrawiam :) e-mail: m4niek69@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje tabeli do siewniczka Stegsted 3 metry 25 redlic ale skrzynia ma tylko przełożenia 1-16 nie ma na skrzyni przełożeń A B C D . W skrzyni mogę zamienić tylko 1 tryb co zmienia przełożenie 

Pozdrawiam i prosze o szybką pomoc.

Edytowano przez PiotrFabrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

Witam posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika stegsted , niestety stare linki już nie wyświetlają plików 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgorak12    1

Może komuś się przyda ;) stegsted sta 3m,4m,5m i 6m jest to orginalna tabela wysiewu do tych siewników wystarczy tylko przetłumaczyć uprawy ;)

Screenshot_2021-06-19-22-14-28-660_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

Screenshot_2021-06-19-22-14-35-617_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

Screenshot_2021-06-19-22-14-40-245_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroMat
      Potrzebuje zdjęcie polskiej tabeli wysiewu do siewnika Kverneland accord Da.
      Pilnie potrzeba!!
       

    • Przez Damianzb
      Witam potrzebuję tabelę wysiewu  . Siewnik nie ma żadnej  tabliczki  znamionowej więc nie wiem nic o tym siewniki. Z góry wielkie dzięki  .



    • Przez Tracer99
      Witam,nie tak dawno temu zakupiłem siewnik zbożowy marki Stegsted 2.5 m.Posiada on przeciw zapychacze lecz nie ma zgrabek z tyłu,stąd moje pytanie czy te przeciw zapychacze wystarczą da zasypywania ziarna czy mam dorabiać jakieś grabki dodam iż nie miałem jeszcze okazij nim siać.. 
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Jakiś czas temu stworzyłem tabelę do Poznaniaka 5 S043/2 w pdf. Udostępniam ją ponieważ wiele osób jej poszukuje.Pozdrawiam 
      Link: https://rapidu.net/0130329900/Tabela-do-Poznaniak-5-S043.pdf
      Przypadkowo 2 raz wstawiłem.Z góry przepraszam.
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj