Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar P7

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Seweryn

Seweryn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 18 wrzesień 2006 - 22:29

Pronar P7 Wiecie cokolwiek na temat tych ciągników? Najbardziej interesuje mnie moc, wyposażenie i cena.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar P7 Dzisiaj, 10:48
  •  

#2 Share maverickt4

maverickt4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:mechanika, majsterkowanie, motoryzacja, VW T4 Syncro i jeszcze coś na pewno się znajdzie.

Napisany 18 wrzesień 2006 - 22:55

Pronar P7 jezeli sie nie myle to nie P7 tylko P5 ale nic na ich temat nie wiem bo cena za wersje standardowe mnie przeraziła i nic wiecej sie nie dowiadywałem :P

#3 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 19 wrzesień 2006 - 06:18

Pronar P7 poszukaj czegos zachodniego tylko gadaj juz konkretnie, za bardzo podobne pieniadze mozna juz kupic JD czy NH, nie sugeruj sie tym co jest w cenniku tylko tym za ile moga ci sprzedac ciagnik - roznice sa bardzo duze

jak 2 lata temu chcialem kupic ciagnik to MF 5445 wychodzil duzo duzo taniej niz zetor fronterra 9641

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#4 Share Seweryn

Seweryn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 19 wrzesień 2006 - 09:33

Pronar P7 Nie interesuje mnie model P5 tylko P7 i wiem, że taka seria wyszła z produkcji.

#5 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 19 wrzesień 2006 - 12:57

Pronar P7 p5 mają 80 i 100km silniki perkins albo iveco a p7 chyba tylko 80 nie jestem pewien..przedni i tylny most,skrzynia ZF silniki juz pisałem,EHR Bosh..cena tego ciągnika jest wysoka bo te części to swiatowa czołówka i ciągnik posiąda wysoki standard.z starego pronara zostaje tylko to że u nas jest składany a z tym to już bywa róznie..jak bym miał teraz kupować ciągnik 100km to bym się mocno zastanowił nad p5

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 20 wrzesień 2006 - 21:06

Pronar P7 pronar P7 ma silnik IVECO o mocy 80 i 90KM i układ napędowy CARRARO (mechaniczny) i z tego względu pewnie będzie tańszy niż model P5.

#7 Share Madmax

Madmax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 październik 2006 - 18:36

Pronar P7 wszystkie informacje na temat p7 znajdziesz na stronie pronaru

#8 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 08 październik 2006 - 11:52

Pronar P7 www.pronar.pl :)
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#9 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 11 październik 2006 - 22:00

Pronar P7 p7 a już jest p8 :)

#10 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 14 październik 2006 - 13:05

Pronar P7 byłem na stronie pronara.modelem p7 pronar zostawia ursusa daleko w tyle!skrzynia 24/24 możliwy rewers elektrohydrauliczny i jednostopniowy power shift, silnik iveco.tylko zdziwił mnie rozmiar opon a raczej średnica przód 20 tył 30-pewnie traktor będzie miał mniejsze wymiary od p5 tylko ciekawe jaka cena??
a p8 to ten kameleon z agroshow ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pronar5135

pronar5135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 22 luty 2007 - 14:14

Pronar P7

Pronar P7

5112 - 125 782 zł brutto
5122 - 132 858 zł brutto

Pronar zostawia w tyle Ursusa i Zetora :)
nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

#12 Share pronar5135

pronar5135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 19:15

Pronar P7 siema jak ktoś bym miał foty Pronara P7tylko nie te co na stronie pronara tylko inne to bym był wdzięczny jak ktoś by mi przesłał na E-maila ozi.c3@wp.pl :rolleyes:
nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

#13 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 14:40

Pronar P7 Skoro jest temat o p5 to może ktoś wypowie się na temat p7. Podwozie carraro silnik iveco cena za 82km około 120 tyś, duża zwrotnośc i małe rozmiary, chociaż te koła przód 360/70/20 i tył na 30' to mi bardzo przypomina lampo, może coś o tych silnikach iveco wiecie?> B)

#14 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 14:58

Pronar P7

Skoro jest temat o p5 to może ktoś wypowie się na temat p7. Podwozie carraro silnik iveco cena za 82km około 120 tyś, duża zwrotnośc i małe rozmiary, chociaż te koła przód 360/70/20 i tył na 30' to mi bardzo przypomina lampo, może coś o tych silnikach iveco wiecie?> :)

silniki z pewnoscią bardziej ekonomiczne i przede wszystkim mieszcące sie w normie spalin a nie tak jak d-243 B) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#15 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 16:07

Pronar P7 Widział ktoś na żywo p7 bo na 20' przód i 30 tył małe się wydają ale wymiary to ma mają jak proxima.
Za 120 tyś to był by farmtrac 80km, czy kioti nawet 90km też carraro tyle że z silnikiem perkinsa, lepszy ten perkins czy iveco?

#16 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 16:27

Pronar P7 na farmatraca i kiotti nie patrz :) kup naj zyklejszego 82SA albo cos z zetora B) z resztą ja sie nie znam :) ale 120tys za pronara nie warto dac w tym przypadku to zetor ,,pewniejszy"

Kontakt 661995047

#17 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 16:46

Pronar P7 No tak zetor najpewniejszy, ale jak przekonac ojca że proxima mało pali jak sam w to nie bardzo wierze, fakt że z odpowiednimi maszynami spalanie jest rozsądne, ale przy hodowli są maszyny niezastąpione i czasami trzeba polatac ze zgrabiarka lub rozrzutnikiem 3t, lub jakiś lekki transport, a wtedy będzie łykac z 6l na godz gdy np. farmtrac lub p7 mogło by poniżej 4l schodzic, czy nie jest tak?

#18 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 17:11

Pronar P7 Podobno te Iveco palą jeszcze mniej niż perkinsy, zresztą wystarczy porównać spalanie w p5 według producenta, a jak jest w praktyce to niewiem bo nikt w okolicy nie ma z iveco.

#19 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 19:55

Pronar P7

No tak zetor najpewniejszy, ale jak przekonac ojca że proxima mało pali jak sam w to nie bardzo wierze, fakt że z odpowiednimi maszynami spalanie jest rozsądne, ale przy hodowli są maszyny niezastąpione i czasami trzeba polatac ze zgrabiarka lub rozrzutnikiem 3t, lub jakiś lekki transport, a wtedy będzie łykac z 6l na godz gdy np. farmtrac lub p7 mogło by poniżej 4l schodzic, czy nie jest tak?

patrz ty robisz jak ja przed kilkalaty sowjego 82SA to byl ciagnik kupiony ,,w ciemno" teraz jak bys kupowal to mozesz zapytac o opinie innych -nie?? i tak samo z P7 -bardzo malo jest uzytkownikow i tez nie znasz opini o nich. (mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi)
a propo zetora (nie posiadam takiego traktora) ale moje zdanie jest takie -jak mu nie bedziesz ,,wstawial" to on bardzo malo bedzie palil -a jak bedziesz mial ciezką noge to on nie bedzie sie dusił tylko wir w zbiorniku sie zrobi B)
P.S to jak bedą lekkie prace dla niego to kup proximie 6441 ichyba mniej spali niz P7 :) (by najmniej mi sie tak wydaje)
no i zetor sprawdzona maszyna :)

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 sierpień 2007 - 21:05

Pronar P7 Marcin974 i jak się 82SA sprawuje- kupił byś go jeszcze raz gdybyś miał tylko (a może aż) 96 tyś na nowy ciągnik?>
Co do 6441 to ma minimalnie mniejszą dawke paliwa od 8441 a więc spali minimalnie mniej a jak będzie miała bardzo ciężko łyknie nawet więcej od 8441. Jeśli iveco ma palic nawet mniej od perkinsa to może mniej palic nawet od małej proximy

Dodaj odpowiedź