Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrotron 106

89 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2012 - 18:55

Agrotron 106 Deutz ma nabite 5752 mtg.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrotron 106 Dzisiaj, 09:53
  •  

#22 Share piotrad12

piotrad12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 20:48

Agrotron 106 Jaki pług byście polecili do tego ciagnika (biorąc pod uwagę że trafią się też pola górzyste)?

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2012 - 13:31

Agrotron 106 Celuję w 4x38 lub 4x40. A jakie gleby (klasa, trudność w uprawie), i obracany czy zagonowy?

Edytowany przez Profil usunięty, 29 kwiecień 2012 - 15:05.

#24 Share piotrad12

piotrad12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 15:18

Agrotron 106 Ziemie klasy II i III, a pług raczej obracany

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2012 - 20:00

Agrotron 106 To szukaj jakiegoś kvernelanda, overuma lub vogel noota. Patrz w jakim stanie są elementy robocze, czy wieża nie ma luzów, jeżeli na hydrauliku to sprawdź czy nie ma żadnych wycieków na siłownikach lub na wężach. Również patrz czy rama nie była spawana i popękana.

#26 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 01 maj 2012 - 12:17

Agrotron 106 Panowie jeździłem agrotronem 120 wszystko git ale sprzęgłem trzeba pompować (2 razy wcisnąć i dopiero można bieg wbić). Chyba jest zapowietrzone wie może ktoś jak je odpowietrzyć (rewers ma dwie pozycje)

League of Legends

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 maj 2012 - 14:26

Agrotron 106 Odkręcasz cały kokpit, przy pompce ma odpowietrznik. Najlepiej zrobić to w dwie osoby, jedna niech wciśnie pedał a druga niech luzuje odpowietrznik, tylko pamiętaj o właściwym poziomie płynu w zbiorniczku. Gorzej jak to będzie zapowietrzony wzmacniacz sprzęgła.

#28 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 01 maj 2012 - 17:39

Agrotron 106 A co wtedy będzie trzeba zrobić??

League of Legends

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 maj 2012 - 18:37

Agrotron 106 No też odpowietrzyć, ale nie robiłem tego i nie wiem. Kiedyś czytałem że jakiś gościu nie mógł sobie poradzić z tym.

#30 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 02 maj 2012 - 05:43

Agrotron 106 ok dzięki myślałem, że wiesz jak i tego boostera się odpowietrza.

League of Legends

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Ricky11

Ricky11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Motocross, F1, Sporty motorowe

Napisany 22 maj 2012 - 20:20

Agrotron 106 Panowie ja się też podepnę pod posta. Mam problem bo w moim 106 MK3 z 2003 roku nie włącza się wałek odbioru mocy. czym to może być spowodowane?? Jakiś bezpiecznik spalony może czy co?? Jak ktoś wie to z góry dzięki za podpowiedź.

Edytowany przez Marcin91, 31 maj 2012 - 14:00.
ortografia

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2012 - 14:21

Agrotron 106 Sprawdź bezpiecznik F16. Jak wciśniesz guzik to zapala się kontrolka? Może jakaś kostka z tył Ci się odpięła albo coś.

#33 Share Ricky11

Ricky11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 31 maj 2012 - 12:37

Agrotron 106 No bezpiecznik F16 jest ok. jesienią chodził WOM i nie było problemu a teraz nie chce się włączyć ani nawet żadna kontrolka sie nie włącza.... gdzie jest ta kostka co odpowiada za włączanie WOM??

ileż to razy można włańczać?

Edytowany przez Marcin91, 31 maj 2012 - 13:58.
ortografia

#34 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 31 maj 2012 - 13:45

Agrotron 106 Wyjmij przycisk i sprawdź czy łączy. Masz przycisk auto do wyłączania womu podnośnikiem?

#35 Share Ricky11

Ricky11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 31 maj 2012 - 20:46

Agrotron 106 No ale na błotniku mam też przycisk i też zero reakcji na wciśnięcie. A przycisk Auto?? Niewiem co to takiego jest.... hmm

#36 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 08 czerwiec 2012 - 18:24

Agrotron 106 Witam ponownie. Dzisiaj ojciec dał zadatek na tego agrotrona o którym mówiłem wyżej. I mam pytanie bo nie działają w nim nawiewy (dmuchawa jest spalona, albo włącznik się popsuł) wiecie gdzie znajdę tą dmuchawę. O więcej będę pytać jak ciągnik przyjedzie na podwórko. Tylko jakbyście mogli objaśnić zasadę działania wajch hydrauliki wg kolorów bo jest Niebieski->Żółty->Neutral->Czerwony i nie wiem jak to rozumieć.

EDIT: Jeszcze 2 pytanka. Jak włącza się amortyzację przedniej osi bo jest przycisk koło EHR i po przytrzymaniu ciągnik się opuszcza i podnosi. A 2 to czym się różni mkIII od tego zwykłego 120

Edytowany przez Slawuss, 08 czerwiec 2012 - 18:46.

League of Legends

#37 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 09 czerwiec 2012 - 21:06

Agrotron 106 Co do dmuchawy to trzeba sprawdzić czy nie działają na najwyższym biegu, jeśli nie to albo padł bezpiecznik 30A dość głęboko schowany albo spaliły się oba wentylatory. Niestety aby się do nich dostać jest sporo rozbierania i trzeba rozpiąć przewody klimy. Jedyne pocieszenie to, że wentylatory sa takie same jak w fiacie bravo/brava i oryginał magnetti marelli można dostać w przyzwoitych pieniądzach.

Hydraulika: z tyłu wyjścia masz oznaczone kolorami zółte i czerwone, przestawisz wajchę na zółty to ciśnienie pojawia się na żółtym wyjściu, przestawisz na czerwone - ciśnienie jest na czerwonym, na niebieskim w obu wyjściach jest swobodny spływ oleju. Nic skomplikowanego tu nie ma :P

Amotryzacja osi: przytrzymujesz przycisk, przód podnosi się i amortyzacja jest włączona. Przytrzymujesz ponownie,. przód się opuszcza i amortyzacja jest wyłączona.

#38 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 08:54

Agrotron 106 Wielkie dzięki, prawdopodobnie przyjedzie w sobotę i wtedy będziemy zaglądać do środka. A gdzie dokładnie są wentylatory/ bezpiecznik? A jeszcze jedno przy wajchach (hydraulika, wom) jest takie coś do odciągania w górę(w niektórych samochodach tak się wsteczny wbijało). Myślałem że to blokada aby przypadkowo czegoś nie włączyć ale bez unoszenia też da się przestawić wajchy.

League of Legends

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 czerwiec 2012 - 20:45

Agrotron 106 Sprawdź bezpiecznik F3 (30A) i F28 (7.5A). Co do wentylatorów takie małe sprostowanie, silniki się mogły spalić a nie całe wentylatory :P i powinny one być miedzy kabiną a komorą silnika gdzieś głębiej schowane. Jeszcze są pod siedzeniem, ale raczej są one od klimatyzacji.

Pozdrawiam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 22:05

Agrotron 106 A od kiedy nawiewy i klima ma oddzielne wentylatory? :P
Wentylatory są tylko pod siedzeniem, bezpiecznik 7,5A też jest pod siedzeniem, 30A schowany za sterownikami pod skrzynką bezpieczników.

Dodaj odpowiedź