Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share miti199444

miti199444

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 23:08

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? Jak w temacie. Rozdzielacz hydrauliki oczywiscie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? Dzisiaj, 07:41
  •  

#2 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 07:23

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? A wie ktoś jak go usunąć żeby tylko dzwigniami od hydrauliki sterować w ciągniku?

#3 Share miti199444

miti199444

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 14:23

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? No włąsnie o to mi chodzi ;)

#4 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 18:18

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? dokupujesz drugi przewód z wtyczką, wykręcasz rozdzielacz i przykręcasz przewód. ot cała filozofia

#5 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 19:07

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? Tam nawet żadnego przewodu nie trzeba dokręcać-kupujesz szybkozłącza a ten rozdzielacz wyrzucasz i cześć.

#6 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 10:37

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? zależy jeszcze jaki rozdzielacz jest w prasie. jak obrotowy to faktycznie trzeba dokupić tylko szybkozłącze, a jak na linkę to drugi przewód

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 16:37

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? A jak ja mam 2 przewody i w jednym jest rozdzielać (w lewo przekręcam opuszcza i podnosi podbierak przekręcam w prawo to klapę otwiera i zamyka) to jak go wywalę to bede mógł posługiwać sie 2 dźwigienkami od hydrauliki w traktorze??

#8 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 17:50

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? jeśli wywalisz ten rozdzielacz i na końcach przewodów zamontujesz szybkozłącza i podepniesz pod dwie osobne sekcje w ciągniku to będziesz mógł posługiwać się 2 dźwigienkami od hydrauliki w traktorze. musisz tylko sprawdzić czy wystarczy ci tych dwóch przewodów - tak aby po podłączeniu do gniazd nie były napięte

#9 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 19:55

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? Tak myślałem ale chciałem się upewnić.

#10 Share Marcinzwanygrucha

Marcinzwanygrucha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 20:54

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? Witam podpinam sie pod temat poniewaz dzisiaj wyrwalem ta linke z rozdzielacza(zapomnialem tej wjchy co sie przelacza zdjac z ciagnika) urwala sie taka plasitkowa czarna obejmka na 4 sroby i chyba cos w srodku metalowego i moje pytanie czy da sie to jakos naprawic czy trzeba nowy rozdzielacz?? a moze ten plastik i ten metal co sie rusza w srodku da sie kupic osobno lub jest w zestawie z linka?? prasa jest nie moja wiec chcialbym to jakos naprawic bo sam osobiscie wywalilbym ten rozdzilacz i zrobil tak jak jest wyzej napisane w temacie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:06

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz? koszt 70zł 2,5m przewód szybkozłącze nypel i dławik, ale dławik polecałbym przewiercić wiertłem 2mm nie rozumiem dlaczego producent nie robi tak od razu tylko wstawia ten badziewny rozdzielacz