Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 18:54

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R Witam szukam nowego stołu do rzepaku do hederu JD 618 R (chodzi mi o alternatywe dla Zurna) orjentowałem się i słyszałem dobre opinie o Tucholskim. Co wy o tym myślicie ? i jakie najlepiej wyposażenie powinien mieć ten stół .
Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stół do rzepaku do hedera JD 618 R Dzisiaj, 07:36
  •  

#2 Share vaiper

vaiper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 17:55

Witam szukam nowego stołu do rzepaku do hederu JD 618 R (chodzi mi o alternatywe dla Zurna) orjentowałem się i słyszałem dobre opinie o Tucholskim. Co wy o tym myślicie ? i jakie najlepiej wyposażenie powinien mieć ten stół .

pewnie już kupiłeś albo zamówiłeś stół mechaniczny od tucholskiego, bo taki nie dawno składałem.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 kwiecień 2012 - 18:05

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R 618r to jest 6,7m ?
W JD1450 mialem od Rolmako stół. Po 3 sezonach wygladał jak nówka - zadnych problemów

#4 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 19:46

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R Nie jeszcze nie zamówiłem bo mam dylemat nie podoba mi się to że jedna kosa boczna ta z drugiej strony od przekałdni jest napędzana od kosy poziomej słyszałem że kosa się lubi prężyć i już sam nie wiem w Claasie miałem hydrauliczne i było ok Jeśli chodzi o rolmako to jest wiele opini a tucholskiego polecają mi chłopaki z serwisu JD.
Hubert 618r to jest 5.5m
Viper a gdzie go składałeś ? masz jakąś wiedze na temat tej marki ?

Edytowany przez Rolnik85, 01 kwiecień 2012 - 19:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 kwiecień 2012 - 21:13

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R jedyna wada ROLMAKO to, to, że trzeba troche czasu poswiecic aby podpiac stół

#6 Share vaiper

vaiper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 19:53

Nie jeszcze nie zamówiłem bo mam dylemat nie podoba mi się to że jedna kosa boczna ta z drugiej strony od przekałdni jest napędzana od kosy poziomej słyszałem że kosa się lubi prężyć i już sam nie wiem w Claasie miałem hydrauliczne i było ok Jeśli chodzi o rolmako to jest wiele opini a tucholskiego polecają mi chłopaki z serwisu JD.
Hubert 618r to jest 5.5m
Viper a gdzie go składałeś ? masz jakąś wiedze na temat tej marki ?

okolice płocka. Obie kosy boczne są napedzane od kosy poziomej, jesli masz dylemat to kup hydrauliczny stół, z tego co wiem to jest droższy. Polecał bym ci hydraliczny stól tam nie ma się co zepsuc, w mechanicznym to wszystko tam jest na styk.

#7 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 22:56

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R Oglądałem dziś stół Rolmako z hydraulicznymi kosami i jestem prawie zdecydowany . Miałem już kiedyś stół mechaniczny w claasie 98 i nie mam zbyt miłych wspomnień więc na mechanicznego raczej się nie zdecyduje. kosa pozioma i głowiczki dostają po d*pie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share krolas70

krolas70

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 08:16

Stół do rzepaku do hedera JD 618 R Witam .
Ja sie bedę upierał przy firmie z Gniezna że śa najlepsi . Firma Morkolinabis ze Szczytnik Duchownych k/Gniezna . Wczoraj byłem u nich robili stoł do rzepaku hydrauliczny do JOHN DEERE W540 heder 618R. Z tego co wiem maja teraz promocje na stoły Pozdrawiam

Edytowany przez krolas70, 12 kwiecień 2013 - 08:19.

Dodaj odpowiedź