erwin2

Nic nie robie w tym roku w polu bo koniec świata

Polecane posty

erwin2    5

Nic nie robie w tym roku w polu bo koniec świata., itak mysle ze po co sie meczyc jak wszystko ma sie zawalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Skoro tak myślisz to twoja sprawa. Ja tam w takie banialuki nie wierze o końcu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

Ta sprzedaj wszystko kup samochód i jedź do gminy po zapomogę i dary z ARR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

no super bardzo sie z tego ciesze <_<

swoja droga zajebi....... podejscie do zycia, lae co nas to obchodzi !!!!!!!!!!!


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

To dobrze nic nie rób to lepsza cena będzie. :) I oby takich jak najwięcej korzystaj z życia to wspomoże nasz budżet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Erwin 2 ja na twoim miejscu skoro tak myślisz to bym sprzedał gospodarkę jeśli jest już twoja i kase przeznaczył bym na alkohol i panienki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Nic nie robie w tym roku w polu bo koniec świata., itak mysle ze po co sie meczyc jak wszystko ma sie zawalic

 

Zaje*isty tok myślenia :lol: . Bierz jeszcze kupę kredytów kup wille z basenem i się baw bo i tak tego nie spłacisz bo będzie koniec świata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreq8011    93

Nic nie robie w tym roku w polu bo koniec świata., itak mysle ze po co sie meczyc jak wszystko ma sie zawalic

dobrze że są tacy ludzie, którzy umieją mi poprawić humor :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

chwila chwila.Dobrze sprawdziłeś tą informacje??

Bo słyszałem w telewizji ze koniec Świata został odwołany.hehe

Jakieś barany źle policzyły i kalendarz majów nie kończy się w tym roku.

PS.sory ze zawaliłem twoje plany.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

Właśnie wystawiłem na sprzedaż maszyny na jednym z portali oraz zamówiłem wczasy nad morzem w renomowanym ośrodku wypoczynkowym,jutro albo w piątek jade do biedronki kupić sobie zgrzewke 24 piw mocnych i bede pił do końca roku bo nigdy nie piłem.Co miałem załatwić z warzniejszych spraw to załatwiłem i została mi jeszcze mała sprawa ale to w tym tygodniu załatwie.A tak w ogóle to szkoda ze sie urodziłem.Koniec świata blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

ty tak na serio? :D niezle

w ostatni dzien swiata idz do donka i jaroslawa i oklep im mordy, prosimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Nic nie robie w tym roku w polu bo koniec świata., itak mysle ze po co sie meczyc jak wszystko ma sie zawalic

 

Jak się śmiać to się śmiać :)

Znam takich, którzy już od dawna na polu nic nie robią a coś nadal się ciągnie ten "świat". I dla nich 24 piwa z Bierdonki to góra dwa dni tańcowania.

Edytowano przez Pawel20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

A to dobra tego nie słyszałem

"skończy się majów- zacznie się czerwców"

A tak z mojego punktu widzenia założyciel tematu robi sobie jaja.

Po co?na co?. nie rozumiem

chyba jestem na to za głupi żeby zrozumieć po co ludzie zaśmiecają forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

kolego, możesz się jeszcze ożenić dla jaj- i tak się przecież kończy świat.

A jak się okaże, że Majowie się pomylili, to Twój i tak się skończy (tzn. zawali) :P

 

ps. słyszałem, że ten koniec już był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

  • 31 grudnia 999 - ze względu na powszechnie uznawany millenaryzm uważano, że koniec świata nastąpi 31 grudnia w roku 999. Gdy nie nastąpił, lud w Rzymie zaczął świętować, co zapoczątkowało tradycję zabaw sylwestrowych, nazwanych tak od imienia wówczas panującego papieża Sylwestra II. Przepowiednia końca świata na ten rok nie była jednak oficjalnym nauczaniem Kościoła[potrzebne źródło].

  • 1412 - koniec świata według św. Wincentego z Ferrary[1].
  • 31 grudnia 1999 - według Kasjopejan miał pojawić się kosmiczny krzyż z zaćmieniem Słońca. Wiele osób obawiało się ogólnoświatowego chaosu na skutek błędu roku 2000obecnego w starszym oprogramowaniu komputerów, który miał rzekomo doprowadzić do awarii większości komputerów na świecie i spowodować awarię komunikacji, systemów bankowych, elektrowni atomowych itp.[potrzebne źródło]
  • 21 grudnia 2012 - ostatni dzień podany w kalendarzu Majów[2]. Według niektórych interpretacji (m.in. Patricka Geryla) właśnie wtedy ma nastąpić koniec świata.
  • 2060 - rok, w którym według Isaaca Newtona ma nastąpić koniec świata[3].

Data 21 grudnia 2012 roku n.e. według Długiej Rachuby to 13.0.0.0.0. 4 ahau 3 kankin. Część wyznawców teorii spiskowych uważa tę datę za koniec świata.

Badacze kultury i astronomii Majów są zgodni, że rok 2012 nie miał szczególnego znaczenia dla tego ludu[16]. Układ gwiazd i Słońca 21 grudnia tego roku nie jest szczególnie rzadki i powtarzał się trzykrotnie w ciągu ostatnich 200 lat (jeśli pominąć ruch precesyjny Ziemi i ruch Układu Słonecznego w Galaktyce); co więcej przesilenie zimowe, przypadające na ten dzień, nie pełniło żadnej istotnej roli w religii i kulturze Majów. Żadna z zachowanych inskrypcji Majów nie wskazuje też na 21 grudnia 2012 roku jako na "koniec świata"[16], a jedynie na koniec pewnej epoki.

Wikipedia.pl

Ale z tymi kredytami to ci dobrze radzą. Jak świętować koniec to świętować :lol:

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Temat teoretycznie do zamknięcia ale proszę moderatorów o pozostawienie, tyle śmiechu przy nim a śmiech to zdrowie. Szczególnie przed okresem prac wiosennych. :)


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

      Kabarety, duży wybór skeczy
       
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj