Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukasz627

lukasz627

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 00:28

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 Witam. Od połówy 2011r mam nowe manitou mlt 627, maszynka śmiga rewelacyjnie(zrobiłem jej juz ponad 400mth).
Tylko denerwuje mnie że jeśli łyżka nie jest podniesiona do samej góry to przy wysówie nawet z niewielkim obciążeniem teleskop staje i wszystko wraca do normy dopiero jeśli go wsune spowrotem lub przycisne i będę trzymał cały czas przycisk ze spadochronem.... jest to dość uciążliwe i niebezpieczne bo np przy załadunku na przyczepe jeśli mi sie wszystko zablokuje to nie ma jak opuścić łyżki, a wsówając teleskop pogne burty lub rozwale sobie tel. Próbowałem połączyć na stałem kabelki od tego przycisku ze spadochronem, ale za każdym razem jak zgasze i odpale maszyne jest to samo i musze je złanczać od nowa, pozatym boje się żeby elektroniki nie spalić... Wiem że to wszystko wina czujnika przeciązeniowego ale nie mam pojęcia jak go wyłączyć lub obejść żeby nic nie rozwalić. Może ktoś z Was wie jak sobie z tym poradzic??

Edytowany przez lukasz627, 07 marzec 2012 - 00:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 Dzisiaj, 05:43
  •  

#2 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 07:39

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 a gwarancja od czego jest???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 08:16

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 No właśnie, skoro masz sprzęt od połowy 2011 roku to na pewno jest na gwarancji. Dlatego też powinieneś to zgłosić na serwis, a nie sam kombinować.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lukasz627

lukasz627

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 21:42

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 Racja że jest gwarancja... tylko że to jest fabryczne zabezpieczenie które w innych ładowarkach dość łatwo obejść a sewis póki jest gwarancja nie chce tego ruszać, bo oficjalnie wszystko jest ok
...

#5 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 18:22

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 To co za problem podpytać serwisanta co masz zrobić? Cos sie dzieje z maszyna zmieniasz na oryginalne ustawienie i jest cacy. Chyba że to wielkie kombinacje trzeba zrobić.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, nowe technologie

Napisany 09 marzec 2012 - 20:57

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627 Przy wysuwie teleskopu jest czujnik wystarczy kawałek blaszki podłożyć i już nic nie blokuje