Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy mogę płacić składkę na rentę za rodziców???

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Arczi

Arczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 29 październik 2007 - 16:11

czy mogę płacić składkę na rentę za rodziców??? moj ojciec ma 49 lat. ja za 2.5 roku skończę technikum rolnicze. jakby ojciec chciał mi przepisać gospodarstwo wcześniej nizby przeszedł na rentę strukturalną to czy mogłbym za niego płacić składkę na rentę chodzi mi głównie o premię dla młodego rolnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy mogę płacić składkę na rentę za rodziców??? Dzisiaj, 08:57
  •  

#2 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 16:13

czy mogę płacić składkę na rentę za rodziców???

moj ojciec ma 49 lat. ja za 2.5 roku skończę technikum rolnicze. jakby ojciec chciał mi przepisać gospodarstwo wcześniej nizby przeszedł na rentę strukturalną to czy mogłbym za niego płacić składkę na rentę chodzi mi głównie o premię dla młodego rolnika

Przyłączył bym się do pytania jeśli można

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Arczi

Arczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 30 październik 2007 - 15:13

czy mogę płacić składkę na rentę za rodziców??? bo chciałbym w miarę szybko unowocześnić gospodarstwo. rok temu postawiłem nową oborę stanowiskową na 35 krów. mam tylko c60 3p i chciałby mu do pomocy dokupić najpierw coś używanego do pracy z turem a potem coś nowego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 16:54

czy mogę płacić składkę na rentę za rodziców??? Wg. mnie możesz opłacać jako za domownika, ale dla pewności dowiedz się w KRUS.

Tylko nie wiem czy potem ojciec mógłby przejść na strukturalną, przecież nie będzie miał już gospodarstwa do przekazania. Musisz się dowiedzieć i o to w ARiMR.

Być może wyjściem byłoby gdybyś przejął teraz część gospodarstwa, ale tu znowu byś musiał się dopytać.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna