Skocz do zawartości

Zdjęcie

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:00

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Chcę kupić rosiewacz do 15 tyś ,czy arto myśleć o tych z Augustowa bo z Brzegu na składach stoją już pordzewniałe .Jak unich z jakością siewu .Poradzcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Dzisiaj, 19:19
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 22:03

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Za 15 tys zł to kupisz już piekny czy amazone ,rauch albo sulky ,i te wszystkie na pewno spełnią Twoje oczekiwania.Raczej polska myśl techniczna raczej nie będzie dobrym wyborem.Poszukaj najlepiej coś z serii MDS...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share torpedo

torpedo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 09:02

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Rozsiewacze OMB sprzedawane przez POM Augustow to nie jest raczej polska mysl techniczna. Coz, do niedawna mialem ograniczone zaufanie do wloskich wyrobow, ale pozyjemy, zobaczymy jak bedzie spisywal sie Apollo sasiada.
http://www.eurospand.it/ing/
Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 12:19

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Jeżeli już coś szukasz to kup sobie na pewno dwu talerzowy ...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#5 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 19:07

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? compakt i apollo są dwutależowe . miąłem już boogbelke i ąmazonke urzywki teraz coś nowego .TAK jak pisze torpedo oba są na włoskich podzespołach. Sam już niewiem

#6 Share Depex

Depex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 22:53

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Posiadam Motyl Compact z Augustowa od 2009 roku. Do równomierności wysiewu nie można mieć zastrzeżeń. Skrzynia ze stali nierdzewnej bardzo praktyczna. Jest bardzo lekki co wiosną sie bardzo liczy na mokrym polu, a sieje U 1614. Mechanizm wysiewu ciekawy taki sam widziałem w Gaspardo. Jest to włoska konstrukcja OMB. Włoska jest też jakość lakieru. Praktycznie od razu rama zaczęła rdzewieć pomimo mycia i konserwacji. Reklamacje były odrzucane z uwagi na to że pracował w kontakcie z substancjami żrącymi jakimi są nawozy. Jak widać podejście w Augustowie mają ciekawe do sprzedawanych maszyn w prawdziwie polskim stylu. Z tego powodu nie polecam go szczerze bo za kilka lat zostanie z niego tylko skrzynia a resztę rudy zje. Za te pieniądze lepiej kupić bardziej sprawdzoną markę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 18:40

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Jednak kupiłem compakta 990 . Zobaczymy jak się będzie sprawowal . Po pierwszych prubach jest ok . Zapinam go do MF 595 na blizniakach .

#8 Share Tomsky

Tomsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 12:22

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Ja też kupiłem compact 990 i ..... wysiał 200 kg (dwieście kilo ) i awaria . Włoska robota= porażka . Zobaczymy co zrobi polski serwis, potrzebują tygodnia zeby zgromadzić części i dojechać zupełnie jak by chodzło o prom kosmiczny a nie o kilka pospawanych blach...... i nie ważne że sezon na nawozy w pełni, powiewa im to. Jak mi powiedziano " jak by to było z 10 km od Augustowa to może byli by szybciej " to po jaką cholere sprzedają je w całej Polsce. Zobacze co sie z tego urodzi...

#9 Share torpedo

torpedo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 16:13

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Ufff, to pechowo trafiles ;[ A co konkretnie Ci siadlo, jesli to nie tajemnica?

#10 Share Tomsky

Tomsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 19:25

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? Oderwała się dzwigienka od tarczy . Powoduje ona obrót tej tarczy i otwiera bądz zamyka wysyp nawozu. Moim zdaniem słaba jakość zgrzewu. Zresztą zobacze co powie serwis mam nadzieje ze podejdą do tematu profesjonalnie . Po wizycie serwisu napisze na forum jak poszło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:40

Compakt i apollo z Augustowa czy warto to kupić? po wiośnie niemam zastrzeżeń a co dalej czas pokarze

Dodaj odpowiedź