Skocz do zawartości

Zdjęcie

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor14

zetor14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza

Napisany 05 marzec 2012 - 18:05

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita Witam. Chciałbym się dowiedzieć co myślicie na temat podrabiania przez Sm Mlekovita produktów z Osm Sierpc. ;[ Ponoć podrabiali oni ser Kasztelan i eksportowali na Litwę :wacko: Podobno prezes Gańko złożył już wniosek o wszczęciu postępowania karnego o wykorzystywanie zastrzeżonej nazwy :mellow: Wiecie coś więcej?? Chodzi o ok 25 ton sera. Nazwa Kasztelan jak mówił prezes jest zastrzeżona na całą Europę

Edytowany przez zetor14, 05 marzec 2012 - 18:18.

Prezes z wykształcenia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
OSM Sierpc vs Sm Mlekovita Dzisiaj, 10:07
  •  

#2 Share arturo81

arturo81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 01:13

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita Taki moloch jak Mlekovita podrabiała by coś z oferty małej mleczarni? Chyba by nie ryzykowali, przecież mogą stracić swój wizerunek. Inna sprawa jest taka , czy marka Kasztelan jest rozpoznowalna w Litiwe? Pewnie nie, no chyba ze o piwo chodzi ...

#3 Share zetor14

zetor14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 18:11

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita Po pierwsze to sam widziałem opakowanie po tej podróbce sera, więc nie jest to wyssane z palca.
Po drugie Kasztelan to nie jest marka tylko nazwa sera a marka to OSM Sierpc.
Po trzecie primo ultimo to jeśli nazwa jest zastrzeżona to nie można jej używać nawet jeśli nie wiedzą o co chodzi ;[
Co z tego że jest to duża mleczarnia, po prostu może nie mają zbytu i próbują na siłę wypchnąć towar :o

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share arturo81

arturo81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 16:27

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita Marka to inaczej znak towarowy, nie tylko nazwa firmy !

Porównanie siły zbytu OSM Sierpc i Mlekovita jest trochę nie na miejscu, bo chyba nie ma czego porównywać. To jest tak jakbyś porównywał Polo-Coctę z Pepsi !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zetor14

zetor14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 17:07

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita Może i tak, ale chyba na własne uszy słyszałem że Mlekovita podrabiała ser a nawet widziałem opakowanie podróbki, i prezes chyba nie ot tak sobie oskarżył wcześniej wspomnianą mleczarnię...

#6 Share po10

po10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 15:40

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita w ofercie Ml-ty znalazłem ofertę ser kasztelański 04069087 a w osm sierpc znalazłem ser kasztelan

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pawlo694

pawlo694

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 17:03

OSM Sierpc vs Sm Mlekovita potwierdzam słowa @zetor14. Ostatnio na zebraniu mówili o tych podrobionych serach. Sierpc chciał żeby firma podrabiająca sery poddała się dobrowolnie karze ale nie było żadnego odzewu i teraz ma się toczyć proces przeciwko Mlekovicie.

Edytowany przez pawlo694, 25 marzec 2012 - 17:11.