Skocz do zawartości

Zdjęcie

MYJKA CIŚNIENIOWA

35 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2852 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 21:02

MYJKA CIŚNIENIOWA Nie wszystko co markowe jest dobre? Przecież firma którą Ty używasz jest markowa oraz dobra i na pewno droższa od karchera. Jedynie co, to jest słaby dostęp do serwisu przez co nie jest tak rozpowszechniona w Polsce albo jest za profesjonalna do mycia pługów czy ciągnika. W każdym bądź razie karcher z porcelanowym tłokiem nie jest zły. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MYJKA CIŚNIENIOWA Dzisiaj, 15:18
  •  

#22 Share jakub193000

jakub193000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 17 wrzesień 2012 - 19:24

MYJKA CIŚNIENIOWA wiesz co twoja głupota mnie przeraża jak tak prowadzisz gospodarstwo to współczuję

#23 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2852 postów

Napisany 17 wrzesień 2012 - 20:44

MYJKA CIŚNIENIOWA Co konkretnie masz na myśli?

#24 Share AgregatyElem

AgregatyElem

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 11:21

MYJKA CIŚNIENIOWA Witam na forum. Jeżeli chodzio myjkę ciśnieniową,to sam czesto korzystam z karchera i myślę,że firma jest w porządku,przynajmniej u mnie się sprawdza. Teraz planuję wymianę na nowy model,bo mam już 5 letni bez odkurzacza,a to czesto by się przydało.

#25 Share jakub193000

jakub193000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 21:16

MYJKA CIŚNIENIOWA jesteście niedouczonymi kret***** wierzycie tylko w markę karcher. na wszystkie myjki wysokociśnieniowe mówi się karcher jak na wszystkie buty mówi się adidas a kto płaci za tą reklamę wy id**** jesteście t*** pomyślcie co wy piszecie

Hamuj się !!

#26 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2852 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 23:23

MYJKA CIŚNIENIOWA Mam rozumieć że osoba kupująca produkty z popularnym logiem jest niedouczonym kretynem? Ciekawe założenie...

A z Tobą jak jest, też jesteś niedouczonym kretynem bo przypadkiem kupiłeś sobie samochód popularnej marki, a tel komurkowy który masz w kieszeni jest wyprodukowany przez nokie czy samsunga? Jeśli tak to według Twojej własnej teori jesteś kretynem a według mojej dodatkowo hipokrytą. Ale jednej rzeczy nie mogę pojąć, po jakiego ciorta i w jaki sposób dałeś się w to wszystko wmanipulować i teraz razem ze mną dokładasz się do reklam. Dobrze że przynajmniej markę karcher puściłeś bokiem.

Edytowany przez damianzbr, 21 wrzesień 2012 - 23:33.

#27 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 07:22

MYJKA CIŚNIENIOWA Ja kupiłem Karchera HD, zamiast np. Kranzle tylko dla tego, że nie będę później szukał serwisu gdzieś daleko, a tak się składa, że tylko Karcher ma serwis w pobliżu.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#28 Share jakub193000

jakub193000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 20:08

MYJKA CIŚNIENIOWA zobaczysz ile będziesz płacił za ten serwis a wracając do poprzedniej odpowiedzi to było tylko porównanie jeżeli nie umiesz mysleć to nie moja wina

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 21:54

MYJKA CIŚNIENIOWA witam mam pytanie do znawców tematu , nie wiem czy moje wymagania nie są za wysokie lub nie ekonomiczne . chciałbym kupić myjkę ciśnieniowa na gorącą wodę taką prosto z bojlera około 80 stopni Celsiusza , albo z podgrzewaczem na prąd . bo moim zdaniem taka myjka będzie mniejszych gabarytów , łatwiejsza i poręczniejsza w codziennym użytkowaniu . myjka ma służyć do mycia ciągnika a czasem samochodu

#30 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 11:54

MYJKA CIŚNIENIOWA Z tego co napisałeś, to odpowiednia będzie myjka zimnowodna, większość może pracować z wodą o temp. do 60 st. C.
Z drugiej strony najtańsze myjki z podgrzewaczem to wydatek rzędu 10000 zł.
Do takich zastosowań jakie podałeś zimna woda wystarczy, a temperaturę skutecznie zastąpi detergent, np. DIMER, wyjdzie na pewno taniej niż podgrzewacz olejowy.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#31 Share wegorz7012

wegorz7012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 lipiec 2013 - 13:58

MYJKA CIŚNIENIOWA Krechner to dobra firma i nie bez powodu wyrobiła sobie uznanie na rynku, ale jest wiele innych firm, które produkują dobre myjki. Te od firmy Ehrle również spisują się fantastycznie, a można je nie raz mieć za mniejsze pieniądze. Jakby ktoś zastanawiał się nad zakupem myjki, to proponuję zajrzeć tutaj: http://myjnie.agapit...sokocisnieniowe i można wybrać coś fajnego dla siebie.

#32 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 18:55

MYJKA CIŚNIENIOWA Może i dobra ta firma ale cena 6000zł za najtańszą myjkę to trochę przesada jak na użytek domowy

#33 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 20:09

MYJKA CIŚNIENIOWA panowie jaka myjkę wybrać karcher k3 czy k4 a może jakoś inna markę np bosche do 900 zł

#34 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 21:18

MYJKA CIŚNIENIOWA Jak dla mnie to ani k3 ani k4, nie oszukujmy sie spinacie sie nie wiadomo o co .Nowy Karcher to już nie to samo co kiedyś,dzisiaj patrzą na to aby nabijać sobie kieszenie kasą za serwis. Głupia wymiana ,modułu sterującego to ok.3 koła ,masakra. Jesli chcesz małą myjkę kup sobie Karchcera tzw. Farmera i bedziesz zadowolony. Karcher zbudował sobie renomę na seriach HDS czy professional. Dzisiaj już nie robią takich mocnych myjek jak kiedys ,nie oszukujmy sie i bez spin
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#35 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 23:21

MYJKA CIŚNIENIOWA co do myjek posiadam stihla 163 jak narazie jestem zadowolony ale ostatnio miałem motopompę do mycia rozrzutnika nic pięknego żadna myjka moim zdaniem ze zastąpi efektu końcowego oczywiście musimy posiadać jakiś staweczek lub głęboki rowek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 20:25