Skocz do zawartości

Zdjęcie

Filtr oleju

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 19:51

Filtr oleju Witam. Mam taki problem otuż filtr hydrauliczny ten na imbus jest to wymienny filtr czy dokupuje się do niego jakieś wkłady wymienne?

Ursus c-385.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ursus C330M w bardzo dobrym stanie

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Ursus
  • 15900.00 PLN
  • 22 mar 2017
Ursus 4514

• 43500.00 PLN
  • 28 lut 2017
Ursus 902

• 23000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Filtr oleju Dzisiaj, 14:32
  •  

#2 Share bubel500

bubel500

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:Sport (szczególnie Formuła 1, walki MMA), wszelkie nowinki techniczne, motoryzacja i oczywiście rolnictwo oraz wszystko co z nim związane - szczególnie produkcja mleka, rasy bydła mlecznego, uprawa kukurydzy, produkcja pasz.

Napisany 05 marzec 2012 - 08:48

Filtr oleju Witam. Chodzi Ci o filtr oleju skrzyni biegów? Bo ja w swoim Zetorze 8045 to tylko go czyściłem, ale teraz mam zamiar kupić filtr wymienny od 10145.
Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

#3 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 19:03

Filtr oleju Tak chodzi mi o filtr szkrzyni biegów.
Mówisz że go myjesz i planujesz kupić nowy tylko że tam są daw i jednego się tylko myje a tego drugiego niewiem, ale byłem dzisiaj w GRENE i gościu mi powiedział że to wymienny filtr i że to jest taki sam jak od silnika w c-330/60 wziołem go jutro będe go prubował założyć.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2012 - 20:18

Filtr oleju No nie koniecznie, są dwa rodzaje przystawek, jedna na PP, a druga ma wkład wymienny - mówię o filtrze dokładnego oczyszczania.

Edytowany przez MAT912, 05 marzec 2012 - 20:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bubel500

bubel500

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:Sport (szczególnie Formuła 1, walki MMA), wszelkie nowinki techniczne, motoryzacja i oczywiście rolnictwo oraz wszystko co z nim związane - szczególnie produkcja mleka, rasy bydła mlecznego, uprawa kukurydzy, produkcja pasz.

Napisany 05 marzec 2012 - 21:59

Filtr oleju

Tak chodzi mi o filtr szkrzyni biegów.
Mówisz że go myjesz i planujesz kupić nowy tylko że tam są daw i jednego się tylko myje a tego drugiego niewiem, ale byłem dzisiaj w GRENE i gościu mi powiedział że to wymienny filtr i że to jest taki sam jak od silnika w c-330/60 wziołem go jutro będe go prubował założyć.

Tylko że mi nie pasuje od c-360, więc kupię od 10145 ale z całym tym łbem co się wkręca w niego filtr (widziałem taki u sąsiada). Bo u mnie tylko jakąś opaską jest przymocowany (ale nie jestem do końca pewien) jutro zobaczę co da się zrobić. :)
Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

#6 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 17:52

Filtr oleju Wczoraj wmontowywałem ten filtr, wykręciłem stary wykręcił mi się z taką redukcją to tą redukcję przekręciłem w ten nowy i wkręciłem go w skrzynię bez większego problemu i chodzi i jest super.

#7 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 05 marzec 2013 - 14:15

Filtr oleju czy taki filtr http://www.farmexper...produkt487.aspx zastępuje w całości ten filtr co jest od obwodu hydraulicznego I . Znajduje się po lewej stronie pod schodkami do kabiny. Teraz mam tam puszkę aluminową z wkładem w środku. i wg książki to ten filtr nazywa się PP 8.4 a ten w aukcji pisze że to filtr PP 882
-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 14:26

Filtr oleju Ja w ursusie 914 jak wymieniałem filtry to był tam PP 8.4 puszkowy i wkład WH 20-45 wielokrotnego użytku (wystarczy go przemyć). Filtr PP 882 jest to filtr oleju silnikowego, jak ktoś zastąpił bąka tą przystawką na wymienne filtry puszkowe to ma takie w ciągniku.