Silver

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :)

Polecane posty

chwiolas    28

A ma ktoś może takiego Agrofarma z turem??Jak ten ciągnik się sprawuje???Czy Agrofarm sprawdzi się również w orce i uprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Agrofarm to dobry pomysł bedzie uniwersalny. Smiało moze pracowac w polu i z ładowaczem tylko cena to troszke inna niz kolega planuje ;) JD tez za tyle nie kupi, nawet zetora nie kupi :) 120 to trzeba dac za ciagnik typu zetor proxima, case JX, NH td, JD 5000 a ładowacz kolejne 25-30tys.

FAjnym i małym ciagnikiem moze byc case quantum lub odpowednik NH T40xx. Z małych to jeszcze agroplus i jego bracia z same i lambo. Jesli ma zastapic tylko c350 to włąsnie mysląłbym o tych z CNH Lub SDF


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

No ja pytałem o tego agrofarma pod swoim kątem.Mam do kupienia z prowu ciągnik główny 110-120km,oraz ładowarke teleskopową.Ale jak mi wyliczyli ładowarke to tylko taką do 2200kg udźwigu,więc też i małą wysokość podnoszenia bedzie miała,także mocno się zastanawiam czy zamiast tego nie wziąć ciągnika z turem jako ładowarke(bo niby z tego co się orientowałem to można zrobić taki trick).Biały2005 Ty jesteś obeznany w temacie Prowu,może coś słyszałeś o takim potraktowaniu ciągnika z turem??Wtedy mam dwa ciągniki i ten z turem dodatkowo jest do lekkich prac w polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

nie mam pojecia ale raczej ten numer nie przejdzie chyba ze zrobisz aneks i zmienisz ładowarke na ciagnik z łądowaczem ale ten drugi ciagnik musi byc mnijszej mocy pewnie koło 70KM. a zeby aneks przeszedłto musi na to pozwolic agencja. Pogadaj z prowadzacym to głownie od niego zalezy.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

No wiem że trzeba zrobić aneks,ale jeśli nie potraktuje prowadzący tego jak ładowarki,to mam za mało ziemii żeby dobrać drugi ciągnik ot tak se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

więc z takich małych co szukam to są

 

Same Dorado

Case quantum

NH T4020

Lambo i DF agroplus

 

jakie jeszcze są takie małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Kubotka. ;) Cena T4020 w standardzie to 125tys brutto. Ze sprężarką, otwierana przednią szybą, poszerzanymi błotnikami, WOM 540/540E/1000- 135tys.

Ciągniki zwinne, zwrotne, oszczędne, super zabawki. Tylko nie ma prostej podłogi, przynajmniej w przypadku Shuttle Command.

 

A jeśli chcesz coś taniego to może poprzednik T4000 - TT, teraz jest na nie promocja, ostatnie modele, tylko skrzynia 8/2, miejsca jeszcze miej jak w T4000( tam też mało, 1 osoba to już dużo...).


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

więc teraz jak to wychodzi cenowo

 

MF 3635 --------------155 tys brutto

Same Dorado -------137 tys

Case JX60 -----------123 tys

McCormick CL 80 --103 tys

NH T4020

Lambo i DF agroplus

 

cenny brutto, reszty cen szukam, jak ktoś zna ceny to niech poda

a kuboty T4020 nie znalazłem nigdzie informacji o tym modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Czy istnieje wogóle Kubota T4020?? :) Takie oznaczenie ma NH :D Nie wprowadzajcie chłopaka w błąd.. Raczej chodzi o model M6040 (66kM), lub M7040 (73kM).. Wysokość jak się nie mylę to 2545mm, jest zabójczo zwrotny, i ekonomiczny. U mnie model M7040 z Quicke sprawdził się znakomicie. Ceny są albo na allegro, albo wystarczy wpisać w wyszukiwarkę konkretny markę i model. Na AF jest troszkę fotek M6040 i można zapytać użytkowników jak spisuje się na codzień.

http://www.agroserwis.net/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2&category_id=1&manufacturer_id=2&88f00f723a603c74ab1b2f4e726a830f=366c0f0d08b71adf61f15851ba289423

M 7040

http://www.allegro.pl/item1057360826_kubota_m7040.html


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

MF 3635 --------------155 tys brutto

DF agroplus ----145 tys

Same Dorado -------137 tys

Kubota M6040 ---- 134 tys

Case JX60 -----------105 tys

McCormick CL 80 --103 tys

NH T4020

 

jak ktoś ma nowe ceny to niech poda

najbardziej przekonuje mnie Case, głównie przez cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kman    0

słyszałem że farmtrac'ki to bardzo dobre ciągniki do tura , znajomy ma i bardzo go chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do Kuboty M6040 to sąsiad ma. Traktor się nie narobi bo sąsiad ma uprawę drzewek hodowlanych :)

Jedynie co ora uprawia z 4 ha ziemi :) ale gdy raz ojciec kosił u niego do ja byłem się tym przejechać i byłem pod ogromnym wrażeniem , bardzo zwrotny i ekonomiczny traktor i jeśli miałbym wymienić ursusa do prac pomocniczych do wybrałbym Kubote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Legat997 ja odnosiłem się do poprzednich postów, a tam były wypisane różne ciągniki( w tym NH T4000) prócz Kuboty.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ja do tura polecam farmtraca 80 4wd jest to ciągnik z silnikiem perkinsa o mocy 73,5KM jest to ciągnik oszczedny ,wzrotny masywny polecam go w 100% a jego cena to ok 100tys


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

A czy jest farmtrac 80 4dw z obniżoną kabiną? Bo jego wysokość to 2505 mm więc muszę dokładnie zmierzyć czy mi się wszędzie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

nie ejstem pewny do konca ale z kabiną sokółki moze być ciut nizszy jest jeszcze farmtrac 670dt (66KM) on ma 2490 wysokości tylko ze ten juz nie ma perkina , ten ma taki silnik Farmtrac AE4.286C zmierz u siebie wysokości w budynakach i zobaczymy


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A czy jest farmtrac 80 4dw z obniżoną kabiną? Bo jego wysokość to 2505 mm więc muszę dokładnie zmierzyć czy mi się wszędzie zmieści.

Nie wierz w prospekty i dane techniczne!!! Najlepiej weź sobie jakąś lisztewkę żeby złapać poziom dachu i miarkę 3m i na placu u dielera zmierz wyskość, bo wartości mogą się różnic o kilka a nawet kilkanaście cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ja ci na jutro zmierze farmtraca 80 4wd z kabiną koji i oponami standardowymi wiec jutro podam ci dokladne wymiary a ty zmierz sobie u siebie w budynkach i jutro porównamy


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

dzisaj mierzyłem farmtraca i wyszlo mi ze ma 252cm od ziemi do czubka wydechu ciągnik jest w kabinie koji i na standardowych oponach a jak jest na niskoprofilowanych (dobre do tura) jest chuba ciut nizszy


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no i teraz jakby wydech skrucić do poziomu dachu to kilka sm by odpadło, a na radialkach 480/70 to teoretycznie 2 cm niższy na kołach powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@Ferdek07 wydechu za dużo nie da się skrucic bo na dachy są tak jakby 2 wejscia jedno jest to szyberdach a drugie to wejscie do dachu ale zawsze cos tam mozna skrucic i do tego koła niskoprofilowane tez tak jak mówisz obnizy sie o jakies 2 cm więc w calosci pare centymetrów wyjdzie @kazoo czekamy na twoje wymiary


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj