Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :)

424 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 11:35

a kto powiedział że na wąskich kołach i bez wyposażenia on nie będzie na wąskich oponach bo opony se wybierzemy jakie chcemy a jak on może być bez wyposażenia /??

Przecież to jest ta uboga wersja ztłumikiem na środku, zawieszenie kabiny takie jak i w ursusach, szczegułów o oponach nie znam ale napewno coś szerszego to kilka tyś, a jaką wogule ma skrzynie ten JD no i ile przeglądy kosztują? :rolleyes:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Dzisiaj, 15:10
  •  

#82 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 08 listopad 2007 - 12:33

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) no Sory bo nie napisałem wcześniej ale my weźmiemy nie BASIC tylko ADVANCED(a ta cena to diler nam napisał tako na ofercie z początku a my chcieliśmy Advenced a jemu się niechciało zmienić :rolleyes: ) a skrzynie ma PowrQuad 16/16 a z przglądami to niewiem jaka cena ale ktoś pisał że jak mniał to zapłacił coś koło 1000 zł :) a i jeszcze to tłumik ma przy kabinie a nie na środku .

#83 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 12:59

no Sory bo nie napisałem wcześniej ale my weźmiemy nie BASIC tylko ADVANCED(a ta cena to diler nam napisał tako na ofercie z początku a my chcieliśmy Advenced a jemu się niechciało zmienić :) ) a skrzynie ma PowrQuad 16/16 a z przglądami to niewiem jaka cena ale ktoś pisał że jak mniał to zapłacił coś koło 1000 zł :) a i jeszcze to tłumik ma przy kabinie a nie na środku .

No to Johny nie 130 a 180 tyś brutto dałeś! :rolleyes: :) . Ile tak naprawdę mocy potrzeba do tura>? do zworzenia bel i ładowania gnoju? czy te 60km to będzie zapas mocy?

#84 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 13:07

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) jakoś nie mogę pojąć dlaczego 180 tyś brutto ?? aż tyle to on nas chyba nie wyniesie :) a do tura to 60 KM napewno starczy widziałem nawet w galeri że obornik czy baloty to U C-330 ładują :rolleyes:

#85 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 13:20

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Adwanced dużo droższy tak strzeliłem że 180 tyś, co do tura i mocy to pytam w sensie czy styknie proxima 61km czy trzeba mocniejszą żeby nabrać łychę piachu, czy nabrać dobrze widły gnoju, lub odśnieżyć podwórko (chociaż wydaje mi się ze z odśneiząnienem to ile by nie bylo km to będzie się kopać)

#86 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 13:33

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Nie ADVANCED jest tylko 5 tyś droższy od BASIC z odśnieżaniem masz racje a co do gnoju czy piachu to starczy napewno :rolleyes:

#87 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 14:13

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) http://www.agrofoto....t...i&img=20710 i co ten zetor najlepszego zrobił, przecież ta proxima to gorsza wersja serii super bo nie dość że silniki są bardziej paliwożerne to w dodatku mocowania tura są wysunięte do przodu i poza tą 100tką nic nie pasuje na proxime (pewnie przez ten komin w rogu kab), dla zainteresowanych znajdzcie sobie i porównajcie ile wsunięta przed przednią oś 100ka jest na proximie w porówniu do 5340 (kilka postów wyżej jest link)

#88 Share ronnie1018

ronnie1018

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 20 grudzień 2008 - 21:02

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Nie myslales nad jakims Belarusem np. 952. 3 on kosztuje 85156 zł brutto i ma silnik EURO I, turbodoładowany, most belkowy, skrzynia biegów synchronizowana 14/ 4 z reduktorem, maska plastikowa i 90 km, a ładowacz czołowy Pronar ŁC- 1650 około 21 tys z montazem i tylko łyżką. I w cenie jest 18 miesięcy gwarancji, OC, AC, NW.

#89 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 20:52

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) A może New Holland TD60D i jakiś krajowy ładowacz? Tylko teraz nie orientuje się dokładnie w cenie. Ja mam TD80D z Ładowaczem Faucheux, super zestaw do pracy przy bydle, bardzo mało pali, ale akurat ten zestaw więcej kasy (około 140 tys. zł)
my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

#90 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 19:19

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Witam ja bym ci radził kupić zetora 8441 jest niezły komfort, części są tanie i łatwo dostępne, ze spalaniem jest średnio ale nie można narzekać, a za 180 brutto dostaniesz nieźle wyposażoną wersje i dobry tur kupisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 15:11

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Ja bym ci polecił coś 80 konne bo jak ci się gospodarstwo bardziej rozwinie to się lepiej przyda niż 60 konny ciągnik.

A najbardziej radziłbym ci nowego sama explorer 3.
Trochę kosztuje ale lepiej dopłacić niż całe fundusze na naprawę tracić.
Kupisz sama a tura dokupisz jakiegoś innej marki bo tury sama są to jedne z najlepszych i najdroższych turów.
Sam same wyniesie ze 110 tys, zł no ale czego się nie robi dla wygody i zadowolenia z ciągnika.

Sam bym takiego kupił ale mam za mało ziemi,nie miał by u mnie co robić no i kasy nie mam na taki sprzęt.

#92 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 16:18

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Też poradzę Ci zetorka 8441 w pom augustów on na promocji kosztuje 104 tys.zł(brutto) a tur 100 17400zł(brutto) i tur ten ma chyba joystick. Lepiej miej te 20KM zapasu niż nżekać że jest za slaby a to że tur 100 niejest samo poziomujący się to nic nieszkodzi, jest to wada ale mała i lepszy sprzęt możesz do niego dokupić do obróbki pola no i powinieneś być zadowolony z proximy
Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

#93 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 styczeń 2009 - 09:32

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) ja bym wybrał 6441 jak do tura kabina w miarę spalanie na taką moc ciągnika to nie będzie takie duże no i Zetor to sprawdzony produkt

#94 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 02 styczeń 2009 - 13:11

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Ja polecam Ci Zetorka B) Dobra maszyna i tur TL też bardzo dobry B) Ja mam proxime 9541plus +tl220 i to bardzo dobry sprzęt, zarówno razem jak i osobno ;)
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#95 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 styczeń 2009 - 15:32

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) a ja bym cie polecał ci zadnego zetorka ciagnik do tura powiniej byc zwrotni i zwinny a zetor do takich nie nalezy. moze jakis nh albo jd

#96 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 15:36

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Do tura dobrze mieć rewers elektrohydrauliczny.To znacznie usprawnia prace i sprzęgło się tak nie zużywa.
Ursus & JD Rulezzzz

#97 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 15:38

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Ja bym ci radził do tura jak już ciągnik to z rewersem elektro-hydraulicznym a Zetor chyba nie posiada lepszy będzie NH albo coś z SDF ;).
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#98 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 03 styczeń 2009 - 20:21

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Niedługo ma być Proxima power i ona będzie miała rewers elektrohydrauliczny ;)
ps. Ja w swoim Zetorze mam zmieniony rozstaw kół i jest o wiele szerszy niż te w standardzie i powkręcałem ograniczniki skrętu i teraz jes o wiele zwrotniejszy. No co prawda nie jest tak zwrotny jak np. NH TD ale jak na zetora to bardzo dobrze :P
Sprzedam:

kontakt na pw lub gg

#99 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 20:23

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) ciekawe czy przedniej osi na zdrowie wyjdą te powkręcane ograniczniki skrętu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 20:29

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Niewiem ;) oby tak sie nie stało :P Ale inne ciągniki są bardziej zwrotne i nic sie im nie dzieje :)
Sprzedam:

kontakt na pw lub gg

Dodaj odpowiedź