Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :)

424 odpowiedzi na ten temat

#401 Share Tigon

Tigon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 09:19

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Sorry że to powiem ale ładnie jesteś ogarnięty szwabska propagandą, myślisz ze 6150m jest mechaniczny, dobry żart jest równie dobrze wypchany elektronika co inne ciągniki... i nwm skąd wymyśliłeś że sami dilerzy sprzedający inne marki poza Niemiecki sami je krytykują... a Case nie porównuj serii farmall to serii 6m tylko 5m

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Dzisiaj, 19:42
  •  

#402 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 20 czerwiec 2014 - 10:23

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Co do tego, że w JD i Fendt płaci się za markę to się nie zgodzę sprzęt jest naprawde dobry o czym sam się przekonałem użytkując te dwie marki, ale dzisiejsze ceny są o wiele za wysokie szczególnie w przypadku Fendta można mieć 2 CNH.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#403 Share Tigon

Tigon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 10:39

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) ja mam porównanie cenowe bo chciałem kupić jd 5080m cena 145 netto a cena case farmall C86 161 nettO , nieco taniej wychodził NH t4 75 150 netto około , tylko w porównaniu do Case john miał tańsze serwisy

#404 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 16:37

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Wszystko się psuje, jedno więcej, drugie mniej ale co jest ważne- żeby nie zostać na lodzie z zepsutym ciągnikiem, bez wsparcia serwisu czy co gorsze bez dostępności części!

#405 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 17:48

Sorry że to powiem ale ładnie jesteś ogarnięty szwabska propagandą, myślisz ze 6150m jest mechaniczny, dobry żart jest równie dobrze wypchany elektronika co inne ciągniki... i nwm skąd wymyśliłeś że sami dilerzy sprzedający inne marki poza Niemiecki sami je krytykują... a Case nie porównuj serii farmall to serii 6m tylko 5m

Wyrażam swoją opinie nie karzę wam się zgadzać żeby nie dopuścić do bankructwa Cnh w co nie wierze :D gdyż sam mam kombajn z serii tc wiedz nie jest to stricte szwabska propaganda, tylko widzę czym jeżdżą i jak jeżdżą znajomi , mam taką opinie a nie inną. Dealer jako kolega przy wódce proponował inne serie np nie t6 ale t7 nie td a t4 bo tamte sprawiają problemy podobno częściej. Fakt bez serwisu nic sie nie obędzie ale już teraz znajomi maja numery do pracowników którzy " bez faktury" naprawiają. Uważam nie ma maszyn złych tylko mogą trafić się źli użytkownicy. A czy mam racje co lepsze okaże się za kilka tyś motogodzin :D
Ale wydaje mi sie że będzie jak z kobietą ożenisz się i co będziesz mówił po ludziach jaka ona nie dobra że ci z nią tak źle itp oczywiście że nie , będziesz ją chwalił a w duszy pluł sobie w brodę :D
oczywiście jestem kawalerem:D jeszcze :D
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#406 Share Tigon

Tigon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 19:42

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Od początku chciałem tylko parę kwesti wyprostować i tak zeszliśmy nieco z tematu , a co do właściciela to racja jaki właściciel taki ciągnik :) jeden dba i będzie wiele tyś moto godzin bez awari a inni cisną ile wlezie

#407 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 20:01

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Kazdy swoje chwali i tyle w temacie. Ja za to widuje częściej JD w serwisach niż cnh ale zależy jak kto patrzy.

#408 Share DEVBOL

DEVBOL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 21:51

Dealer jako kolega przy wódce proponował inne serie np nie t6 ale t7 nie td a t4 bo tamte sprawiają problemy podobno częściej.

Wybacz kolego ale sam sobie zaprzeczasz... Pisales o tym ze serwisanci i wszyscy odradzaja Farmalle bo mosty ciekną a nagle pisesz ze seria T4 jest ok i dealer Ci ja przy wodce poleca. Tylko ze zapomniales ze Farmall a T4 to to samo w innej masce i kolorze... A ludzie kupuja JD bo mysla ze to wciaz jest jakosc serii z lat 80-90tych... A odnosnie tanich JD spytaj kolege serwisanta dlaczego przez tyle lat produkcji nie potrafili poprawic nawet pompy wtryskowej ktora wytrzymywala 500-1000mth...

#409 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 22:46

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Co do sprzedazy JD w przedziale mocy do 150km to chyba tylko w twojej wiosce tak jest... W mojej okolicy Kujawsko-Pomorskie Ludzie kupuja CNH zetory pare fendtow jest i bardzo mało JD, chemirol postanowił wycofać z oferty JD na rzecz Kuboty.

#410 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 08:28

Wybacz kolego ale sam sobie zaprzeczasz... Pisales o tym ze serwisanci i wszyscy odradzaja Farmalle bo mosty ciekną a nagle pisesz ze seria T4 jest ok i dealer Ci ja przy wodce poleca. Tylko ze zapomniales ze Farmall a T4 to to samo w innej masce i kolorze... A ludzie kupuja JD bo mysla ze to wciaz jest jakosc serii z lat 80-90tych... A odnosnie tanich JD spytaj kolege serwisanta dlaczego przez tyle lat produkcji nie potrafili poprawic nawet pompy wtryskowej ktora wytrzymywala 500-1000mth...

Na pewno seria td to nie to samo co t4 polecam wybrać się do sąsiadów najlepiej zrób zdjęcie żeby sobie dobrze utrwalić ale co będe wypisywać hejterów nie brakuje :D Nikogo nie chwale i nie zachwycam się john deerem dla mnie są to mocne traktory . Duże gospodarstwa mają albo massey albo fendt albo valtra i new hollanda a john deere ma najwięcej. Kłócić się nie ma sensu. A ta sprzedaż to ogólnopolski ranking który był w farmerze i właśnie jak byk pisało najcześćiej wybierany ciągnik. Powiem tak z wami jak z dziećmi wy myślicie że kogoś oszukacie bo macie wyposażenie lepsze ( w CNH) w cenie uboższego np john deere.. bez komentarza nikt za darmo nie daję jak ktoś ci daje dużo musi to być gorszej jakości , a i ze słyszenia wiem że dealerzy CNH zarabiają krocie na swoich produktach. Pozdrawiam :) ale niech będzie wasza racja żeby dalej nie ciągnąc tematu bezsensu. Jak to mówią dwóch polaków a trzy opinie.
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share DEVBOL

DEVBOL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 09:40

Na pewno seria td to nie to samo co t4 polecam wybrać się do sąsiadów najlepiej zrób zdjęcie żeby sobie dobrze utrwalić ale co będe wypisywać hejterów nie brakuje :D

Czy Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Pisalem ze Farmall i NH T4 to to samo... To tak jakbyś przeczytal krzyzakow i powiedzial ze to o drugiej wojnie swiatowej bylo :D Czytaj dokladnie potem komentuj

#412 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 13:37

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Ziel JD ma największą sprzedaż w Europie na poziomie około 20 % później jest bodajże NH, Fendt Case i reszta. Nie musi się to wszędzie zgadać w końcu to jest liczba ogólna na cały rejon Europy.

#413 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 13:53

Czy Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Pisalem ze Farmall i NH T4 to to samo... To tak jakbyś przeczytal krzyzakow i powiedzial ze to o drugiej wojnie swiatowej bylo :D Czytaj dokladnie potem komentuj

Ok ok tylko Farmall A to nic innego jak new holland td - ale mi chodziło o to że diler odradzał te modele , a proponował żebym wziął T4 to będę zadowolony.
A ty pisz dokładniej skoro wytykasz komuś błędy sam bądź rzetelny... :)

Edytowany przez MarekUA, 21 czerwiec 2014 - 14:00.

#414 Share AS2

AS2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 16:15

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) MarekUA ma rację, Farmall A to New Holland TD.

http://www.caseiheur...ewerxpress.html
http://agriculture.n...s_techinfo.aspx

#415 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:05

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Mozecie dać jakies namiary na te wasze rankingi sprzedaży?

#416 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:41

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Taki ranking mam w gazetce ATR express Aktualności techniki rolniczej.

#417 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:59

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/john-deere-6150m-wsrod-najlepiej-sprzedajacych-sie-ciagnikow,51254.html
PRoszę bardzo

#418 Share Tigon

Tigon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 21:01

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) up , to tylko tyczy jednego modelu , http://www.gospodarz.pl/aktualnosci/technika-rolnicza/dobra-sprzedaz-ciagnikow-rolniczych-w-maju-2014-r.html

#419 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 22:24

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) Żeby zakończyć ten OT powiem tak jak wszystkim znajomym w cenie do 220 tyś netto w sześciu cylindrach nie znajdziecie nic tylko new holland t6 albo case maxum i taka jest i tak być musi . CNH wygrywa ceną i wyposażeniem A polski rolnik to tak naprawdę rolnik na dorobku (czytaj biedny) , A wracając do tematu Nowy ciągnik z turem ja bym postawił na 6090mc :D rama, przekładnia dobra , mocny silnik, wydajna hydraulika i wysoki moment obrotowy silnika ciągnik rwie się do pracy nie to co mf 5610 nie dasz gazu nie pojedzie na pusto , ale coś za coś na darmo 205 litrów ropy się nie mieści w john deere :) Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share Tigon

Tigon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 11:19

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :) up Mf ma 3 cylindry a jd 4 więc złe porównanie ;]

Dodaj odpowiedź