Silver

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :)

Polecane posty

Chłopaki mam pytanie:

Chce kupić nowy ciągnik 70-75 km z ładowaczem i całym jego osprzętem i nie wiem który będzie najlepszy z tych firm:

 

JOHN DEERE 5620.

CASE JX1070U,

NEW HOLLAND TNS70A,

STEYR,

MASSEY FERGUSON 5425 lub

CLAAS AXOS 310

posiadaczy tych ciągników proszę o pomoc.

ZETOR odpada bo mi się do obory nie zmieści jest za wysoki.

Inne firmy mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

Case JXU całkiem dobry jest miałem z takim styczność tylko że z 90 konnym i mi się podobał ale drobne awarie przy nim były.

W wakacje pytałem się też faceta co robił u mnie przegląd czy są zgłaszane jakieś awarie do tych ciągników i podobno było ich sporo. A ten MF 5425 chyba jest większy od Proximy albo taki sam


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Napisano (edytowany)

Nie ma sprawy.

Tak mi powiedział ten facet od serwisu że te modele miały dużo awarii do jednego faceta co miał tego case nawet kilka razy jeździli tylko tamten miał 100km.

Przy MF nie chodziło mi o moc tylko o wysokość.

 

 

Nie cytuj posta wyżej

Edytowano przez andrzej2110

Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ja kupilem CASE JXU 85 i STOLLA F 15 uważam że dobrana para. ciągnik zwrotny a tura się super obsługuje.:)


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

8111 i tur5 do czego to sie nadaje ?? Chyba do utopienia n a łace :) Wiem co mówie bo kolega ma 8011 i porązka jesli chodzi o to co sie dzieje z przodem ciagnika. Za ciezki jest sam ciągnik a co mówic jak dojdzie ładowacz i łądunek.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

ale gdyby do tego 8111 zakurzyć na przód szerokie koła to juz inna sprawa sasiad ma 5340 i na torfowisku bele na przwie sucho robi bi jak było mokro to i 4x4 nic nie pomagało a dymu na polu i ryku ze chej. a kamilowi o ile nie jest za pużno polecam masseya to sa maszyny.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrał bym albo JD albo MF.Class ma małe gabaryty,steyera w polsce nie dostaniesz,case to za stary model i wyposażenie słabe,a co do new-a to niewiem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Steyr jest dostępny za pośrednictwem dealerów Case :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba niedawno weszło bo jeszcze kilka miesięcy temu w polsce nie było można dostać nowego steyera??Apropo steyera jaki model ma 115-125km,i jaka jest jego cena?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Tak sobie przeglądam tematy na AF przeglądam galerię i mozna wyciągnąć wnioski że z polskich ładowaczy to ostatnimi czasy nabardziej chwalony jest właśnie Agromasz nawet wyżej oceniani od Biedaszek, czy nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymolus    3

Farmtrac będzie lepszy bo ma rewers.

Dotego jeżeli ciągnik ma pracować przy TUR'ze (czyli być też oszczędny, bo przy TUR'ze to się dużo narobi) to powinien być też oszczędny> czyli Farmtrac.

 

 

w zetorze też możesz mieć rewers


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Ja mam sąsiada który ma ładowacz z agromasz mrągowo i ma ok 700 mtg i ma luzy już na tulejach i był wymieniany jeden siłownik od podnoszenia, natomiast ja mam ładowacz z biedaszek i od sierpnia 2007 do teraz zrobił ok 3100 mtg i "tylko" tuleje sa wszystkie do wymiany :( . Oczywiście to o niczym nie świadczy bo mógł po prostu się trafić pechowy model(dla sąsiada, zobaczymy jak dalej będzie się sprawował). Jak jest u innych użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

@Karol a który ładowacz mniej wystaje przed ciągnik czy jest krutszy biedaszki 6 czy ł106?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja proponuje Farmtrack mają revers a przy ładowaczy jest to duż wygoda


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Ja proponuje Farmtrack mają revers a przy ładowaczy jest to duż wygoda

 

 

Też proponuje farmtracka oszczędny perkins,zwinny idealny do tura

no to doradziliscie koledze :blink:

 

nie rozumiem dlaczego piszecie takie posty skoro wartosc ciagnikow ktore podal karol jest 1,5 wieksza od Farmtraca.

Rozumiem ze to spoko ciagnik ale dla okreslonej ilosci odbiorcow, ma rewers ale mechaniczny a wszystkie o ktorych wspomnial Karol maja elektrohydrauliczny (albo w opcji albo standard)

Jakbys mogl to sprecyzuj cene, na jaki Cie stac

bo np MF5425 jest 20 tys netto drozszy od JXU


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CNHAgricule    0

A co myślisz o jakimś New-Hollandzie ?

Może seria TD,z tego co wiem częstą awarią tego NH jest pompa paliwowa.

A co do reszty jest na prawdę atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Osobiście polecam ci kupić Farmtraca 675DT z turem ponieważ ma rewers, 4x4, mało pali i nie jest taki duży ciągnik.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

Przyłączam się do wypowiedzi kolegi i także polecam farmtraka,jest on zwinny,oszczędny i ma rewers do tura idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Może farmer może fartrack, spoko, ale z jakimi ładowaczami!!! z polskich ładowaczy to chyba najlepszy do tego typu ciągników będzie polmot z tur 4 i tur 6, bo cała reszta polskich producentów wystaje dużo przed ciągnik i wcale nie jest lżejsza od polmotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj