Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tuleje do tura MX 80 Mailleux

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzesiekxy

grzesiekxy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 13:33

Tuleje do tura MX 80 Mailleux Witam koledzy może ktoś z was wymieniał tuleje w tym turze . Potrzebne są mi wymiary tuleii . Ewentualnie może wiecie gdzie można je dostać lub jakiś zakład kto to robi .Woj. podlaskie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tuleje do tura MX 80 Mailleux Dzisiaj, 23:44
  •  

#2 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 14:33

Tuleje do tura MX 80 Mailleux mi zrobili w małym zakładzie produkującym maszyny rolnicze takie jak kultywatory pługi brony jak masz taki niedaleko to popytaj
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#3 Share czeladnik80

czeladnik80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 19:31

Tuleje do tura MX 80 Mailleux nie wiem dokładnie jakiego typu i rozmiaru są tulejki w tym turze bo ja do swego faucheuxa dostałem w białymstoku na ul kombatantów 4 . w tym budynku mieści się międzyinnymi biuro agencji rynku rolnego . mają tam spory wybór tulejek więc może coś dobierzesz

#4 Share grzesiekxy

grzesiekxy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 22:39

Tuleje do tura MX 80 Mailleux Tuleje juz namierzyłem .Większość ma wymiary 30x34 jest też kilka 35x39 chodzi o sr. wew/zew.U mnie wszędzie siedzą po dwie sztuki po 20mm a między nimi miejsce na smar. Zastanawiam czy nie dać ciągłych.

#5 Share czeladnik80

czeladnik80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 10:45

Tuleje do tura MX 80 Mailleux też się zastanawiałem czy tak nie zrobić żeby dać ciągłe ale w końcu zrobiłem tak jak to było fabrycznie tylko że u mnie były 2 po 30mm szerokości i między nimi zostawało 20mm luzu na smar poza tym nie znajdziesz tulejki szerszej jak 40mm więc musiałbyś i tak po 2 wkładać a ta przerwa na smar jednak też jest potrzebna

#6 Share grzesiekxy

grzesiekxy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 16:20

Tuleje do tura MX 80 Mailleux Znalazłem30x34x 50mm redełkowane w środku więc tam smar będzie sie trzymał i chyba wbije na całości.Musze jeszcze dorobić sworznie tylko z jakiej stali ? Czy st45 nada się?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share ladowaczeMX

ladowaczeMX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 13:18

Tuleje do tura MX 80 Mailleux Witam
Jeżeli jesteś zainteresowany częściami do ładowacz MX 80 to proszę o podanie maila a wyślę katalog części. Można sprawdzić cene i porównać czy warto dorabiać

#8 Share grzesiekxy

grzesiekxy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 19:56

Tuleje do tura MX 80 Mailleux

Witam
Jeżeli jesteś zainteresowany częściami do ładowacz MX 80 to proszę o podanie maila a wyślę katalog części. Można sprawdzić cene i porównać czy warto dorabiać

Witam .Katalog bardzo by się przydał .Adres maila wysyłam na pw.

#9 Share Rafik

Rafik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 08:16

Tuleje do tura MX 80 Mailleux Witam.
Odgrzeje troche kotleta. Kupiłem ciągnik z turem Quicke 950, teraz zima i chciałbym skasować w nim wszystkie luzy. Sęk w tym, że nie mogę znaleźć sklepu z gotowymi tulejami do takiego wynalazku. Może ktoś z szanownego grona kolegów ma jakieś namiary na wytwórce takowych tulei, albo katalog z wymiarami. Jestem z dolnośląskiego, okolice Góry.
Pozdrawiam.

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 11:59

Tuleje do tura MX 80 Mailleux http://quicke.pl/Int...urImporter.html skontaktuj się z głównym importerem, myślę że pomoże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Rafik

Rafik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 12:39

Tuleje do tura MX 80 Mailleux Dzięki za szybką odpowiedź, właśnie ściągnąłem sobie z ich stronki katalog części i będe dzwonił. Jak coś załatwie to napisze, może komus się przyda.
Pozdrawiam.

No i wszystko wiadomo. Zadzwoniłem do przedstawiciela z zapytaniem o tulejki. Sprawa jest prosta, cały komplet oryginałów to wydatek ok 1000 zł z wysyłką, pojedyncze sztuki w cenie od 14 do 20 zł, wszystko dostępne od ręki, wypas :)
Pozdrawiam.

Edytowany przez Rafik, 31 styczeń 2013 - 09:17.