Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!!

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robertszejk

robertszejk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 13:11

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! witam, jak w temacie potrzebuje mechanika znającego się na skrzyniach z półbiegami i rewersem - proszęo kontakt tel. 668 352 620
wielkopolska 40 km na południe od poznania
-nie reaguje na rewers ani na półbiegi, jeździ tylko na drugim półbiegu do przodu, mechaniczne biegi sprawne, regenerowałem pompe - nic nie pomogło (słyszałem że regeneracja nie daje wymaganego efektu i że trzeba nową zamontowć) jeśli ma ktoś wiedzę na ten temat to proszę o pomoc

Edytowany przez robertszejk, 06 marzec 2012 - 11:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! Dzisiaj, 08:32
  •  

#2 Share PAWEL0128

PAWEL0128

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 13:40

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! Z skąd jesteś?

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 14:40

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! co ci w nim poszło ja jestem z Siedlec mazowieckie
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 16:15

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! Koledzy tez potrzebuję namiary na mechanika który ma pojecie o skrzyniach i połbiegach w 120,54. Ja jestem z okolic Torunia.. Po krótce mam problem ze sprzęgłem (biegi nie chcą wchodzić) i stanio coś się nawalił rewers. Nie wrzuca półbiegów i nie przełącza do tyłu.

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 21:51

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! A było to samemu rozbierać bez pojęcia??
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 22:11

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! Czasami trzeba cos porobić samemu. W mojej okolicy nie ma mechanika , który miałby wieksze pojęcie o tym niż ja. Widze że kolega ZDUN zajmuję się naprawą? Może całkiem przypadkiem przejerzdzasz przez kuj-pom. i podjął byś się naprawy?

Edytowany przez Rafii, 04 marzec 2012 - 22:12.

#7 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 05 marzec 2012 - 09:26

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! a czy to rozkręcenie i zkręcenie tego bloku z elektrozaworami było powodem pogorszenia się jeszcze funkcjonowania przekładni sprzęgła etc., widocznie jest jakiś knyf który zwykły zjadacz chleba" jak my, a nie ktoś co już to robił , jest w stanie przeoczyć
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#8 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 10:37

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! Pogorszyło się jeszcze ale dziś podejmę jeszcze walkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 19:04

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!! no raczej przy okazji to nie ma szans bo jak jadę nawet gdzieś w tamte strony to i tak się schodzi długo wiec to tylko na konkretny wyjazd umówiony typowo do ciebie albo dowóz do warsztatu
Mechanika Rolnicza.