Skocz do zawartości

Zdjęcie

Steyr seria MT [połączone]

56 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 23 wrzesień 2011 - 19:58

Steyr seria MT [połączone] Wrzuć foty :rolleyes: Ile ma koni pod machą i ile kosztuje bez przedniego wom i tuz i ładowacza czołowego i jakie masz oponki w nim. Życzę bezawaryjnej jazdy

Edytowany przez kapi123, 23 wrzesień 2011 - 20:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Steyr seria MT [połączone] Dzisiaj, 04:52
  •  

#22 Share Macinol

Macinol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Chów bydła, użytki zielone, mleko

Napisany 27 październik 2011 - 08:16

Steyr seria MT [połączone] Witam, chciałbym zasięgnąć opinii na temat tego ciągnika lub ogólnie tej gamy. Bardzo mało jest na forum o nich. Chciałbym wiedzieć czy warto taki sprzęt zakupić.

#23 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 październik 2011 - 09:27

Steyr seria MT [połączone] Ja zakupiłem MT9095 w pełnej opcji w dobrej cenie i jestem z niego bardzo zadowolony . W tej klasie ciągników ciężko jest o ciągnik który miał by tak bogate wyposażenie i był tak szczegółowo dopracowany.

#24 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:AF :)

Napisany 27 październik 2011 - 17:42

Steyr seria MT [połączone] @kapsel1m a możesz napisać ile pali w jakich pracach (jeśli mierzyłeś) z jakimi maszynami współpracuje i jak jest z mocom czy nie jest zaniżona ?
Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

#25 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 27 październik 2011 - 17:53

Steyr seria MT [połączone] Jeżeli chodzi o spalanie to jak go docierałem pracował lekko , załadunek bel , transport , koszenie kosiarką to spalanie na poziomie 5,2 l/h w koszeniu kukurydzy sieczkarnią jednorzędową spalił 100l na 9h kosząc dziennie 50 rozrzutników . Dla porównania c-360 3p na 60l max 25 rozrzutników dziennie. Mam 180 godzin pracy i żadnych problemów , obsługa bardzo fajna i dość sporo ułatwiającej życie automatyki.

#26 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 28 październik 2011 - 17:22

Steyr seria MT [połączone] @kapsel1m a posiada on tempomat a i jeszcze jedno masz go z multikontrolerem i chodzi mi o te 2 przyciski na samym dole pierwszy ten z kółkiem a drugi to ten z kółkiem i kreskom w środku do czego one są?

#27 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 28 październik 2011 - 18:36

Steyr seria MT [połączone] Tempomatu nie ma , a co do przycisków jeden to sprzęgło a drugi jest nie aktywny.

#28 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 28 październik 2011 - 19:12

Steyr seria MT [połączone] aha a z drugiej strony multikontrolera jest takie jakby pokrętło do czego to służy

#29 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 28 październik 2011 - 22:03

Steyr seria MT [połączone] do regulacji przepływu oleju w zaworze elektrohydraulicznym , stopnia rozruchu WOM, i inne ustawienia .

#30 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 29 październik 2011 - 12:50

Steyr seria MT [połączone] A jeszcze jedno z drugiej strony multikontrolera jest też przycisk do czego on służy ? A i czy jest jakiś guzik na multikontroleże od WOM-u np: stop/start

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Tomsky

Tomsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 29 październik 2011 - 19:37

Steyr seria MT [połączone] Podłączam sie do tematu. Kolego @kapsel1m jak znajdziesz chwile napisz jak spisuje sie silnik Sisu w tym modelu sporo było uwag do tego motoru na forach Valtry że brak mocy i mało zadawalajca dynamika. Co do steyra mam też pytanie co do skrzyni biegów jak sie zachowuje w pracach czy łatwo można dobrać odpowiednie do danej pracy przełożenie i czy stopień pod obciążeniem to nie jest troche mało ?

#32 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 30 październik 2011 - 13:43

Steyr seria MT [połączone] Co do silnika to nie zauważam braków mocy na dynamikę też nie można narzekać . Mam Landiniego powerfarm 75 i widać między nimi różnicę w mocy jak i w uciągu . Jest dość ciężkawy i ma spory rozstaw osi do ładowacza jest super z kosiarką dyskową novacat 265 która jest dość ciężka radzi sobie rewelacyjnie gdzie landini miałby pewnie problemy. Chodzi głównie o transport po polnych drogach bo samo koszenie nie stanowi żadnego obciążenia . Jeżeli chodzi o biegi to jest ich 16p i 8t nie jest to za wiele jak na razie wszystkie prace wykonuje na biegach szosowych pewnie dlatego że za mały osprzęt do tego ciągnika. Faktem jest że jeden bieg pod obciążeniem to nie jest szał ale za to mamy mechaniczną sprawdzoną skrzynię co w dalszej eksploatacji zapewne będzie plusem. Jak na tę klasę ciągnika jest naprawdę dopracowany.Landiniego mam 4,5 roku sprawuje się dobrze ale jest w pełni mechaniczny Steyr ma już sporo tej automatyki i naprawdę czuć że wpływa to na komfort pracy.

#33 Share major1310

major1310

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 10:42

Steyr seria MT [połączone] witajcie, w planach mam kupno nowego ciągnika o mocy 80-90km zainteresował mnie wlasnie steyr i chcialbym znac wasze opinie, spalanie, awarie no i cenę tego ciągnika, w internecie malo jest informacji o tych ciągnikach poniewaz jest ich chyba nie duzo i dlatego zwracam się do was, jezeli chcieli byscie cos wiedziec zadawajcie pytania

#34 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 04 marzec 2012 - 17:02

Steyr seria MT [połączone] To będzie główny koń pociągowy w twoim gospodarstwie? ile hektarów posiadasz ? tutaj jest test tego steyr 9085mt .

#35 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 17:39

Steyr seria MT [połączone] http://www.services....yr_9085MT_d.pdf tutaj masz testy spalania [i nie tylko] tego modelu.

Edytowany przez kris14, 04 marzec 2012 - 17:39.

#36 Share major1310

major1310

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 22:08

Steyr seria MT [połączone] to bylby podstawowy ciągnik uzytkowany co dzien do ciezszych prac mam wiekszy ciągnik mam 30ha

orientujecie sie ile moze kosztowac?

#37 Share michalosik

michalosik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 21:46

Steyr seria MT [połączone]

to bylby podstawowy ciągnik uzytkowany co dzien do ciezszych prac mam wiekszy ciągnik mam 30ha

orientujecie sie ile moze kosztowac?

Około 180 tys. zł netto

#38 Share major1310

major1310

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 14:07

Steyr seria MT [połączone] odpowiednikiem tego steyra jest case cs pro 85, jakas różnica cenowa powinna być pomiędzy tymi ciągnikami, znacie moze cene tego cs pro 85?

#39 Share michu77

michu77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 maj 2012 - 06:18

Steyr seria MT [połączone] Ja dostałem wczoraj ofertę na steyera 9085 mt w maksymalnym wyposażeniu na 183 netto po targowaniu,co myślicie nie za drogo?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 15 maj 2012 - 17:54

Steyr seria MT [połączone] co to znaczy maksymalne wyposażenie czy masz w nim przedni tuz i WOM