mario504

claas avero

Polecane posty

krzysiu15    0

Google nie gryzą zawsze tam szukam wpisuje marka np ciagnika i cennik i wyskakuje czy to takie trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0792    0

temat jak dla mnie bez sensu.. a na AF już było (być może) kilka tematów związanych z tym kombajnem.. Wystarczy chwilkę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Bez kitu to za wysoka cena...Za ten kombajn płacili 420 tyś brutto.A w jakim go wyposażeniu wziąłeś??


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jpogorzelak    5

Tak w ogóle to teraz są zupełnie inne ceny niż kiedyś tak jak mówiłes @locke ,że ten kombajn kosztował 420 tyś. brutto to teraz jest inna cena, ale i inne maszyny podrożały także nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek208    0

Do mnie w tym tygodniu ma przyjechać Avero 160 C430 ze stołem do rzepaku Tucholski w starszej wersji tzn. z silnikiem Catepillar bez kosza obrotowego przed chłodnicą. Nowszy zniechęcił mnie rozwiązaniami ekologocznymi.

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

 czy brałeś pod uwagę new hollanda tc 4.90 kiedy go zamówiłeś czy w październiku? na tak zwany przedsmak 2015

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek208    0

Oczywiście, że brałem a nawet bardziej mi się spodobał od Avero ale papier tego tc4.90 by nie wytrzymał. Jak będziesz dobrze negocjować to dostaniesz cenę październikową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

Witam

Jaką wydajność osiąga Claas Avero?

w przyblirzeniu bizon rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

juz jest kolejny przedsmak 2016 ale miesiac wczesniej jak dotychczas ciekawe czy tak kiepsko sprzedarz idzie ciekawe czy ceny wiecej obniza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez wacek
      Witam, doszły mnie słuchy o wprowadzeniu przez claasa "nowego" kombajnu "AVERO 160". W praktyce, ma to być dominator z designem avero. Gdyby ktoś wiedział coś więcej proszę pisać.
    • Przez dj.vadium
      Witam..
       
      Słyszałem coś o nowym modelu claasa ma to być dominator 150N... czy słyszeliście coś o tym..
       
      ma być to zlepek znaych rozwiązań..
       
      Nowa kabina Vista.. zbionik na 4tony, heder 4,5m , bębny od mediona.. a wyglądem zbliżony do Tukano...
       
      Podobno na Polskę mają być puszczone 3 - 4 sztuki..
       
      słyszeliście lub czytaliście o czymś takim..?????
    • Przez slawcioken
      Jestem zainteresowany kupnem Avero- poszukuje osób które już go kupiły bądź przymierzają się do jego zakupu.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj