Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepa skorupowa metaltech 10t

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ghost

Ghost

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 07:27

przyczepa skorupowa metaltech 10t Witam!
Mam trudne pytanie, czy istnieje mozliwosc schaczenia dwóch przyczep skorupowych?w metaltechu jest zaczep i instalacje na druga przyczepe, tylko czy mozna powiesic z tylu druga skorupe na zaczepie??wiem ze o wywrocie moge zapomniec dwoch naraz no bo jak.....ale czy moge ciagnac dwie pełne skorupy zboża????jedna zaczepiona za druga. Prosze o fachowe wypowiedzi

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepa skorupowa metaltech 10t Dzisiaj, 03:38
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 10:45

Witam!
Mam trudne pytanie, czy istnieje mozliwosc schaczenia dwóch przyczep skorupowych?w metaltechu jest zaczep i instalacje na druga przyczepe, tylko czy mozna powiesic z tylu druga skorupe na zaczepie??wiem ze o wywrocie moge zapomniec dwoch naraz no bo jak.....ale czy moge ciagnac dwie pełne skorupy zboża????jedna zaczepiona za druga. Prosze o fachowe wypowiedzi

Jeżeli jest możliwość przestawienia dyszla przyczepy na górny zaczep to tak w innym przypadku nie da rady B)
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 08:02

Witam!

Kolego

Górny zaczep w skorupach jest tylko na zachód. U Nas nie jest to praktykowane. Więc nikt Ci nie zrobi skorupy z górnym zaczepem. Druga sprawa to taka że tylny zaczep nie powinien być obciążany pionowo. Czyli pełna przyczepa na tandemie nie ma prawa być zaczepiona do drugiej przyczepy :) Ale....fantazjując..... gdyby to było możliwe....a zaznaczam że nie jest :) Mógłbyś zamówić skorupki z bocznym wywrotem i obie mógłbyś rozładowac jednocześnie. Gdybys jednak sie pokusił o taki zakup...to wrzuć zdjęcia do galerii :) Chętnie bym zobaczył :)
A tak na poważnie. Nie ma takiej możliwości. I nie kombinuj :)

Pozdrawiam

Buuz40