Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków.

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzynio257

Krzynio257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Zainteresowania:hodowla trzody chlewnej, hodowla bydła mlecznego, weterynaria

Napisany 02 marzec 2012 - 13:53

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. Witam, ostatnio myślę nad założeniu stada hodowlanego, zarejestrowaniem się w POLSUSie i prowadzeniu oceny stada trzody. Mam zamiar sprzedawać loszki i knurki hodowlane. Mam takie pytanie, na jaką rasę jest zapotrzebowanie i w ogóle jakie jest zainteresowanie zakupem loszek hodowlanych?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. Dzisiaj, 19:43
  •  

#2 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 15:38

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. oj nie wiem czy będziesz miał WIELKIE zainteresowanie...mniejsi rezygnują z hodowli a więksi maja swój materiał na loszki...nie liczni kupują...u nas Ci co sprzedawali loszki i knurki już nie sprzedają... może będzie inaczej i kolorowo...nad sprzedażą prosiąt się zastanów...

#3 Share Krzynio257

Krzynio257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 19:51

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. Rozważam różne możliwości, między innymi właśnie hodowlę zarodową. Ten temat założyłem jako takie rozeznanie na rynku, bo zawsze ktoś coś tam napisze i widać jakie są tendencje. Co do sprzedaży prosiąt i warchlaków, to jest teraz dobry pomysł, ale niestety nie będę miał tyle miejsca, żeby postawić ponad 100 loch, bo żeby naprawdę zająć się sprzedażą prosiąt to moim zdaniem trzeba mieć partię przynajmniej 200prosiąt.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 17:35

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. i planujesz coś dalej w związku z tym? powiem ci że u nas było kilku teraz został tylko jeden i jakoś rewelacji na tym nie ma. Więc ja bym ci odradzał

#5 Share Krzynio257

Krzynio257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:59

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. lukaczmarek@ chodził mi ten pomysł po głowie, poprostu chciałem zaczerpnąć trochę informacji, muszę to sobie jeszcze przemyśleć. To nie jest prosta decyzja, hodowla zrodowa, to koszta i duże wyzwanie, i napewno nie założę stada hodowlanego jeżeli mi ktoś napisze że jest zainteresowany kupnem 5loszek, czy 2knurków.

Edytowany przez Krzynio257, 03 kwiecień 2012 - 21:05.

#6 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 11:56

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. Ja docelowo chciałbym zająć się tylko produkcją prosiąt ale to tak jak mówisz minimum 200 prosiaków na rzut

#7 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 06 czerwiec 2012 - 14:49

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. krzynio257@ jak się rejestrowałeś w tym polsusie? Byłeś na tegorocznej wystawie w Lubaniu? Już masz stado pod oceną?

#8 Share massey2645

massey2645

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 17:04

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. Witam odkopuje temat, szukam loszek z dobrym statusem zdrowotnym , myślałem nad OHZ Głogówek , może ktoś ma coś do zaproponowania, wie gdzie można nabyć zdrowy i pewny materiał.

#9 Share damiank1518

damiank1518

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 19 maj 2013 - 12:24

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. witam koledzy mam problem z loszkami trochę mi chorują i źle się dzieje. potrzebuję zakupić maciorki z dobrych hodowli najlepiej w województwie łódzkim bo stąd jestem. pomóżcie mi bo u mnie w okolicy to bieda z hodowlami.

#10 Share mesi

mesi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 19 maj 2013 - 12:56

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. w woj.łodzkim maciurki chodowlane mają w szadku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share damiank1518

damiank1518

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 19 maj 2013 - 17:45

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. a masz może jakieś namiary tam kolego mesi?

#12 Share mesi

mesi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 19 maj 2013 - 20:25

• damiank1518 niestety nie mam namiarów bo tam kupuje mój kolega podobno mają wystawiają loszki na wystawie w Brtoszewicach i tam można też je kupić ale nie wiem czy na pewno

Edytowany przez mesi, 19 maj 2013 - 20:26.

#13 Share damiank1518

damiank1518

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 23 maj 2013 - 18:48

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. już znalazłem dzięki mesi poszperałem trochę na necie i znalazłem namiary do 4. wola biskupia dwóch, szadek i zadzim.

#14 Share mesi

mesi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 23 maj 2013 - 19:26

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. nie ma za co a jeśli można wiedzieć jakie ceny ? :)

#15 Share damiank1518

damiank1518

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 23 maj 2013 - 19:37

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. wszystkie luźne wola biskupia waga 80-120 kg 800 zł. a kosów ta sama waga 1000. noi szadek to samo.

#16 Share mesi

mesi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 24 maj 2013 - 17:04

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. damiank1518 dzięki za odpowiedż jeśli to nie problem to jak je kupisz napisz jak się spisóją

Edytowany przez mesi, 24 maj 2013 - 17:05.

#17 Share damiank1518

damiank1518

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 maj 2013 - 19:16

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. niema problemu jak chcesz to dam ci namiary jak jesteś z okolicy.

#18 Share mesi

mesi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 24 maj 2013 - 20:07

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. jeśli to nie broblem to mógł byś podać jak patrzyłem na mapie najbliżej mam do biskupiej woli .

#19 Share damiank1518

damiank1518

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 25 maj 2013 - 20:23

jeśli to nie broblem to mógł byś podać jak patrzyłem na mapie najbliżej mam do biskupiej woli .

masz na priv mesi pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share slawek1234

slawek1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Zainteresowania:sport...

Napisany 06 październik 2013 - 10:08

Hodowla zarodowa, sprzedaż loszek i knurków. witam, mogli byście podrzucić mi namiary na zakup dobrych loszek woj wielkopolskim lub kujawsko-pomorskim