Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ceres Problem z WOM

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SienioPl

SienioPl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 18:34

Renault Ceres Problem z WOM Witam. Mam problem z Wom,Chyba nie dziala mi sprzeglo walka.
Jesli walek jest pod obciazeniem i chce go wlaczyc to cos zgrzyta wtedy musze zgasic ciagnik i dopiero wlaczyc walek (na zgaszonym silniku). i dopiero wtedy dziala.I tak ciagle nie da sie pracowac.
Po prawej strony siedzenia mam dzwignie sprzegla ale ona nie dziala.
Miał ktos kiedys podobny problem i czy da sie wymienic jakos te sprzeglo? Czy moze to cos innego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ceres Problem z WOM Dzisiaj, 16:25
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 19:20

Renault Ceres Problem z WOM Skoro dźwignia od sprzęgła wałka nie działa to co sie dziwisz że ci sie wałek nie chce włączyć?? Napraw dźwignię żeby działała

#3 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 19:43

Renault Ceres Problem z WOM z lewej strony pod kabiną jest regulacja sprzęgła womu, chyba trzeba to wyregulować, bo u mnie też cieżko było włączyć wom i po tej regulacji jest dobrze.
KPZ "Zetor Team"

#4 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 11:27

Renault Ceres Problem z WOM dowiedzialem sie troche to sie powymadrzam
2 stoppien sprzegla prawdopodobnie jest w dzwigni, przynajmniej w starszych tak bylo, wiec nie pozostaje Ci nic innego jak doprowadzic ta dzwiknie do stanu uzytkowania

Polska B

#5 Share tomek77

tomek77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 11:43

Renault Ceres Problem z WOM i raczej po lewej stronie siedzenia po prawej jest ręczny a u ciebie jest dwie po lewej i po prawej ///

#6 Share SienioPl

SienioPl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 18:00

Renault Ceres Problem z WOM Po lewje stronie jest reczny i 2 szybkosci walka. A po prawej jest sprzeglo wałka i ono nie dziala. Wymontowalem rozkrecilem i na pierwszy rzut oka wszystko jest ok. Ale wymienie na nowe i zobaczymy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share przemek7652

przemek7652

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 16:38

Renault Ceres Problem z WOM sprzeglo walka jest w tym samym miejscu co sprzeglo jezdne (dwie tarcze sa na sprzegle , i dwa lozyska oporowe) dzwignia z prawej strony sie włącza walek tylko nie wiem na jakiej zasadzie i czy to nie jest olejowo a nie mechanicznie

#8 Share przemek7652

przemek7652

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 17:29

Renault Ceres Problem z WOM najlepiej to sprawdz w katalogu najpierw co moglo sie popsuc . jest w necie dospepny katalog jonh deere a modele 3200 3300 3400 to to samo co ceresy . na moje to tzreba ciagnikiem rozjechac na pol i tam cos sie zepsulo bo wajcha to tylko wajcha ale to tylko moje zdanie a nie bardzo sie znam na tym tylko tak mysle

#9 Share SienioPl

SienioPl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 11:06

Renault Ceres Problem z WOM Wszystko juz jest ok. Wykrecilem silowniczek ktory rozlancza wom i go skrecilem. ktory znajduje sie z lewej strony pod kabina.

#10 Share maestro21

maestro21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 12:21

Renault Ceres Problem z WOM Sienio mógłbyś bardziej wytłumaczyć bo mam identyczny problem jak twój.

Edytowany przez maestro21, 12 czerwiec 2012 - 12:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share adameo9874

adameo9874

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 16:42

Renault Ceres Problem z WOM Witam mam Renault ceres 85x i tam są 3 prędkości wałka 540 540 ec0 i1000 obr/ min tylko teraz nie wiem które przełożenie odpowiada któremu proszę o poomc i rozszyfrowanie tego