Skocz do zawartości

Zdjęcie

Owijarki Metal-Fach

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share WySokiLS

WySokiLS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 luty 2014 - 23:09

Owijarki Metal-Fach Ja mam starszy typ foliarki gdzie była regulacja ... lecz już 2 sezony przerobiliśmy na podobna jak w twojej ... kupujemy tylko dany rozmiar folii ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Owijarki Metal-Fach Dzisiaj, 02:31
  •  

#42 Share emtecc

emtecc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 10 luty 2014 - 23:32

Owijarki Metal-Fach problem może pojawić się gdy owijasz "u kogoś"
Ciekawe gdyby pod dolny ślizg podstawić łożysko oporowe sprzęgła od malucha:)

Edit
Dziś mierzyłem jak to wygląda dokładnie przy różnego typu tulejach od rolek folii.

Folia ensibal i balensil ma równej długości plastikowe tuleje. Pod dokręceniu sprężyny brakuje 5 mm aby część dociskająca wywierała nacisk na tuleje folii - czyli brak jakiejkolwiek regulacji docisku a tym samym kontroli naciągu folii.

Czasem zdarza mi się używać folię nawiniętą na papierową tuleję. W tym przypadku do wywierania docisku na tuleje folii brakuje 1,4mm.

Folie mają szerokość 500mm

Edytowany przez emtecc, 11 luty 2014 - 16:27.

#43 Share Majjor

Majjor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne,domowe nalewki.

Napisany 01 maj 2014 - 19:02

Owijarki Metal-Fach Jestem właśnie przed decyzją zakupu owijarki samozaładowczej metal-fachu z bocznym załadunkiem i chciał bym wiedzieć jak Ci @zetor1111 się pracowało przez ubiegły sezon,doszedłeś do wprawy? I co z tym rwaniem folii przy rozładunku? Może ktoś jeszcze podzieli się uwagami.Z góry dziękuję.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#44 Share gregory81

gregory81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 20:13

Owijarki Metal-Fach

Witam wszystkich. Mam pytanie jak Wam sprawują się te owijarki z bocznym załadunkiem. Czy warte są tej ceny na dzień dzisiejszy ok 19 tyś netto. Do tej pory używałem stacjonarnej tej firmy i złego słowa na nią nie powiem. Zakupiona w 2003 roku i praktycznie bez awarii jedynie co to na wiosnę wymieniłem jedno łożysko pod stołem. W roku owijam jakieś 500-600 bel.

Za odpowiedzi dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 23 maj 2016 - 07:12

Owijarki Metal-Fach Rozwiazal ktos problem nakladania sie foli 750 50/50 w METAL-FACH Z-560 ,,BERTA''? jaka powinna byc zebatka? moze robic wieksze belki? U mnie po owinieciu widoczne sa "pasy" ale jeszcze nie zdarzyla sie zadna zepsuta bela. Owijam 16 razy.