Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspomaganie Ostrowek

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 12:28

Wspomaganie Ostrowek witam kupilem ostrowka mialem problem ze wspomaganiem kierownica bardzo ciezko chodzila . jak zgasilem silnik mozna bylo krecic kierownica lekko . wiec to wina orbitrola , zalozylem nowy i teraz kreci sie lzej ale kierownica idzie takimi skokami . tu moje pytanie czy dostaje za malo oleju ?? nie wiem czy zmienic pompe hydrauliczna czy tak ma byc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspomaganie Ostrowek Dzisiaj, 04:44
  •  

#2 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 17:00

Wspomaganie Ostrowek Układ może być zapowietrzony, podnieś oś i przekręć kilkanaście razy od lewej do prawej i odwrotnie kierownicą.

Edytowany przez ziomal89, 01 marzec 2012 - 17:00.

#3 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 18:40

Wspomaganie Ostrowek Kolego przerabiałem prawie że identyczny problem tylko że w MTZ, odkręć rurkę zasilającą orbitrol i zapal ciągnik zobaczysz jak podaje olej powinien lecieć płynnie (u mnie leciał tak jakby takimi porcjami olej i powietrze naprzemiennie) winą sytuacji był za gęsty olej i pompa nie była w stanie pociągnąć tylko to było przy -100C.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 20:17

Wspomaganie Ostrowek prubowalem skrecac z kolamio podniesionymi i dalej tak samo chyba siedzi pompa . ale mam jeszcze jeden problem na wysokich obrotach silnik strzela ogniem z tlumika po wyciagnieciu i zalozeniu wtryskiwaczy przedtem chodzil czasami jakby nie na wszytkie cylindry . czy to moze byc wina zle ustawionej pompy wtryskowej . po odpaleniu nie che wejsc na obroty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Daro20

Daro20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja;)

Napisany 02 marzec 2012 - 19:19

Wspomaganie Ostrowek Ja mam wspomaganie w c360 od ostrówka. Olej mam zalany boxol 26 i chodzi super czy zimą czy latem. Bo np LHL gęstnieje na mrozie i się ciężko skręca. Jak skręcasz i przerywa to też może być wina pompy. W c360 jak mi się przestawił rozrząd to jak paliłem to nie mógł załapać a jak już odpalił to walił dymem i nie wchodził na obroty.

Dodaj odpowiedź