Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszt naprawy pękniętego wału na odrzutniku

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sezam

sezam

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 29 luty 2012 - 21:38

Koszt naprawy pękniętego wału na odrzutniku Witam wiecie może jaki jest koszt koszt naprawy pękniętego wału na na odrzutniku w bizonie 083

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Koszt naprawy pękniętego wału na odrzutniku Dzisiaj, 22:30
  •  

#2 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 20:56

Koszt naprawy pękniętego wału na odrzutniku Nie pytaj sie na forum tylko podzwon po firmach ile kosztuje wal dolicz do tego lozyska i robocizne i bedziesz wiedzial,chodzi ci napewno o tego z allegro nie?zachcecajaco to ten kombaj nie wyglada dla mnie to trup

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 00:24

Koszt naprawy pękniętego wału na odrzutniku ja robiłem wiosną tego roku wał w granicach 600 zł do tego łożyska u mnie doszły jeszcze obudowy łożyska i inne duperele bo jak się robi to grzech nie wymienić ogólnie wyszło koło 1000 zł roboty na 3 dni tak bez pośpiechu:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 16:00

Koszt naprawy pękniętego wału na odrzutniku ja właśnie teraz niedawno wymieniałem wał od odrzutnika koszt wału 450zł ale coś mi się nie podoba ten wał jakiś miękki ten stary jak pukałem młotkiem to ma taki dźwięk mocnego metalu a te podróbki szkoda gadać ale rozmawiałem prywatnymi tokarzami to polecali żeby od nich kupić taki wał dobiorą z dobrego metalu i zrobią mówili 4 zł za kilo metalu i robocizna 150zł a sam wał waży 24kg